Чому мені постійно не вистачає місця на Galaxy S2?


31

У мене є Galaxy S2 під управлінням Android 4.1.2. У нього внутрішній HD з 12 ГБ і SD-карта 16 ГБ.

Я постійно отримую помилки з різних програм, які говорять мені, що мені не вистачає місця. BeyondPod не завантажуватиме нові епізоди, Evernote постійно надсилає сповіщення про брак місця (хоча, здається, зберігає все), а іноді додатки не оновлюються.

Я намагався переконатися, що у мене немає зайвих додатків, і я не дуже змінив програми, які використовую, оскільки я вперше почав користуватися пристроєм. Я зберігаю будь-які великі файли, наприклад музичні колекції чи відео, на своїй SD-картці.

Коли я підключаю свій пристрій через USB до комп’ютера Linux і перевіряю властивості мого 12 ГБ HD, він говорить, що використовується 9,9 ГБ. Але якщо я переглядаю файли, схоже, що кожна папка містить ледь кілобайти інформації.

Чому мій 12 Гб HD заповнюється, і як я його очищую, щоб я не отримував цих помилок?

Оновлення: Мій телефон вкорінений, тож якщо це щось, що може допомогти мені в цій ситуації, то для мене доступний кореневий доступ.
@AlEverett: Дякую за ті посилання. Вони проливають трохи світла на те, що на моєму пристрої є деякі проблеми зі сховищем, але, наскільки я бачу, не підказують, що я можу зробити, щоб вирішити проблему. Якщо я щось пропустив, я вибачаюся, і якщо так, можливо, хтось міг би спрямувати мене на те, що я конкретно повинен дивитись.
Запитувач

Я щойно додав insufficient-memoryтег до вашого питання. Будь ласка, слідкуйте за його тегом-wiki , де ви знайдете "першу допомогу", наприклад, посилання на кшталт Що я можу зробити, щоб керувати внутрішнім сховищем телефону? Примітка. Цей тег зосереджений на внутрішньому сховищі.
Izzy

1
Спробуйте завантажити емулятор терміналу для android і введіть 'df -ha'. Погляньте на використання пам'яті всіх розділів. Це може дати нам деяке уявлення про те, де пам'ять заповнена.
Anoop KP

Відповіді:


16

Підписалися на сайт спеціально, щоб відповісти на це питання. Я також використовую Samsung Galaxy S2 з великою кількістю пам’яті, але постійно повною. Я не міг встановлювати програми або робити майже все .

Я використовую Cyanogenmod, але це стосується всіх андроїдів.

Що я робив, використовував провідник файлів з Root Permissions ( щоб побачити всі файли ), переходив до /data/logsпапки.

Вміст папки становив понад 1 Гб, що спричинило проблеми. Я видалив усі файли з цієї папки, і вона працює нормально.

Як , чому це відбувається, я не знаю , - але я знаю , як це виправити. Сподіваюся, це допомагає!


Це може бути відповіддю. У моїй /data/logпапці (без 's' у 'log') було близько половини гігабайт даних. Вирішення цього, здається, допомогло, оскільки я отримую менше помилок, але я збираюся бігти на день або близько того, щоб бути впевненим.
Запитувач

Просто додаткова примітка для тих, хто, можливо, зіткнеться з цим пізніше: мене розгубила різниця між внутрішньою SD-карткою та внутрішнім HD пристрою. Внутрішній HD - близько 2 Гб, а внутрішній - близько 12 ГБ (а потім є додатковий зовнішній накопичувач на 16 ГБ.) Я думав, що якщо я очищую свій 12 ГБ диск, це допоможе, але це внутрішній системний привід, тобто не видно, коли ви підключаєтесь через USB, де потрібно було чистити файли.
Анкета

Я також на Cyanogenmod, і це траплялося зі мною кілька разів. Я не знаю, хто працює з біржовим ROM, який мав цю проблему. (Дякую за рішення.)
voidHead

1
Будь-яке рішення для некореневих пристроїв?
Ленін Радж Раджасекаран

17

Якщо на телефоні Samsung S2 ви отримуєте "пробіл місця", просто наберіть *#9900#на планшет і виберіть варіант 2 "Видалити dumpstate / logcat"

Не потрібно викорінювати свій андроїд. Після цього перезавантажте телефон.


Дякую за відповідь, я прочитав це на форумі деякий час назад, коли в останній раз активував шифрування, але забув, де
Алекс Леманн

Дивовижно. Це звільнило більше 800 Мб для мене, і це простіше, ніж встановити провідник файлів і знайти папку / data / log.
Moob

Я отримую "недійсний код mmi", коли набираю це
Ленін Радж Раджасекаран

5

Потрібно очистити файли журналу. Наберіть * # 9900 # та виберіть видалити дамп-стек


5
Чи відрізняється це від видалення файлів у /data/log?
запитувач

2

У мене була така ж проблема. Неможливо нічого оновити через недостатню пам'ять. Спробував мільйон сайтів, витратив багато годин і годин.

Єдине, що спрацювало: "Вам потрібно очистити файли журналу. Наберіть *#9900#і виберіть delete dumpstack", як зазначено в попередньому дописі . Звільнив майже гігабайт місця.

Перейдіть до dialerта введіть РЕАЛЬНО зірковий фунт 9900 фунтів ( *#9900#). Меню автоматично з’являється (не потрібно надсилати чи нічого). Виберіть delete dumpstackваріант (другий вниз на моєму телефоні).

Я міг просто кричати на Samsung за те, що витратив стільки свого часу, коли було доступне таке просте ідіотське рішення. Я отримав усілякі ідіотичні поради щодо перевстановлення прошивки, переміщення фотографій на SD-карту тощо. Нічого з цього не працювало.

 *#9900# and select delete dumpstack


1

Перевірте файл /system/etc/gps/gpsconfig.xml, зокрема змінну cLogEnabled. Якщо встановлено значення true, перейдіть і перевірте розмір файлів журналів gps в розділі / data / gps. Якщо ці файли великі, то це ваша проблема.

Це можна зробити, використовуючи adbshell та основні команди Linux (я не пам'ятаю, чи duбув на складі android).

Якщо це ваша проблема, вам потрібно буде змінити цю змінну на хибну, безумовно, для цього вам знадобиться корінь. Або, можливо, позначте цю помилку для Samsung та сподівайтеся на оновлення чи рішення від них.


Дякую за відповідь. Я не можу знайти папку з ім'ям gpsв /system/etc/.
запитувач

1

Деякі програми не дозволяють користувачеві переміщати їх у вторинну пам'ять, тому що, можливо, вони не знають, як це зробити, або тому, що хочуть зберегти свій додаток у первинній пам'яті.

Якщо ви розробник Android, ви можете перевірити це у цій статті про місце встановлення додатка . Але, якщо ви просто користувач, найкраща ідея - перемістити більше додатків, які ви можете, до вторинної пам'яті (SD Card) та зберегти медіа-файли і на SDCard.


1

Я впевнений, що ваші інтернет-додатки зберігають файли у вашій внутрішній пам'яті і не роблять належного вивезення сміття, що вам потрібно зробити вручну. Вам слід тимчасово вийняти SD-карту та вставити телефон у "режим масового зберігання". Потім скористайтеся програмним забезпеченням типу File Explorer Lite, щоб зрозуміти, що їсть ваша пам'ять. Але я думаю, що більшість непотрібних файлів можна знайти в папці "Android" спеціально, якщо встановити / видалити багато програм.


порада. Клацніть правою кнопкою миші папку Android і виберіть Properties. Ви можете бути здивовані його розмірами.
форуми

Якщо я клацніть правою кнопкою миші на папці Android і виберіть "Властивості" (за допомогою Ubuntu), це говорить про 210 Мб.
запитувач

добре, тому папка Android чиста. Все-таки використовуйте будь-яке програмне забезпечення, яке має вигляд кругової діаграми, щоб перевірити, які файли / папки їдять пам'ять
форуми

0

Ви, мій друг, можете спробувати X-plore. Це програма для управління файлами, яка може показати вам набагато більше деталей файлової системи вашого телефону. Це дозволить вам також переглядати приховані файли. Можливо, вам вдасться знайти папку з найбільшою вагою в ній;)

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lonelycatgames.Xplore

Ще один метод, який я рекомендую, - це використання додатка CCleaner Android. Він знаходить файли та інтелектуально очищає ваш телефон. Це безкоштовно, тому це є плюсом.


Коли insufficient memoryпомилка спрацьовує, зазвичай це стосується внутрішнього сховища , тобто /dataрозділу. Незалежно від того, який файловий менеджер використовувався, ви не можете повністю отримати доступ до цього без rootдоступу.
Izzy
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.