Чи є статистика розподілу версій Android за регіонами?


21

На інформаційній панелі показано глобальне розповсюдження, і мені цікаво, чи є спосіб дізнатися різницю в розподілі пряників між скажімо, Індією та Європою.


@ 9re, чи є вимога щодо того, чому можна довіряти, або звідки ви б знехтували статистикою? Можуть бути веб-сайти, на яких може бути ця статистика, але із сумнівом чи відсутністю методу для збору цих статистичних даних. Чи розуміємо ми, що фон сайту чи метод, використовуваний для статистики, не є актуальним?
Firelord

1
@Firelord Я думаю, що поки процес дослідження дещо пояснюється, то це нормально.
Андрій Т.

Відповіді:


12

Не для тих "стародавніх версій", але для Android 4.0+ ви можете знайти кілька статистичних даних у блозі Крістіни . Наведіть приклад, що відповідає найближчому вашому запитанню:

Версії Android у всьому світі


10

Я відповів на подібне запитання деякий час тому. Найкращим джерелом, що я міг знайти, був цей сайт , який базує свою статистику щодо Інтернет-трафіку, генерованого в домені .mobi, керованого реєстром доменів Afilias , мобільними пристроями. Сайт надає доступ до статистики щодо використання Інтернету в різних версіях ОС (не тільки Android) по країнах. З вільним доступом можна вибрати країну для пошуку, але з платними планами є багато фільтрів для уточнення запитів. Процес порівняння даних може бути тривалим, однак, як ви повинні шукати країну по країні, загального огляду немає.

Також зауважте, що: статистика не може бути точною, оскільки вони обмежені доступом до конкретного доменного імені, але я думаю, що вони можуть слугувати добре для огляду.


2

StatCounter має статистику за регіонами, показуючи, наприклад, найпопулярнішим в Індії є 6,0 зефіру порівняно з 7,0 Нуга в Європі.

Індія :

Зефір призводить до 35%

Європа :

Нуга приводить до 33%

Щоб отримати уявлення про те, як вони можуть порівнюватись з інформаційною панеллю , ознайомтеся з їх статистикою по всьому світу .


-2

Цю статистику я знайшов у statista.com, де ви знайдете різний розподіл операційних систем Android, які використовуються власниками телефонів Android у жовтні 2015 року.

Використання Android в усьому світі до жовтня 2015 року


3
Питання спеціально задає статистику, що стосується регіонів. Я не бачу регіонів на цьому зображенні.
Firelord

2
Це не те, що просили ОП або постачальник щедрості. Ви надали статистику за версією Android, тоді як запитували статистику за глобальним розповсюдженням.
Tamoghna Chowdhury

Я видаляю частину про оплату, оскільки вона нікому не допомагає вільно ділитися інформацією.
Tamoghna Chowdhury
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.