Як можна сортувати контакти за датою додавання?


17

Чи можна сортувати контакти за датою додавання або принаймні переглянути контакти, які були нещодавно додані? Я працюю на Android OS 2.2.


для 2015 року "Останні контакти" - ідеальне рішення.
Fattie

Відповіді:


4

Це корисно, якщо ви хочете програмно та CLI отримати доступ до своїх контактів у відсортованому порядку.

Якщо ви перебуваєте на Android, то, швидше за все, контакти вашого телефону синхронізовані з контактами вашого облікового запису Google, до яких ви можете отримати доступ за допомогою контактів Google . Тепер, використовуючи інструменти командного рядка Google, ви можете повернути контакти в порядку подачі, якщо не встановлено інший метод сортування.

Наприклад, використовуйте таку команду, щоб отримати всі контакти в текстовому файлі в нещодавно доданому порядку:

google contacts list ".*" > output.txt

Ура.


Це спрацювало частування. Просто переконайтеся, що ви запускаєте це з cmdline так c:\googlecl\google contacts list ".*" > output.txt- якщо ви перебуваєте в інтерактивному режимі, він буде друкуватись на екран, що менш корисно.
edzillion

зачекайте, чекайте - це, здається, не замовляється за датою (?)
edzillion

3
Це більше не працює - googlecl більше не працює з 2015 року .
фігаг

2
Розробка GoogleCL триває, і, здається, працює, але, безумовно, в бета-версії github.com/vinitkumar/googlecl
sondra.kinsey

2

Я вважаю, що це може відрізнятися залежно від оператора, але я бачу лише варіанти сортування за іменем або прізвищем. (Motorola Droid, без коріння, Android 2.2.1)

Я також не бачу жодного додатку на ринку, який би відображав контакти, відсортовані за датою.

Я навіть не впевнений, що "дата додана" захоплена.

Якщо ви синхронізуєтесь із контактами Google, ви, можливо, зможете щось злучити разом, застосувавши групу до всіх існуючих контактів ("Старі контакти"?), Коли ви переглядаєте ваші контакти, хто не має такої мітки, за визначенням, Нещодавно додані.

Це, як я вже казав, дивовижно. Я не бачу іншого способу зробити це.


Я бачу те саме на моїй Galaxy S.
Метью

Контакти в gmail також дозволяють сортувати лише за ім’ям та прізвищем. Здається, він не зберігається, коли також було додано контакт.
Брайан Денні

2

Цей додаток " Недавні контакти " є безкоштовним і вимагає меншого дозволу, ніж однойменний додаток, запропонований @ user4212 Однак для цього потрібен Android 2.3.3+. Це просто і, здається, робить гідну роботу, але розробник каже, що це не ідеально. З програми:

Цей додаток перераховує ваші контакти у зворотному порядку ідентифікатора контакту. Зазвичай це ставить найнедавніші конкурси вгорі. Однак оскільки додаток запасів контактів android не зберігає дату створення контакту, немає абсолютного способу сортування контактів за датою додавання. Ви помітите, що деякі контакти поза місцем, це тому, що ідентифікаційні номери іноді змінюються системою Android.
0

Додаток Нещодавні контакти Black Swan Hunter робить саме те, що вам потрібно. Це безкоштовно і не вимагає додаткових дозволів. Я знайшов це надійним та простим у використанні.

Зауважте, що коли об’єднання контактів іноді вони переміщуються вгору списку так, ніби вони знову додані; це стосується внутрішніх пристроїв Android.


На жаль, запитувану URL-адресу не знайдено на цьому сервері.
Джон
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.