Відкрийте командний рядок для доступу до папок підключеного USB-телефоном Android


17

Якщо я підключую телефон до своєї машини Windows 7 через USB, він відображається в провіднику з іменем, наприклад, Nexus 5. Як я можу відкрити командний рядок і змінити каталог на цей пристрій. Для літерних дисків я можу просто ввести D: F: etc.

Відповіді:


17

Для того, щоб призначити букву приводу знімному пристрою, цей пристрій повинен підтримувати протокол UMS (USB Mass Storage). На жаль, більшість нових телефонів Android, особливо тих, що не мають знімної SD-карти, не підтримують UMS. Натомість вони підтримують протоколи MTP (Media Transfer Protocol) та протокол PTP (Protocol Transfer Protocol). На таких пристроях неможливо відобразити сховище як накопичувач у Windows.

Детальніше про це питання про Superuser.com див .

Зважаючи на це, на деяких вибраних пристроях Samsung та Sony Android можна включити режим UMS лише для зовнішнього зберігання (SD-карта). Дивіться цю програму .

Крім того, якщо ваша мета просто скопіювати файли на та з пристрою Android через командний рядок, ADB дозволить вам це зробити. Ця утиліта є частиною інструментів Android SDK . Вам знадобляться драйвери USB для встановлення вашого Android-телефону, USB-налагодження, активоване в Налаштуваннях розробника на телефоні, і авторизація ПК налагоджувати телефон (через підказку на пристрої.) Після цього ви зможете використовувати adb pushі adb pullкоманди для копіювання файлів і каталогів, а також різні команди оболонки Linux через adb shell <command>(наприклад adb shell ls /sdcard/) для навігації по структурі каталогів на телефоні.


1

Існує кілька способів зробити це. На жаль, це не так просто, як це має бути. Дотримуйтесь інструкцій тут: http://www.7tutorials.com/how-map-drives-windows-7

Якщо у вас вже є спільна частина файлового провідника, наприклад, після вставлення USB-пристрою, клацніть правою кнопкою миші та виберіть Map Drive і виберіть літеру диска.


Це для мережевих пристроїв. Немає згадки про відображення USB-пристроїв.
користувач

Це працює так само - якщо Microsoft не створить ще один спосіб виконання завдань, щоб просто заплутати людей. Але я додав деякі пояснення.
Ендрю Рамп

1

Ви можете спробувати встановити сервер WebDAV на Android-пристрій, після чого встановити сервер WebDAV як диск на Windows 7. Ось безкоштовний сервер WebDAV від Google Play (Звичайно, в Google Play є багато інших серверів WebDAV). І кроки з монтажу сервера WebDAV як накопичувача на Windows 7 .


Ласкаво просимо до ентузіастів Android! Оскільки це саме той самий відповідь, який ви дали тут , він має ту саму проблему: бажано було б сюди включити істотні частини інструкцій та надати посилання для довідок. В іншому випадку ваша відповідь стає частково марною у випадку, якщо посилання вмирає. Для подальших підказок, будь ласка, дивіться: Як написати гарну відповідь . Дуже дякую!
Іззі

Тут мені було набагато простіше, ніж інші відповіді (хоча я ціную і підтримую корисні відповіді). Якщо ви використовуєте Olive Web Dav, ви хочете вставити повну надану URL-адресу у параметр "Зображення мережевого диска", тобто http://192.168.1.136:8080/я працював менше ніж за 5 хвилин, навіть після того, як спершу спробував лише IP-адресу та інші зміни. Успіхів усім.
обстріл
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.