Чому моя панель сповіщень застрягає на Galaxy S?


18

Панель сповіщень на моєму Samsung Galaxy S з Froyo має неприємну звичку застрягати. Коли це трапляється, і я намагаюся його зняти, з’являється (не знаю, як це назвати) "панель перетягування", але я не можу її зняти.

Я можу отримати доступ до панелі сповіщень, перейшовши на головний екран, торкнувшись лівої кнопки та торкнувшись "сповіщень", але я не можу отримати доступ до неї іншим способом.

Чи є спосіб уникнути цього?

Чи є який-небудь спосіб зняти його, крім перезавантаження телефону?

Це екран, перш ніж я спробую знищити планку: Перш ніж намагатися спустити планку

Це екран після того, як панель сповіщень застрягла: панель сповіщень застрягла

(Я фактично робив знімки екрана в протилежному порядку, саме тому годинник вийшов з ладу на двох знімках).


Я б здогадався про порядок, коли їх забрали годинники! Трохи більше на тему, я не бачив цього зі своїм. Чи знімаєте його, якщо перейти з головного екрана на екран програм, або якщо ви запустите програму на весь екран (наприклад, гру), а потім закриєте її?
GAThrawn

@GAThrawn: Я так думав, просто не хотів залишати враження, що я вставлю незв’язані скріншоти через невідповідність.
Натан Фелман

1
Це трапляється незалежно від того, яким домашнім пусковим пристроєм ви користуєтесь? Не впевнений, чи змінює це значення ...
Брайан Денні

Я не пробував жодних інших. які хороші там?
Натан Фелман

2
ADW.Launcher і LauncherPro, здається, найбільш популярні
Lie Ryan

Відповіді:


4

Оновіть свій телефон до пряників, і ця проблема усунеться. Я модернізував свій Galaxy S до 2.3.3 і ще не бачив цієї проблеми, що все ж сталося з 2.2.1 Froyo.


Це фактично вирішило проблему для мене
Натан Фелман

4

Я ЗНАЙТИ РОБОТУ !!!

Спочатку кілька деталей. Це відбувається на Galaxy S, коли ви намагаєтесь відкрити панель сповіщень під час великого навантаження. Перезавантаження його скине. Але якщо ви не хочете перезавантажувати:

Зробіть це Швидко: Торкніться панелі сповіщень, безпосередньо перед тим, як звільнити її, торкніться нижньої половини екрана, звільніть палець від панелі сповіщень, вийміть палець з нижньої половини екрана.

Це призведе до запуску панелі сповіщень НА ПОСТАВНО ВІДКРИТИЙ САМ!


1
Це працює, але вимагає певної практики, якщо вам 30+ років. :-) BTW: Це дійсно просто РОБОТА, вам все одно доведеться скинути телефон.
bjoernz

2

Я не знаю, це ваша проблема чи ні, але я час від часу отримую це на своєму Droid X. Для мене, здається, він застряг, якщо я спробую ковзати вниз з панелі сповіщень, і нічого не відбувається. Однак якщо я почну ковзати вниз з "панелі, що спадає", тоді вона рухатиметься моїм пальцем (тобто починається зверху "панелі, що спадає", а не на панелі сповіщень).

Інша можливість полягає в тому, що на сенсорному екрані можуть бути деякі "мертві місця", які викликають це. Чи можете ви відтворити це також у ландшафтному режимі чи це лише у портретному режимі? Можливо, додаток для тестування всіх областей сенсорного екрану може допомогти визначити, чи може це бути винуватцем цього.


1

У мене є Galaxy S Captivate, і я бачу це періодично. Зі мною це трапляється лише в тому випадку, якщо я спробую зняти сповіщення вниз, поки телефон дуже зайнятий чимось іншим, наприклад встановленням / оновленням програми.

Для мене це минає просто натисканням на вершину, а потім знову потягуванням вниз.


0

У мене ця проблема дуже часто, час від часу вона змусить її наполовину, перш ніж приклеїти, і це зводить мене з горіха.

Хтось зазначив, що це, швидше за все, стосується використання оперативної пам'яті, очищення якої, здається, допомагає протягом певного періоду часу, але не є постійним виправленням. Я спробував змінити пускові установки (від Zeam назад до Touchwiz до LauncherPro) і застосував лагфікс, який, здавалося, спрацював, знову на деякий час, але з тих пір він повернувся. Я видалив свої найновіші програми та не збив точного винуватця, але там щось там ховається, оскільки це порівняно недавнє виникнення.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.