Як налаштувати кольорову температуру екрана?


12

Redshift - це програма Linux, схожа на F.lux Windows , яка надає екрану червоний відтінок автоматично вночі. Нібито, це зменшує напругу очей і допомагає запобігти проблемам зі сном.

Чи можна налаштувати кольорову температуру екрана, щоб створити такий же ефект на Android?


4
Я використовую F.lux для Windows та Mac, мені це подобається. Смішно, що ви це запитували, лише минулої ночі мені було цікаво, чи існує F.lux для Android ...
travis

Тут дуже подібне запитання: android.stackexchange.com/questions/5830/…
але

В якості бічної сторони , ось питання про претензії F.lux і Redshift на Skeptics StackExchange: "Чи впливає кольорова температура екрана комп'ютера на режим сну?"
Іларі Каясте

Відповіді:


6

У магазині Play є декілька додатків для фільтру синього світла, які можуть відповідати вашим потребам. Точні функції будуть різними, але всі вони відповідають загальній схемі, що дозволяє вам регулювати кольорову температуру екрана.

Крім того, якщо ваш пристрій вкорінений, ви можете фактично використовувати f.lux сьогодні.


Ваше посилання порушено, і я не в змозі знайти іншого. Чи є щось подібне?
MarianD

Схоже, його було знято із списку. Мені ніде невідомо, де розміщена копія, тому я переписав це, щоб вказати на інші додатки в Play Store. Вибач за це!
eldarerathis

3

Ну я знаю на факт, що є Cyanogenmod ROM, який має "параметри фільтра", один з них увімкнено лише червоним кольором, я знаю, що він не є автоматичним, але для домашнього екрану є віджети. Я впевнений, що є спосіб зробити це за допомогою програми, але це вимагатиме кореневого доступу.


1
Tasker або Locale, ймовірно, могли б увімкнути його, але я здогадуюсь, поступове змінення було б неможливим.
Матвій

невдоволено при виборі він повністю вимикає всі інші кольори
Мехран

Вибачте, але я не зміг знайти це налаштування (CYM11 тут). Де це?
Луїс А. Флорит

Налаштування-> Дисплей та ліхтарі-> (перейдіть донизу) Калібрування кольорів, принаймні, так воно виглядає на моєму зв’язку 5
Мехран


2

Сутінки добре працюють, хоча це лише екранний фільтр, він автоматизований і дуже схожий на f.lux, якщо перемістити темп кольору вправо більше

Мені це подобається, хоча це виглядає жахливо, це все, що ми маємо, і я не збираюся викорінювати свій телефон просто для того, щоб змінити темп справжнього кольору, це безумно, плюс це втрачає гарантію, яку мені потрібно мати, і вкорінення є шалено важким, НЕ кажіть мені, що це легко, я прочитав інструкції до цього - НЕ ЛЕГКО


1

Ви можете спробувати додаток Фільтр екрану .


1
Гей свист, чоловіче! Надайте нам посилання!
але

на жаль, це не піде, але дякую за рекомендацію
david25

Це лише колір? Можливо, ви можете попросити розробника додати виділення кольору.
Матвій

1
Так, це колір, звичайний РК-колір змушує ваш мозок думати про сонячне світло і тримає вас неспаними, більш червоний колір припускає, щоб цього не допустити, я спробую досягти dev thx для підказки
david25

1

Поточні версії CyanogenMod мають функцію під назвою LiveDisplay. Це дуже схоже на f.lux, автоматичні зміни ввечері і всі. Це фактично змінює кольорову температуру екрану; це не накладення.

Він може бути включений з Settings> Display & lights> LiveDisplay> Display mode> automatic.1

Ми розробили додаток для регулювання температури екрану. У ньому немає реклами, понад 200 хороших відгуків та невеликий розмір файлу.

Bluelight Filter - це крихітна утиліта (всього 86 кбіт!) Для зменшення шкідливого впливу синього світла, що випромінюється смартфонами та планшетами. Блакитне світло перешкоджає виробленню гормону сну нашого організму і впливає на сон.

Фільтр блакитного світла

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.panagola.app.bluef

Філіал: Розробник, Некомерційний


0

Він не надає червоного відтінку, але для пізньої ночі, надзвичайно тьмяного читання я використовую adjBrightness . Для цього потрібен укорінений пристрій.


0

Сутінки (безкоштовно)

Сутінки автоматично роблять екран червонішим вночі з можливістю кольорової температури, інтенсивності та яскравості. Він також має гарний дизайн матеріалу.

Lux Lite (безкоштовно) або Lux Auto Brightness ($ 3,80)

З піктограми Lux Dash> Triple star можна ввімкнути / вимкнути нічний режим та змінити кольорову температуру нічного режиму. Автоматична зміна температури кольору на заході сонця вимагає платної версії.


Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.