Як користуватися GPS / Картками без підключення до Інтернету?


80

Мені потрібен спосіб (можливо, стороннє додаток), який дозволяє мені використовувати карти та GPS без підключення до Інтернету.

Я не використовую його на машині, просто для прогулянок по містах. Було б добре, якби я міг просто скопіювати всі дані відносно конкретного міста, перш ніж поїхати туди для туризму.

Додаток Google Maps не зберігає карти надійно, тому ризикувати на нього без підключення до Інтернету ризиковано.


мені потрібне лише розташування без Інтернету, чи можливо це на GPS? У мене був тест, але все ж я не можу отримати.
Пінту Корна

Редагувати 30.10.2016: 30.10.2016 на веб-сайті Mapdroyd було вказано про припинення роботи.
Грецька - область 51 Пропозиція

Відповіді:


24

Примітка: багато з цих додатків використовують картографічні дані із дійсно класного безкоштовного проекту з назвою OSM ( OpenStreetMap ), до якого може сприяти кожен. OSM постійно вдосконалюється, але в багатьох областях йому може не вистачати такої інформації, як номери будинків / будинків.

Безкоштовно:

Оплачено:

  • CoPilot Live Premium: США , в інших місцях
    • CoPilot Live - це дуже приємне повнофункціональне додаток, яке дозволить вам завантажувати карти достроково та використовувати GPS в режимі офлайн. Я в кінцевому підсумку використовував його, тому що версія США була настільки дешевою порівняно з іншими платними навігаційними програмами, але я був дуже задоволений якістю, функціями, підтримкою клієнтів та безкоштовними оновленнями додатків та карт. Він має всі функції, які я міг би захотіти у додатку GPS, єдиний недолік у вас полягає в тому, щоб у вас була платна підписка на дані про трафік (платний додаток включає безкоштовну однорічну підписку), і вам доведеться купувати нові карти, якщо ви подорожувати за межами придбаної території.
  • Інші додатки, які я не використовував:

Тут представлено докладні огляди багатьох програм Android GPS: Android Sat Nav Apps


3
+1 за згадування OpenStreetMap та OsmAnd. '-)
Потік

2
Не вистачає ще однієї чудової програми офлайн-карт на базі ОСМ: Maps.me. Раніше він був комерційним, але тепер повністю безкоштовний. У ньому є всі необхідні мені основні функції (локальні карти, швидке відображення, закладки + доріжки). maps.me/en/home
Гульбахар

14

2
Ви не маєте великого контролю над кешованими картами в режимі офлайн. І зауважте, що у вас може бути попередньо встановлена ​​старіша версія на вашому пристрої, і оновлення до 5.0 не оголошується автоматично. Просто шукайте Ринок ...
pesche

3
Крім того, кеш офлайн автоматично видаляється через 30 днів.
Роберт

@Robert - wtf? Чому? Це сумно, що ви не можете його налаштувати.
ripper234

1
Не зовсім. Ви можете кешувати невелику область, але лише дороги, а не місця, і вона буде видалена через кілька тижнів, і ви не можете синхронізувати її, крім ручної, і вона не працює з навігацією тощо. Пам'ятайте про це Google знаходиться в ліжку з телефонними компаніями та їх планами передачі даних.
ендоліт

Схоже, що з картами є деякі проблеми з ліцензією. Мені вдалося використовувати офлайн-карти Парижа та Бельгії, але це неможливо для Бразилії та Іспанії.
neves

11

У мене ще не було можливості спробувати це, але я чула хороші речі про Маверик:

Maverick для Google Android - сектор коду

Існує і обмежена безкоштовна версія оплати.


Я сам не мав великої долі з Мавериком.
ripper234

Мені подобається те, що кешовані карти цього не зникають, як Google Maps '. Немає можливості завантажити всі карти для району, тому вам доведеться орієнтуватися в області на різних рівнях масштабування по WiFi перед тим, як їхати.
Ніколя Рауль

Я весь час використовую Maverick для автомобільної та пішохідної навігації, з кількома ГБ офлайн-карт. І Maverick, і Mobile Atlas Creator повинні були відключити завантаження Карт Google через юридичні загрози Google, але ви все ще можете використовувати стару версію будь-якої.
ендоліт

1
нові версії Maverick відмінно працюють, якщо ви завантажуєте карти самостійно і поміщаєте їх у потрібну папку. кілька років тому я зробив пояснення з цього приводу.
lenik

4

Зараз я використовую OsmAnd .

Він зберігає карти OpenStreetMap на сховищі телефону.

OsmAnd використовує векторіальний формат, а це означає, що він може зберігати багато інформації, не займаючи занадто багато місця, і видно у всіх коефіцієнтах збільшення.

Ви можете завантажити потрібні карти, наприклад, Італію, Болівію чи будь-яку іншу країну / регіон.

OsmAnd

Безкоштовно, з відкритим кодом.


3

Я регулярно використовую Локус . Це не дуже заважає підтримці навігації (хоча, я думаю, це працює), але для позашляхового та позашляхового використання це фантастично.

Він дозволяє завантажувати карти для використання в режимі офлайн, підтримує карти SQLite та GEMF, що дозволяють на великій карті (SD-ліміт для SQLite, не реалістичний ліміт для GEMF) набір плиткових наборів на вашу SD-карту, не витрачаючи маси місця. Він також підтримує векторні карти, а також растрові (більше покриття, менше місця на диску). Він має дуже хороший інтерфейс і добре підтримується.

Існує безкоштовна версія з оголошеннями, яка не підтримує завантаження карти в додатку (я думаю), хоча ви можете використовувати свій ПК для завантаження карт. Платна версія недешева.

Це все звучить надмірно світиться, тому я повинен підкреслити, що я не розробник і не маю приналежності; просто дуже щасливий користувач!


3

Для Англії та більшої частини Європи ViewRanger чудовий. Підтримує опитування щодо замовлень та інші карти офіційного типу; також деякі відкриті проекти вуличних карт. Але це абсолютно те, що я б використовував - і робив - якщо б в поході з телефоном. Для Android - ViewRanger


2

Ви пробували Карти зі мною ? Він має легку (безкоштовну) версію і дозволяє завантажувати карти для офлайн-використання. Крім того, це дуже швидко: на мій досвід, OsmAnd набагато повільніше навіть із завантаженими картами, хоча він показує більше інформації.


2

Ви пробували BackCountry Navigator?

Навігатор BackCountry

Він має топо карти, відкриті карти вулиць та аерофотозйомку.

У нього демонстрація на 16 днів і платна ліцензія.


0

Карти (-) дозволяють зберігати карти для використання в автономному режимі з OpenStreetMap, з OpenCycleMap та з Google Maps.


0

Якщо ви шукаєте північноамериканські карти (і, як мені кажуть, європейські карти), я можу порекомендувати CoPilot Live . Це не безкоштовно.0

Mapy.cz - найпростіший у користуванні додаток, і тепер він містить увесь вміст усього світу для завантаження в автономний режим у векторах (це означає менші файли).

Це і для міст, і для туризму. Наразі для навігації йому потрібна мережа, але вони стверджують, що вони також зроблять її офлайн.

Це безкоштовно. Світ охоплює великий рендер OpenStreetMap. Чехія має власні (чудові) картографічні дані.

скріншот Mapy.cz

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.