Музичний плеєр із розумною опцією перетасування [закрито]


11

Однією з особливостей, яку я люблю в Amaro (Linux) або Winamp (Windows), є можливість перетасувати список відтворення, тобто приймати всі пісні в списку відтворення і перемішувати їх, як колоду гральних карт. Таким чином, коли я відтворюю цей список, та сама пісня ніколи не повторюється після того, як весь плейлист був зіграний один раз.

У основному музичному плеєрі на Android, а також у декількох, які я спробував з ринку, поведінка - це класична "Виберіть випадкову пісню" щоразу, коли попередня закінчується, тобто іноді одна і та ж пісня відтворюється 10 разів у години, а інші ніколи не граються.

Чи є програма, яка надає цю функцію?


1
Оскільки ви згадали про Winamp - є версія Winamp для Android . Ви пробували це? Я, правда, не впевнений у тому, як саме працює функція перетасування, оскільки я її ще не використовував.
eldarerathis

Це перше, що я спробував, оскільки я був досить впевнено знайти цю особливість. Але перемішання в winamp для Android - це просто "грати випадкову пісню кожен раз", а не "перетасовувати список відтворення, а потім відтворювати її".
XGouchet

Відповіді:


3

Існує додаток під назвою "Просто списки відтворення", яке вказує на "відсутність повторюваних перетасовок" як одну з його особливостей:

http://www.androidzoom.com/android_applications/media_and_video/just-playlists_byqz.html


Це чудово, це саме та особливість, яку я шукав!
XGouchet

Це чудово працює, я купив платну версію, лише бракує екрана блокування, але я напишу про це
розробнику

-1

Спробуйте перевірити це посилання, там є список медіаплеєрів, які можуть працювати для вас, якщо ви вже не пробували їх.

10 найкращих медіаплеєрів для телефонів Android


Дякую за посилання, на жаль, жодна з них не має функції, яку я шукаю. Але один із них дозволив мені редагувати теги Id3, тож я не витрачав часу на
тестування

-1

Спробуйте програвач VLC. У ньому є параметр переміщення, який створює перетасований список вашого списку відтворення.


-2

спробуйте TRMP Random Music PLayer. У нього чудовий двигун переміщення!


1
Чи можете ви надати посилання на веб-сайт програми / завантажити?
eldarerathis

Я спробував це, але у мене виникли серйозні проблеми, головне - це те, що він не дозволяє користувальницькому списку відтворення. Моя музика розділена на різний стиль, класичний і рок, і іноді мені хочеться прослухати весь мій рок-випадковий, або весь мій класичний випадковий. TRMP дозволяють лише всю мою музику випадковим чином ...
XGouchet
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.