Як повторно заблокувати завантажувач Android?


16

Я розблокував свій Nexus 5 за допомогою CF-Auto-Root. Я хочу скасувати свої дії та повернути пристрій у початковий стан: не вкорінене та заблоковане.

Як я можу це зробити?

Відповіді:


17

Вам потрібно буде використовувати fastboot, який надається у ZIP-файлі CF-Auto-Root, а також доступний як окремий, так і упакований з великою кількістю іншого програмного забезпечення. Це частина інструментів / інструментів платформи Android SDK, які можна встановити в Windows, OSX або Linux.

Примітка. Якщо ви встановили користувальницький ROM або ядро ​​на вершині вкорінення, вам потрібно буде спалахнути необхідні версії запасів із фондового зображення Nexus 5 за допомогою швидкої завантаження або, можливо, через TWRP / ClockWorkMod Recovery.

Щоб повторно заблокувати завантажувач:

 1. Перезавантажте телефон у режимі завантажувача
 2. Підключіть USB-кабель до комп'ютера.
 3. Відкрийте командний рядок (термінал на Linux або OSX)
 4. Перейдіть до platform-toolsкаталогу всередині розпакованого каталогу CF-Auto-Root.
 5. Використовуйте таку команду, залежно від вашої ОС.

  • Linux: ./fastboot-linux oem lock
  • OSX: ./fastboot-mac oem lock
  • Windows: fastboot-windows.exe oem lock

Чи буде цей процес працювати на інших телефонах або просто Nexus 5 через те, що він "розблоковується"? (у моєму випадку SGS2).
Scotty.NET

1
@ Scotty.NET Він працює для багатьох телефонів, але я сумніваюся, він би працював на SGS2. Однією з багатьох модифікацій Samsung було видалення Fastboot і заміна його на Odin. Хоча деякі телефони Samsung мають мінімальну сумісність Fastboot.
dotVezz

5
Швидке оновлення: для новіших версій платформ-інструментів fastboot oem lockне працює. Вони змінили команду на fastboot flashing lock.
Гільєрмо Ореллана Руїс

1
показуючи <очікування будь-якого пристрою> і нічого не відбувається. Однак я підключив свій пристрій (moto g) за допомогою даних.
brijesh kumar

@brijeshkumar може знадобитися запустити команду fastboot як root.
dotVezz

2

На вкоріненому пристрої ви можете використовувати BootUnlocker, щоб повторно заблокувати завантажувач, не використовуючи швидку завантаження. Ви також можете використовувати його для того, щоб розблокувати завантажувач знову, не витираючи дані. Я використовую його, щоб більшу частину часу блокував завантажувач, але розблокуйте його перед встановленням оновлення системи або робити щось інше, що може зажадати перезавантаження з допомогою спалаху швидкої завантаження.


Наразі недоступний для мого Nexus 5X (працює з останньої версії OTA).
філо

-6

Перш за все, немає необхідності перезавантажувати завантажувач на пристрої Nexus, оскільки їх особливістю є те, що у них за замовчуванням є розблокований завантажувач. Тож, можливо, ти можеш говорити про викорінення.

Зверніться сюди: http://en.m.wikipedia.org/wiki/Google_Nexus


8
Завантажувач не розблокується за замовчуванням. Це незаблоковано , але не розблоковано. Крім того, це не здається особливо корисним. Переблокування має свої переваги в тому, що допомагає захистити ваш пристрій, а посилання на Вікіпедію взагалі не вирішує питання.
eldarerathis

4
На зібраній вами сторінці Вікіпедії моє наголос: "Пристрої серії Nexus не мають модифікацій виробника або бездротового оператора для Android (наприклад, графічний інтерфейс користувача митних служб) та мають незахисний завантажувач". Крім того, ваше твердження про те, що всі пристрої мають незакриті завантажувачі, просто невірно. Ось чому це одна з головних специфікацій, перелічених (і дуже приваблива для багатьох) лінійки Nexus, і це, мабуть, саме тому на сторінці Вікіпедії. Хіба ви читали? Як це відповідає на запитання про переблокування завантажувача?
eldarerathis

1
@coolhz - Багато пристроїв мають завантажувальний завантажувач, але не всі пристрої. Що стосується телефонів Nexus, вони не розблоковуються . Я впевнений, що eldarerathis провів своє дослідження - він є і дуже шанованим членом спільноти, і модератором .
dotVezz

1
Ось короткий вибірки пристроїв без офіційного розблокування завантажувача: Droid Ultra, Droid Mini та Droid Maxx (якщо ви не отримаєте "Dev edition" Maxx). HTC One на Verizon . Galaxy S4 на AT & T і Verizon (експлойт був знайдений, але не з коробки офіційного методу, ви повинні покладатися на помилку в замку).
eldarerathis

1
І в цей момент я думаю, що я сказав усе, що я насправді можу, тому збираюся залишити це. Ви можете продовжувати сперечатися з вашими пунктами, але я б запропонував принаймні знайти деякі джерела, які підтримують вас, окрім одного запису у Вікіпедії, ви, здається, або неправильно прочитали, або неправильно написали. Я намагався пояснити, що було неправильно у відповіді, як можна чіткіше, і голосування, здається, підтримує мене (як і посилання, на які я посилаюсь), тому я не думаю, що я можу додати більше.
eldarerathis
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.