Як працює швидка зарядка?


16
  • Як працює швидка зарядка?
  • Чи реально заряджає ваш пристрій швидше, і якщо так,
  • Чи є недолік його використання?

Відповіді:


12

Швидке заряджання можна досягти двома способами

Перша частина вашого питання Як працює швидка зарядка? Чи реально заряджає ваш пристрій швидше

Це було розглянуто детально тут (зв’язуючи це, а не копіюючи), Чи включення швидкого зарядного пристрою Samsung у розетку номіналом 10 Вт / 2,1 АМП сповільнить швидкість заряду? .

Підводячи підсумок, нормальна зарядка виконується на 0,5 до 0,8 С (С швидкість зарядки) і швидкої зарядки зроблено на від 1 до 3 C . Зверніть увагу, що точна або орієнтовна швидкість зарядки не виявлена ​​в жодній документації на OEM, незважаючи на розширений пошук, і навряд чи OEM-виробники розкриють такі деталі, вважаючи це "власницьким"

Переходимо до другої частини вашого питання Чи є в цьому мінус (швидка зарядка)?

Так , двома способами:

Спільною особливістю при використанні швидких зарядних пристроїв є підвищення температури батареї (так як більше струму закачуванні і потужності (зчитування тепла) пропорційна квадрату струму ) , і це вороже до хорошого здоров'я батареї, яка широко висвітлювалася тут .

  • Короткий термін (ємність акумулятора після зарядки) Акумулятор насправді не повністю заряджений, оскільки не зазнає зарядки, витрачаючи достатньо часу на всіх етапах, порівняно зі звичайною зарядкою. Простими словами, акумулятор може забезпечити 85% продуктивності порівняно зі звичайною зарядкою. Докладні відомості про це можна знайти тут
  • Довгий термін (тривалість акумулятора ) Час роботи акумулятора вказано у Циклах або Циклах розряду . Торговельні посередники OEM-виробників / акумуляторів можуть вказати це число, наприклад, це 550 циклів для Samsung Note 2

Цитування з BU-501: Основи щодо скидання

Що являє собою цикл розряду?

Цикл розряду / заряду зазвичай розуміють як повний розряд зарядженого акумулятора з подальшим зарядом, але це не завжди так. Батареї рідко повністю розряджаються, і виробники часто використовують 80-відсоткову формулу глибини розряду (DoD) для оцінки батареї, тобто лише 80 відсотків наявної енергії доставляється, а 20 відсотків залишається в запасі. Заряджання акумулятора з меншим за повним розрядом збільшує термін служби, і виробники стверджують, що це ближче до представництва на місцях, оскільки батареї зазвичай перезаряджаються із залишком запасної ємності.

Не існує стандартного визначення того, що являє собою цикл скидання.

Це не означає, що щоразу, коли ви заряджаєте, ви споживаєте цикл

Наприклад, якщо ви розряджаєте акумулятор до 50 відсотків одного дня, заряджайте його до 100 відсотків, а потім розряджайте його на 50 відсотків наступного дня, що рахується як один “цикл” акумулятора. Тож неглибокі розряди у всіх цих питаннях ідеально підходять для літій-іонних акумуляторів.

Тепер, коли час роботи акумулятора в циклах було пояснено, давайте подивимося, як швидка зарядка негативно впливає на тривалий термін служби акумулятора

Малюнок 2 від BU-401a: Швидкі та надшвидкі зарядні пристрої графічно показують погіршення тривалості роботи акумулятора. Зверніть увагу, на погіршення вмісту заряду та ресурсу акумулятора це негативно впливає

введіть тут опис зображення

Рисунок 2: Експлуатаційні характеристики літій-іона з 1С, 2С і 3С заряду та розряду Зарядка та розряд Літій-іона вище 1С скорочує термін служби. Використовуйте повільніший заряд і, якщо це можливо. Це правило стосується більшості акумуляторів.

Підсумок: використовуйте швидку зарядку, коли вам "доведеться" через часові обмеження, якщо можливо, дотримуйтесь звичайної зарядки, якщо ви дбаєте про свій акумулятор (якщо ви прочитали цю тривалу відповідь, це тому, що вам все одно :). Але відповідне питання - що можна зробити, якщо ваша клітка оснащена лише швидким зарядним пристроєм? Відповідь полягала б у використанні акумуляторної батареї для нормального використання та швидкої зарядки, коли вона вам справді потрібна. Таким чином, ви можете витратити більше, але не потрібно буде турбуватися про стан акумулятора

Можливо, усвідомлюючи, що негативні наслідки швидкої зарядки будуть негативними, Samsung придумала можливість швидкого заряду / вимкнення швидкої зарядки


Див. Лабораторії FoneArena: найкращий стандарт швидкої зарядки на ринку для порівняння продуктивності різних методів зарядки


FYI. Можливо, ви хочете побачити пояснення Quick
Charging

Отже, якщо у мене є телефон з акумулятором на 3000 мАч, припустимо, він працює на 4 В і заряджається, тоді мені потрібно буде досягти 3А (1С) * 4В = 12 Вт потужності, щоб досягти швидкості «швидкої зарядки», що означає 5В * 2,4А потрібен - АБО якийсь варіант більш високої напруги (тобто 9v x 2A, 12v x 1.5A тощо)
user2813274

Теоретично, так, але ні OEM-виробники, ні пошук в Інтернеті не виявили мені фактичних цифр з точки зору фактичних. У мене немає пристрою, який швидко заряджає, щоб досягти наближення. Якщо ви говорите про Qualcomm Quick Charge 2.0, я б пішов з 5 V цифрою. Якщо 3,0, то і напруга, і струм можна змінювати, тому в кінцевому підсумку потрібно дивитися на потужність . Ви можете побачити пов'язану відповідь для 3.0. AFAIK Samsung - єдиний виробник, який пропонує пристрій, який може заряджатися нормально / швидко, як зазначено в останньому рядку відповіді. Якщо я покладу руки на це, можна
якнайменше

9

Коли ви підключаєте телефон до ПК або іншого пристрою, який спілкується з телефоном, телефон використовує USB-режим «Режим даних», так би мовити. У цьому режимі є максимум 500 мА від USB-порту.

Якщо ви підключите телефон до звичайного настінного зарядного пристрою змінного струму, з'єднання даних не існує. Тоді телефон використовує будь-яку ампераж, підтримуваний і телефоном, і зарядним пристроєм (як правило, від 500 до 2,1 ампер)

Існують кабелі для зарядки USB, які мають контактні штифти, щоб відключити з'єднання даних. Це змушує телефон подумати, що він підключений до звичайного зарядного пристрою змінного струму, і дасть можливість протікати понад 500 мільйонів. Це не означає, що USB-порт має на початку більше 500 мільйонів. Зазвичай USB-порти на ПК мають 500ma, або USB 3.0-порти можуть мати 900ma.
Теоретично це безпечно, оскільки це просто відключення з'єднання даних. Це не використовує більше енергії, ніж слід. Телефон розроблений таким чином, щоб не приймати більше амперів, ніж він може працювати.

Також є додатки, які дозволяють швидко заряджатись, примушуючи телефон використовувати режим зарядки змінного струму замість даних. Однак вам все одно потрібне сумісне ядро, інакше воно не працюватиме . (Для звичайних користувачів зміна ядра є складною та ризикованою процедурою.)
Зауважте, що зафіксовано випадки, коли люди намагаються підтримувати регулярні режими передачі даних після спроби активувати швидку зарядку через додаток (особливо Nexus 4).

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.