Автоматичне регулювання яскравості протягом дня


11

Здається, автоматична яскравість добре працює на моєму Nexus S.

В основному, я хочу, щоб яскравість мого телефону регулювалася протягом дня. Або це, або щось, що автоматично регулює яскравість на основі датчика навколишнього світла.

У когось є якісь пропозиції?


Здається, що є дублікатом android.stackexchange.com/questions/5816/…
але

1
@Я думаю, це нормально, це досить різне.
Матвій

Відповіді:


5

Як щодо AdvancedBrightness ? Це не автоматично - вам доведеться його налаштувати відповідно. Однак, оскільки ви сказали «налаштовуйте протягом усього дня», це може бути підходящим додатком для ваших потреб. О, і це безкоштовно і дуже мало (33 кбіт).


Дивовижна пропозиція! Я думаю, що я йду з цим.
Белмін Фернандес

5

Така програма, як Locale ($ 9.99USD), дозволить вам це зробити. Скажімо, о 9:00 ви можете налаштувати яскравість до однієї настройки, а потім додати іншу умову, щоб налаштувати яскравість до іншої настройки в різний час.

Завдання повинен також зробити це. Це робить багато того, що робить Locale, плюс більше. Він також підтримує всі додатки Locale. Це також близько $ 5,99USD.


1
+1 для програми Tasker
shambleh

Я спробую їх! Занадто погано вікно випробувань Android було зменшено. Було б приємно мати 24 години, щоб спробувати це.
Белмін Фернандес

3

Якщо ви не проти програмувати його, Llama - це безкоштовна альтернатива Locale та Tasker! :) У ньому спрацьовують дата / час дня з діями по яскравості екрана (разом із кількома іншими!).

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.