Як оплатити додатки для своїх дітей?


19

Ось історія. У мене двоє дітей (5-7 років), вони мають свої планшети Android ... і у мене є кредитна картка. Я створив два облікові записи google, кожен для одного планшета. Я хочу купувати програми для них, але я не хочу вносити жодних реквізитів своєї кредитної картки на їхні облікові записи google, оскільки теорія полягає в тому, що вони будуть використовувати ці акаунти в майбутньому для спілкування, перегляду тощо. Я не хочу хочу, щоб вони заряджали мою карту без мого відома.

Деякий час тому, купуючи щось у магазині Google Play, я зміг вибрати один із облікових записів планшетів та власний обліковий запис. Тоді мені довелося ввести пароль до власного облікового запису і зміг встановити даний додаток. Тепер це здається вже неможливим.

Я загубився. Я користувач Un * x 40 років і мене розгублено та розчаровано Android. Чи безпечний спосіб придбання додатків для моїх дітей?


Хоча я вже відповів, даючи вам альтернативний підхід, лише для цікавості: На якій версії Android є ці планшети? AFAIK ви все ще можете вибрати обліковий запис, який використовується для "Play shopping", за умови, що він налаштований на пристрої.
Izzy

Відповіді:


18

Існує набагато простіший спосіб, але він може підтримуватися не у всіх країнах: купуйте їм подарункову карту Google Play і додайте їх до своїх облікових записів. Вони бувають різних "розмірів", тому ви можете обмежити суму, яку вони можуть заплатити. Ідентифікаційні речі не пов’язані з картками, і як тільки вони будуть використані, їх більше не буде використовувати (звичайно, ви можете придбати наступну).

Ще один позитивний аспект: ви можете вирішити дозволити дітям самостійно їх використовувати. Небезпека така ж висока, як і вартість картки (хоча вміст може становити загрозу). Так це як "кишенькові гроші" за навчання "грошовій відповідальності" :)


3
Це було б справді ідеальним рішенням ... якби подарункові картки були за 5 євро і менше (тут ми говоримо про «фруктовий ніндзя 70 с»). І, якби мені вдалося їх придбати в Інтернеті. Але я думаю, що це шлях, який я спробую пройти.
Січень

1
За замовчуванням потрібно все-таки ввести пароль перед встановленням платного вмісту з Playstore, тому є додатковий рівень "безпеки". Погодившись, за найменшу карту за 15 євро ви зможете придбати цілу фруктову армію ніндзя. Але ваші діти ростуть, і незабаром можуть знадобитися корисні програми для школи;)
Izzy

Мій друг запитав мене про це кілька днів тому, і я сказав йому, що не впевнений. Це дуже гарна ідея, і я згадаю його.
Фред Томсен

2
"Але це може бути підтримано не у всіх країнах", так, ось тут це не вдається
t

2

У Playstore користувачеві пропонується ввести пароль (якщо ви його не відключили) кожен раз, перш ніж здійснити покупку.

Отже, ви можете зробити так, щоб зробити обліковий запис Google ОБ'ЄМО для додатків Playstore, які ввійшли у всі ваші та ваші діти Google Devices. Дозволяйте кожному пристрою входити в цей обліковий запис поверх усіх інших облікових записів, які ваші діти особисто використовують на даному пристрої.

Таким чином ви можете купувати будь-які додатки, які хочете, але вони не можуть, оскільки їх пристрій увійшов у систему та має доступ до всіх програм, які ви придбали через ваш обліковий запис Google Apps, вони не можуть купувати нові без вашого пароля.

Вони не можуть бачити деталі вашого CC, оскільки Google буде запитувати пароль щоразу, коли користувач намагається отримати доступ до інформації облікового запису.


0

ви можете придбати їх на play.google.com та надіслати їх на пристрій.

Додайте свої пристрої до свого облікового запису та надсилайте програми після покупки


3
Це не заважає їм використовувати його картку для придбання самих додатків. Якщо до його облікового запису приєднані пристрої, вони потенційно можуть використовувати його, якщо вони знають його пароль або якщо він залишиться ввійти в Gmail на своєму робочому столі тощо
dotVezz

@dotVezz лише „якщо вони знають його пароль” (якщо він не відключив
запит

0

У мене така ж проблема. Моя дитина хоче отримати невелику суму, яку витратить на покупки через додаток, але подарункова карта - це занадто велика сума. Що я намагаюся зробити, як вирішити цю проблему, це: створити рахунок PayPal і перерахувати в нього цю невелику суму. Потім зв’язав обліковий запис google мого малюка з цим рахунком Paypal з обмеженою сумою .. тримаючи пальці схрещеними, що це буде працювати. Google Playstore засмучує !!


@ale це може бути трохи прикро, але чому це не відповідь? Підводячи підсумки: "Ви можете використовувати Paypal в ігровому магазині. Отже, налаштуйте ПП-рахунок з деякими кишеньковими грошима в ньому, підключіть його до рахунку вашої дитини, і все".
Іззі

-1

Ви приймаєте два варіанти, коли приймаєте додаток на пристрої, на який хочете встановити додаток. Сплатіть або надішліть URL-адресу для оплати комусь. Тож надсилайте URL-адресу самому собі або тому, хто збирається платити електронною поштою, яка автоматично з’явиться, коли ви виберете ... Надіслати URL-адресу ... .. Я надсилаю до свого облікового запису Gmail, потім натискайте посилання на ПК або телефоні та виконайте вказівки щодо оплати. Легко


чому це заборонено? це більше не працює?
NappingRabbit
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.