Як позбутися сповіщень про оновлення певного додатка в Google Play Store?


40

Загальне питання

У мене на моєму пристрої встановлена ​​програма X версії Y. Я не хочу чомусь оновлювати її до нової версії (Y + z). Проте додаток Google Play Store завжди містить оновлення для X, що не дає мені простого "оновлення всіх". Моє запитання, поставлене до одного речення:

Як назавжди приховати оновлення для X зі списку "доступних оновлень"?


Конкретні приклади

По-перше, я знаю, що існують альтернативи, наприклад, AppBrain Market App , який може впоратися з цим досить добре (пропустити це оновлення, пропустити всі майбутні оновлення). Я віддаю перевагу "загальному рішенню", яке не залежить від ринку на третій стороні.

По-друге, я знаю, що резервна копія Titanium включає "маркетингового лікаря", який може бути використаний для відключення програми від Google Play . 1 Однак у моєму конкретному випадку, який працював лише кілька годин: я відключив GTalk , оскільки не хочу, щоб його замінили Hangouts . Повідомлення про оновлення зникло на кілька годин, потім воно повернулося. Не маю уявлення, що відновило "посилання".

По-третє, просто для переконання: я не говорю про функцію "автоматичного оновлення", про яку говорилося, наприклад, як увімкнути автоматичне оновлення Play Store для кількох додатків? . Я швидше сподівався на щось близьке до того, чи магазин Google google не надає оновлення для заморожених додатків? , але без необхідності "заморожувати" відповідну програму (яку я все-таки хочу використовувати, але у встановленій версії, а не в "майбутній версії", доступній).

По-четверте: Ні, видалення програми, про яку йдеться, тут не є варіантом, хоча це ідеально приховуватиме відображення будь-яких майбутніх оновлень :) Також не "заморожується", оскільки програма використовується регулярно.

По-п’яте: для мого прикладу GTalk є відповідне запитання: Чи оновлюються додатки, включені до zip gApps через Google Play? Однак я хочу навпаки: Без оновлення.


Можливо, може бути так, що "Google Apps" (та інші попередньо встановлені додатки) обробляються певним чином і відновлюють свої "ринкові зв'язки" якось. У цьому випадку моє запитання включає: Як не допустити цього?


Оновлення

У XDA є нитка, яка обговорює ту саму проблему. До недавнього часу .apkрозробка для "встановлених користувачем додатків" полягала в тому, щоб видалити їх, а потім виконати бічну завантаження, але навіть це припинило роботу. Ну а повторне підписання .apkіншого ключа може працювати для програм-користувачів. Але обидва не вдаватимуться до попередньо встановлених програм (не можна перевантажувати їх, щоб їх переосмислити; інша підпис відмовиться від встановлення повністю).

Більше того, є проблема, яку про це подає якийсь "joel.bou ..". Не важко здогадатися, хоч і викреслив: це був би Джоел Буркард. Якщо це насправді він, то це справді проблема (для тих, хто не знає: Джол - це розробник Titanium Backup ). Дозвольте цитувати з випуску:

Для запису: в дні Android Market можна було «додавати» або «від’єднувати» програми (на вкорінених пристроях) із системним інструментом, таким як Titanium Backup. Але в наш час (з додатком Google Play Store) це зробити майже неможливо, оскільки, здається, повний список програм синхронізується з серверів Google, і користувач не має над цим контролю.

Що пояснює, чому від'єднання з такими додатками, як Titanium Backup, вже не є постійним. І я боюся, що я попросив неможливе. Але я думав те саме в минулому з іншими питаннями, і на диво отримав тут рішення. Тож я ще не віддаю надію на це!


1: що це робить, пояснюється eldarerathis в цій публікації (дякую Firelord, що розкопав це!)


2
Дякуємо, що повернули цю тему. Тепер ви перетворені на мою думку про програми, про які йдеться у цій темі, яку ми мали у минулому році: Питання 39180 -постійно вказати на ринок-заявку-слід відмовитись від оновлень
wbogacz

1
Так, це пов’язано. Але те, що geffchang заявив у своїй відповіді на це, це те, що я вже невдало намагався: від'єднання програми від Playstore за допомогою Titanium Backup . Очевидно, що це не працює постійно з попередньо встановленими програмами Google.
Izzy

@Firelord Чи можете ви підсумувати це у відповіді (бажано, з підказками на оператори SQL)? Не впевнений, чи реалізую я його (побачу тоді), але я бачу, що це могло б працювати: Застосовані програми відомі заздалегідь (включаючи назви пакунків), тому "статичні" SQL-скрипти можна створити один раз (один для кожна БД). Потім використовуйте, наприклад, Tasker, щоб сценарії виконувалися sqlite*щоденно ( з двійковим кодом проти цих баз даних) щодня (необов'язково: пов'язуйте його зі сценаріями запуску init.d). Однозначно варто принаймні +1. Дякую за підказку - і заздалегідь за відповідь :)
Izzy

@Izzy Цей коментар вище, ви знаєте, що з ним робити зараз. :) І, eldarerathis ♦пояснив тут, що насправді робить "Відрив від ринку" в TiBa (редагування localappstate.db). Ви можете включити посилання на цю відповідь на своє запитання.
Firelord

@Firelord Дійсно. Це в основному те, що ви запропонували - лише у вашому випадку TiBu не потрібен. Думаючи про що: у TiBu є планувальник. І ви можете фільтрувати додатки. Повинно бути можливим визначити фільтр для додатків, щоб "замовкнути", і відключити їх двічі на день через цей планувальник - як альтернативне рішення. Коли час дозволить, можливо, я зіграю з усім цим…
Izzy

Відповіді:


14

Примітки :

 • ОП уже знають деталі, але я детально розглядав речі, враховуючи інших читачів.
 • Я припускав, що пристрій вкорінений, і моє рішення тестується на Android 4.2, 4.4 та 5.0, на всіх версіях Play Store v5.6.8. (Вибачте! Не вдалось перевірити це на Kitkat, але немає причин вважати, що це не спрацює.)

Рішення Крейг насправді дуже добре, і якщо вона яким - то чином може бути виконана (призначений для користувача віджет) з Tasker , то все піде дуже гладко.

Відповідь на Анан також може виконувати роботу, використовуючи pm disable <PKG>в Tasker , але один не може використовувати це улюблені програми до тих пір , як Play магазин оновлює список, який деякі користувачі не вважали за краще б.

І я ніколи не пробував Changelog Droid , тому не можу коментувати.

Але я маю інший спосіб зробити все, не таким чистим у графічному інтерфейсі, але гарним. Ось і ми:

Play Store має свої бази даних під /data/data/com.android.vending/databases/. Є три бази даних, які варто розглянути саме. library.db, localappstate.db, package_verification.db.

 • library.db- у ній є таблиця з назвою ownershipперелічених програм, які ви коли- небудь встановлювали з Play Store, з усіма пов’язаними з ними обліковими записами Google Play Store. Зауважте, що коли-небудь також включаються ті програми, які ви колись інсталювали в Play Store і видаляли пізніше.
 • localappstate.db- у цій таблиці є ім'я, в appstateякому перераховані б усі користувацькі програми, які зараз встановлені у вашому пристрої. Інстальовані в Play Store також відображатимуть назву програми, але завантажені не будуть.
 • package_verification.db- ця база даних з’явиться, якщо ви ввімкнули "Підтвердити програми" у розділі "Налаштування" Android. У ній є таблиця з іменем verification_cacheсписку програм для підтвердження.
 • suggestions.db- тут не доречно, але в ньому є таблиця з назвою suggestionsзі списком усіх пошукових запитів (ключових слів), які ви здійснили за допомогою панелі пошуку в Play Store.

Зауважте, що я не маю жодного джерела, щоб підтвердити свою претензію, це все особистий досвід. Вам рекомендується не погодитись (зі свідченнями), щоб якість цієї відповіді могла бути покращена.


Тепер повернемося до питання. У моєму Lollipop я зміг видалити 37 програм зі списку оновлень і залишив лише один додаток, для якого я використав "Оновити все" для подальшого тестування рішення. Це спрацювало чудово!

Необхідні кроки:

 1. Примушуйте закривати Play Store, щоб уникнути будь-яких пошкоджень даних, оскільки нам потрібно редагувати його базу даних.

 2. Видаліть право власності на ваш додаток ізlibrary.db : Я використовував sqlite3(використовуйте інсталятор SQLite для Root, якщо у вас його немає). Я використовував дуже простий запит, який видалив би запис (рядок) з бази даних, ідентифікувавши рядок за допомогою значення. Щоб дізнатися про подальше sqlite3використання цього ресурсу .

  Загальною командою для видалення права власності було б:

  sqlite3 /data/data/com.android.vending/databases/library.db "DELETE from ownership where doc_id='<PKG_NAME>'"
  

  Замініть <PKG_name>назви пакету програми. Наприклад, для браузера Chrome назва пакета com.android.chrome.

  Ви можете знайти ім'я пакета програми за допомогою браузера програм або монітора ОС або просто зверніться до питання: Переглянути повне ім'я пакета програми?

 3. Видаліть додаткові дані програми localappstate.dbтаpackage_verification.db : Зауважте, що вищевказані кроки виконали цю роботу на моїх пристроях. Оскільки я не хочу, щоб програма відображалася з будь-якої причини у списку оновлень, я видалив усі деталі з усіх вищезазначених баз даних.

  Загальною командою для видалення інформації localappstate.dbбуде:

  sqlite3 /data/data/com.android.vending/databases/localappstate.db "DELETE from appstate where package_name='<PKG_NAME>'"
  

  І, бо package_verification.dbце було б:

  sqlite3 /data/data/com.android.vending/databases/package_verification.db "DELETE from verification_cache where package_name='PKG_NAME'"
  

Ядро вкрите. Тепер щодо виконання:

 • Можна зробити сценарій
 • Використовуйте adb shellабо adb pullбаз даних, і редагуйте на ПК за допомогою програмного забезпечення SQLite (наприклад, браузер DB для SQLite )
 • Ви можете використовувати такі програми, як SQLite Editor або aSQLite Manager, щоб вручну видалити записи додатків
 • Використовуйте будь-яку програму терміналу, наприклад, термінальний емулятор для Android - він дозволяє віджети, які ви можете використовувати як ярлик для команди чи сценарію. Дивіться мою відповідь, щоб знати, як зробити такий ярлик
 • Використовуйте програму Tasker, щоб створити профілі залежно від часу, програми чи будь-якого профілю, який підходить вам
 • Підключіть свій сценарій до запуску, хоча я його не пробував, тому попросіть OP

Додаток хоч і не відображатиметься у встановлених програмах чи списку оновлень, але воно обов’язково відображатиметься у розділі "Усі" у розділі "Мої програми" в Play Store . Я не дуже використовую цей магазин, тому більше не перевіряв інші настройки його.

Крім того, ви можете відзначити, що якщо раніше у налаштуваннях Play Store не було встановлено прапорці "Оновлення додатків" , і ви перевіряєте це після виконання зазначених команд, це призведе до синхронізації, і ваші зміни, як очевидно, будуть втрачені.

Також майте на увазі, що Google зберігає всю інформацію на своїх серверах. Тому рано чи пізно бази даних будуть оновлюватися. На своєму пристрої Lollipop я чекав близько 24 годин і не бачив змін у базах даних, але YMMV.


Для не вкорінених пристроїв

Це теорія, і я не стверджую, що це буде працювати, але ви можете спробувати:

 1. Force закрити і взяти adb backupв магазині Play .
 2. Витягніть резервну копію та внесіть необхідні зміни в бази даних.
 3. Упакуйте змінені файли в новий файл резервної копії та відновіть їх у пристрій.

  Якщо ви не знаєте про розпакування та упаковку резервної копії ADB на ПК, перегляньте екстрактор резервного копіювання Android (ABE) (він потребує Java Runtime Environment і має README.txtдля використання), який би розпакував .abфайл у .tarякий ви зможете витягнути за допомогою архіватора на зразок Ark, 7zip, WinRAR тощо.

  Ви можете використовувати браузер DB для SQLite, щоб вносити зміни до баз даних, знайдених всередині вилученого вмісту (ймовірно) apps/com.android.vending/db/.

  Також ви можете поглянути на пов’язані з Android резервні копії, такі як ця , ця та Adebar - все це запропонував Іззі .

 4. Подивіться, чи додаток не зі списку оновлень.

 5. Якщо вам вдасться виконати крок 4, а потім запустіть ADB бездротово, щоб виконати кроки 1-4 на самому пристрої Android (якось), а не на ПК - це може бути дуже корисним для Tasker, якщо вам це вдасться.
 6. Що ж, якщо вам вдасться повністю перейти до кроків 4 або 5, то, можливо, ви також можете відповісти: Як я можу позбутися додатків зі списку оновлень магазину Play? :)

Редагувати:

Ну, я не єдиний, хто зрозумів це так:

 1. Android: перестаньте хотіти оновлювати Skype - дуже близько з доданою частиною сценарію, але без міркувань, звичайно
 2. (Потрібен корінь) Для подальшого ознайомлення, як оновити Ingress, не чекаючи на випуск. - недостатньо хороший, тому що library.dbє головним винуватцем
 3. Отримання пакета для програми
 4. [WIP] Без звуку дзвінка, блокуйте автоматичне оновлення Play Services

Дуже ретельна відповідь, Firelord, - я б схвалив це кілька разів, якби міг! Я обов'язково перевіряю це, як тільки дозволить час, і, можливо, потім додамо свій досвід / додаткові підказки. // Що стосується не вкорінених пристроїв, я б затримався з кроком 3. Будь-яка додаткова інформація / посилання про те, як це досягти? У нас тут є тривалий пост , але це виглядає складно. Для №2, є ця публікація , і кузенаab2tar в Адебарі ;)
Izzy

@Izzy Спасибі! Посилання на згадані вами публікації посилалися на ABE (Android Backup Extractor). Він може легко упакувати та розпакувати. Все, що вам потрібно, це середовище виконання Java Java. // І я міг би піти далі, тому що мені не подобається залишати вільні кінці, але я adb restoreрізко закривається на своїх пристроях для відновлення будь-якого додатка, тому я не можу реально перевірити власну теорію. : /
Firelord

О, це погано. Ви все ще хочете інтегрувати посилання на ABE на кроці 2 + 3 у своїй відповіді. І звичайно, як тільки ця проблема з вашими пристроями буде вирішена, ми всі будемо раді бачити, як ви «виправите цей вільний кінець» :)
Izzy

@Izzy Готово! Ну, два мої пристрої страждають від цього різкого відновлення відновлення, а третій (ну, пристрій Micromax, пам’ятайте Юрека: D) вирішив взагалі не виявляти USB-з'єднання. Здається, нам доведеться чекати досить багато, щоб побачити, як ці вільні кінці виправляються. :)
Firelord

1
Чудово! Я вперше використав Scheduler в Titanium з відривом від ринку, який мені довелося запускати принаймні 4 рази на день, але все ж іноді показано оновлення (у моєму випадку надзвичайний баггі Swype 3.0.x). Тепер я написав завдання Завдання, яке я щогодини виконую за профілем Завдання. Велике спасибі :) Одне: мені довелося використовувати Titanium sqlite3 (/data/data/com.keramidas.TitaniumBackup/files/sqlite3) через цю помилку PIE, викинуту, якщо шлях пропущений.
франк

7

Це проблема для мене, як і кілька додатків, зокрема додаток для спалаху факела, де найновіша версія не дуже добре працює з Lollipop, але попередня версія.

Моїм рішенням цього в минулому було використання Change Droid, але, як було сказано вище, якщо ви відкриєте ігровий магазин, він може повернутися.

В даний час рішення, яке я використовую, полягає у виконанні запланованого завдання від Titanium Back up для від'єднання програми від ринку. В даний час я запускаю це 4 рази на день. Він працює у фоновому режимі в запланований час, і тому, коли я перевіряю Play Store на оновлення, його немає.

Мені доведеться розглянути це, але може існувати спосіб виконання завдання, коли магазин ігор відкритий ... не впевнений.

---- Редагувати ---- Деякі запитали більш детальну інформацію про налаштування туберкульозу ...

Спочатку потрібно створити фільтр, вибираючи лише ті програми, які потрібно від’єднати. Ви отримуєте доступ до цього меню. Ви додаєте до елемента «Елементи» або програми, тому впливають лише вибрані програми. Переконайтеся, що ви не запускаєте знімок із усім вибраним, не застосовується фільтр :)

Знімок екрана Знімок екрана

Далі вам слід скласти розклад із застосованим до розкладу фільтром.

Знімок екрана Знімок екрана

Як ви бачите, це лише для одного запланованого події мс, о 4 ранку

Після завершення запланованого завдання буде виглядати приблизно так

Знімок екрана

Вам доведеться повторити це і змінити час залежно від того, скільки разів ви хочете, щоб це сталося.

У мене є комплект для 4 ранку 8 ранку і 16 вечора. Здається, працює для мене.

Сподіваюсь, це робить це трохи більш зрозумілим. Якщо ви використовуєте інструмент навколо туберкульозу, я впевнений, що ви зможете це розробити.

Крейг


Я використовував це рішення протягом декількох днів, але завжди отримую повідомлення від Titanium в інформаційній смузі після закінчення. Трохи дратівливих, а також 4 завдань (в моєму планувальнику) було недостатньо, але іноді оновлення знову було видно. Тому поки що я віддаю перевагу рішення командного рядка Firelord, яке може виконати Tasker повністю у фоновому режимі і працює чудово :)
франк

3

За допомогою наступного рішення:

 1. Ви не залежите від ринку додатка третьої сторони.
 2. Він може бути налаштований для обходу сповіщень про оновлення від Google Play.
 3. Ви можете повернути додаток "блок оновлення" коли завгодно (що дозволяє оновити додатки для майбутніх версій)
 4. Це не видаляє та не заморожує програми, які ви використовуєте.
 5. Він також працює з Gapps.

Існує безкоштовний додаток, що називається Droid Dlogloglog (раніше це було додатком freemium, тепер він має повну функціональність безкоштовно). Через нього ви можете керувати оновленнями інших додатків, будучи посередником у Google Play.

Перевага полягає в тому, що ви можете надсилати додатки до чорного списку , опускаючи тимчасово або "постійно" оновлення (доки не передумаєте). Ви також можете слідкувати за оновленнями програм, які ви видалили або ви ніколи не встановлювали, але хочете спостерігати. Я супроводжую цю відповідь деякими знімками екрана (визначаючи кольорами різні екранні навігації), щоб ви зрозуміли, як це працює.

Як додавати в чорний список додаток Додатки з чорного списку Білі програми

Як "Не чорний список" додаток Меню параметрів Переваги

Як обійти сповіщення Google Play Увімкнути доступ до сповіщень для Droid Changelog Показати системні програми (прогалини)

Виберіть Пропуски для показу

Єдиним недоліком є ​​те, що коли ви відкриєте Play Store, безпосередньо або з цього додатка, будуть показані всі додатки (у тому числі ті, які ви не хотіли оновлювати, оскільки фільтром, який застосовує фільтр, є Droid Changelog, а не сам Google Play, цього очікували)

У Google Play все ще відображаються всі програми

Але в Changelog Droid ви можете отримати доступ до кожної програми в Google Play кнопкою, а потім оновити її окремо.

Вибачте: наразі немає можливості оновлювати всі дозволені програми за один крок від Changelog Droid, але, можливо, розробник міг би його реалізувати з часом.

Примітка. Я все ще не перевіряв сценарій, який ви описуєте (я вже оновив / замінив Talk / Hangouts), але це може працювати у вашому випадку. Просто пам’ятайте, що не відкривати подання Мої програми в Google Play, щоб це не спричинило автоматичне оновлення програм.


1
Велике спасибі, Франциско! Це дуже нагадує мені AppBrain Market App, як це було багато років тому (не пробували його нещодавно, оскільки їх власний інсталятор був вимкнений). Тоді, коли їхній "швидкий веб-інсталятор" все ще працював, ви навіть можете запустити "оновити все" у відфільтрованому списку ... До речі: відвідування "Мої програми" не спричинить жодних оновлень для мене, оскільки я автоматично вимкнув -повністю оновити. Здогадайтесь, я спробую вирішити ваше рішення, як тільки дозволить час;)
Izzy

1

Вимкніть програму в головних налаштуваннях програми чи менеджера додатків, а також відкрийте магазин ігор, і додаток не повинно бути вказано в списку. Оновіть усе та просто ввімкніть програму, коли оновлення завершено. У мене така ж проблема, додаток для txt-повідомлень, що якщо я оновлююсь, я отримую потворні реклами. Це моя робота


1
Хоча це може працювати, це далеко не зручно (передбачає занадто багато кроків, особливо якщо задіяно кілька додатків).
Іззі

Може бути автоматизовано за допомогою Tasker
endolith

1

Я знаю, що це стара нитка. І я розумію, що Ti Backup працював для від'єднання програми від Play Store. Але я також розумію, що це вже не працює. Для тих, хто цікавиться, я створив додаток, який дуже добре справляється з цим. Він називається Сховати оновлення в магазині Play і доступний за ~ 1 долар США. Є відео, яке показує додаток на роботі. Для цього потрібен корінь.


2
Дякую за ваші зусилля, Девіде! Але мені не подобаються побічні ефекти, наприклад, у додатках із речами, які купуються через додаток, або у списку моїх додатків. Тим часом я звик завжди бачити 7 оновлень, які мене не цікавлять - хоча я хотів би, щоб Google додав у свій додаток такий варіант, як AppBrain: пропустити одне (або всі) оновлення для даного додатка. І BTW: Дякую за відкритість (розкривши, що це ваш додаток). Я взяв свободу додати посилання - але також зазначити ціну.
Ізя

1

Я знайшов рішення для користувачів root - просто перепідписати apk (знайдений у /data/app/вашій папці TitaniumBackup після резервної копії) за допомогою ZipSigner та перевстановити.


Це не завжди варіант (проблеми з підписом у деяких додатках, що використовують "спільні ресурси"), але для деяких це може бути проблемою.
Izzy

Чи можете ви докладно? Цікавий.
Дражен Беловук

Дивіться , наприклад , пакет підтримки підпису підробку . В основному це стосується попередньо встановлених додатків та додатків того самого постачальника, як правило, Google. Оскільки я більше не використовую додаток Google Playstore, у мене вже немає проблеми, з якою йдеться про це питання.
Izzy

Цікаво. Здогадайтесь, все залежить від поширеності перевірки підпису серед додатків. На щастя, поки що це не було проблемою для мене.
Дражен Беловук

Справді, проблеми в цьому контексті трапляються рідко - але їх не можна повністю ігнорувати;)
Izzy

0

Я спробував використовувати додаток "Менеджер дозволів" (я маю коріння, я думаю). Я вимикаю дозвіл, який не важливий для програми, яку я не хочу оновлювати (напр., Відключений дозвіл на вібрацію в ES File Explorer та будильник у Quickpic). Диспетчер дозволів перекомпілює додаток, видаляє оригінал та заново встановлює щойно складений додаток. Після цього я відкрив Play Store, і нагадування про оновлення не було.


Це означатиме маніпулювання оригінальними .apkфайлами (і так, є кілька таких програм: для програм, які ви встановили самостійно, вам, мабуть, не знадобиться root, але для роботи над системними додатками ви б хотіли). Я вважаю, що це обхід, але це не такий підхід. Все одно, дякую!
Іззі

0

Ще один кандидат просто з’явився на обрії. Я ще не перевіряв її, але це звучить дуже перспективно: StorePrefs .

 • Вимоги:
  • укорінений пристрій
  • Встановлено Xposed
 • Обіцянки:
  • Блокування швидкого оновлення
  • Ігнорування деяких оновлень (Коли у вас є оновлення, доступне в розділі Мої програми в Playstore, просто натисніть це оновлення, щоб ігнорувати його)

Будучи модулем Xposed , він повинен мати можливість подолати недоліки інших рішень, які ми мали до цього часу:

 • Якщо Служби Play вирішили повторно зв’язати від’єднане додаток, модуль повинен мати можливість вжити заходів. Тож не потрібно ніякої спеціальної ручної роботи, не встановлювати програму Tasker
 • відсутність ручного керування базами даних SQLite або adb shell
 • не потрібна додаткова "перевірка оновлень" (a la ChangelogDroid)
 • жодних маніпуляцій з .apkфайлами
 • єдина проблема для деяких користувачів: не працює на не вкорінених пристроях і тих, що не мають Xposed

Оскільки я деаглифицировал свої пристрої і більше не використовую додаток Playstore, я не можу перевірити - тому відгуки тих, хто може, вітаються :)


0

Як і резервне копіювання титану, ви також можете від’єднати додаток від Google Play Store з 3C Toolbox . Здається, це досі є постійним. Корінь необхідний.


1
Я більше не можу це перевірити (позбувся всіх Google Apps), але, як це може стосуватися інших: які часові рамки охоплює "до цих пір"? Може бути, 3C Toolbox постійно переглядає та оновлює цей параметр?
Izzy

Не впевнений, чи що-небудь> 5.0 дозволяє цій зміні триматися. Google Play автоматично відновить додатки. На жаль, лише на жаль, це вручну відключити автоматичні оновлення та зробити резервну копію потрібної версії.
Енігма
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.