Чи можна телефон Android використовувати як гарнітуру / динаміки Bluetooth?


32

Чи є спосіб змусити телефон Android (HTC Desire HD) виконувати функції динаміків Bluetooth або гарнітури?

Я хотів би використовувати телефон як бездротові навушники під час перегляду фільму на комп’ютері (під керуванням Ubuntu).


Схоже, є кілька додатків, які можуть робити бездротовий динамік (хоча через Wi-Fi, не бачачи жодного, що робить Bluetooth), але жоден поки що не робить бездротову гарнітуру. Цей
динамічний

Відповіді:


9

На даний момент Bluetooth Bluetooth підтримує лише пару з пристроєм Android як головним. https://stackoverflow.com/questions/4474697/use-android-device-as-a-headset-for-another-device


1
Коментар Денніса Метьюса до пов'язаної відповіді - У будь-якому випадку, будучи господарем або рабом, не має нічого спільного з тим, що він може чи не може робити, ролі в Bluetooth є симетричними - саме підтримувані профілі визначають, що він може чи не може робити
Пьотр Доброгост

1
Частково вирішено, тому що новіші API можуть виконувати його в майбутньому, або конкретні API або якийсь хак може виконати його ...
kokbira

@kokbira Ви знайшли рішення?
tchelidze

1

Цей функціонал часто просять, але поки що я не знаю програми, яка насправді це робить!

Jamcast (http://www.sdstechnologies.com/) робить те, що ви просите, але наразі вони все ще розробляють свій додаток для Android. http://www.sdstechnologies.com/Blog/post/Coming-Soon-Jamcast-for-Android.aspx

Хороша новина - це вони все-таки розробляють!


Дякую, але для мене це не відповідає. Це гарна ідея (програмне забезпечення створює звуковий пристрій на комп'ютері та передається в додаток Android), але це лише для Windows. Я запускаю Ubuntu на комп’ютері, з якого я в основному користувався цим, чого я не вказував. Я хочу використовувати Bluetooth, щоб уникнути обмежень програмного забезпечення / ОС.
misterben

Цікаво. Я все ще не мудріший у програмах. Можливо, варто звернутися до розробників xda. Я не зовсім впевнений у тому, як працює Bluetooth, я ніколи не працював із цим. Але я уявляю, коли два пристрої вперше спілкуються, вони говорять один одному, що вони роблять - у такому випадку, я вважаю, що для програми не буде так складно сказати, що це гарнітура.
Бен Гріффітс

Як я розумію, саме цим вони займаються. Я якось здивована, що ніхто не думає це робити вже. Якщо додаток не зміг безпосередньо встановити з'єднання Bluetooth, а просто попросив телефону робити все, що він робить, як стандартно, через Bluetooth.
misterben

Хоча поза темою, я використовував деякий клієнт Wi-Fi у своєму телефоні Android, щоб слухати mp3 на ПК, він також працює як бездротова миша. Gmote назвати один. Ймовірно, він може також передавати інші звуки.
ruben

Це посилання на жаль застаріло. Просимо оновити.
user145490

0

Я, мабуть, щось бракую, чому ти хочеш, щоб телефон це робив?

Вам буде краще використовувати чіп usb bluetooth (вони коштують менше 5 фунтів стерлінгів) на вашому ПК та Bluetooth-гарнітуру (у мене є чудова, яка дозволяє мені підключати будь-які навушники, які я хочу, 3,5 стерео роз'єму, тому знадобиться будь-які маленькі спікери також).


4
Так як на ПК вже є Bluetooth, а телефон уже має Bluetooth і видає пристойну якість звуку, я хотів би використати те, що у мене є, а не купувати окрему гарнітуру Bluetooth.
misterben

Я стою біля своєї відповіді - придбайте адаптер для навушників BT приблизно 10 фунтів с доставкою. Потім ви можете з’єднати його з ПК та телефоном ... Використовуючи технологію BT як її розроблену для використання. У вас буде набагато менше проблем із налаштуванням та пошуку програм або драйверів.
Меш

Чи дійсно у Desire є гідні динаміки?
Меш

Desire HD має набагато кращий звук, ніж у Desire (у мене були обидва), але я б використовував його з навушниками. Ідея полягає в тому, коли звук вголос під час перегляду фільму заважатиме іншим у кімнаті.
misterben

якщо ви сидите вночі о 21 годині вечора, ви не можете щось замовити і доставити його за 30 хвилин. Також навіщо купувати щось додаткове, якщо у вас вже є технологія, щоб отримати її безкоштовно? Навіщо витрачати гроші, якщо у вас є речі, які працюють. Якщо у вас є додаткові гроші, ви можете мене
прислати,

0

Ось стаття XDA Мішала Рахмана, яка в основному говорить:

Навіть не маючи профілю A2DP на Android (який ще не реалізований навіть в Android 8), ви можете здійснювати низькоякісну потокову передачу Bluetooth через профіль Hands-free (HFP) на Android з іншого телефону Android (вибачте, власники iPhone!)

Встановіть Tasker та плагін AutoVoice на телефон-джерело та створіть такий профіль Tasker:

Profile: Reroute Audio (192)
State: BT Connected [ Name:BMW 15384 Address:* ]
Enter: Anon (199)
A1: AutoVoice Ctrl BT [ Configuration:Enabling Headset Sound Timeout (Seconds):0 ] 

Exit: Anon (204)
A1: AutoVoice Ctrl BT [ Configuration:Disabling Headset Sound Timeout (Seconds):0 ]

Попередження: Я сам цього не перевіряв.

Попередження: цитата про якість звуку HFP:

Примітка: оскільки профіль Hands-Free не призначений для надсилання високоякісних аудіо потоків, якість звуку вашої музики погіршиться. Це лише природа режиму hands-free, і ви нічого не можете з цим зробити, не модернізувавши Bluetooth стереосистеми, щоб надати підтримку A2DP або перейти через іншу периферію.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.