Як синхронізувати час лише через Wi-Fi пристрої Android?


25

У мене виникають проблеми з тим, що деякі планшети Android не можуть синхронізувати час підключення до нашої бездротової мережі. Це в школі і досить сильно заблоковано, тому, ймовірно, їм забороняють доступ до чогось, що їм потрібно для синхронізації часу.

Це лише пристрої Wi-Fi, тому вони не можуть встановити час від постачальника послуг GSM або нічого іншого, тобто вони повинні використовувати щось інше, імовірно, NTP. Якщо це NTP, як я можу переглянути / змінити використаний сервер часу?

На пристроях працює Android 4.0.1. Я не впевнений, що вони марка / модель, але спробую і дізнатись.


1
Принаймні, це запитання на StackOverflow говорить нам, що він використовує NTP. Однак він не описує спосіб звичайного користувача знайти або встановити сервер за замовчуванням.
dotVezz

Відповіді:


14

Ми підтвердили з виробником пристрою, що пристрої використовують NTP для синхронізації часу з pool.ntp.org. Після невеликих власних досліджень я виявив, що NTP налаштований /system/etc/gps.conf. Ви повинні мати root, щоб редагувати цей файл, але я принаймні зміг підтвердити, що надана нам інформація була правильною.

Ми відкрили брандмауер для трафіку, що йде на pool.ntp.org, і поки що всі пристрої синхронізувались, тож схоже, що це працювало за призначенням.

Дякуємо http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1200089 за інформацію про конфігураційний файл NTP.


6

dotVezz вже прокоментував, що використовується NTP.

Якщо так, то ви можете використовувати ClockSync , який дозволяє встановити NTP-сервер. ЗАРАЗ , вам потрібно синхронізувати вручну. Автоматична синхронізація підтримується лише з ROOTED пристроями.

ClockSync синхронізує годинник системи пристрою з атомним часом з Інтернету через NTP (Network Time Protocol). Корисно, якщо постачальник не підтримує NITZ, надсилає неправильний час або якщо ваш пристрій / ПЗУ має сильний годинниковий дрейф. Існує 2 режими: автоматичний для користувачів root та допоміжний ручний режим для користувачів без root (режим без корінців).


На жаль, синхронізація годинника вручну не є підходящим рішенням у цьому випадку. Пристрої використовуються в класі, і вони потрібні, щоб вони автоматично синхронізувались до потрібного часу.
торіан

@toryan Якщо ви вкорінюєте пристрої, це можливо.
geffchang

3

Ви можете DNS замінити запис pool.ntp.org у вашій корпоративній інфраструктурі DNS і зробити це псевдонімом / CNAME для вашого внутрішнього джерела / послуги NTP. Це дозволить внутрішнім підключеним пристроям Android синхронізуватися з NTP без змін самого пристрою


Це цікава пропозиція, дякую.
торіан

Не могли б ви детальніше пояснити, як це зробити?
Kubuntuer82
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.