Вимкніть звуки та вібрації сповіщень, дозволяючи телефонним дзвінкам викликати звук та / або вібрацію на Nexus 5


24

У мене Nexus 5 працює на Android 4.3.2. Я хочу вимкнути всі звукові та вібраційні сповіщення для всіх додатків, дозволяючи телефонним дзвінкам викликати звук та / або вібрацію. Чи є спосіб це зробити?

Я спробував дотримуватися порад у розділі Як можна вимкнути звуки сповіщень та залишити звуки телефону, але відповіді не працюють. Не існує окремого повзунка для сповіщень, і додаток AudioManager не вимикає вібрації. Я спробував офіційну відповідь Google, але немає налаштувань, Vibrate -> Never , і встановлення сповіщень без звуку не зупиняє вібрації. Я також спробував налаштувати окремі додатки, але в офіційному додатку twitter, наприклад, немає налаштувань вібрації.

Я можу взагалі не дозволяти певним програмам надсилати сповіщення, але це не те, що я хочу. Я хочу, щоб сповіщення відображалися у спадному меню, я просто не хочу, щоб звуки чи вібрації були.


2
twitter.com/ScarySloth/status/413127987681169408 зазначає, що ви можете вимкнути його у twitter із налаштувань облікового запису, а не із загальних налаштувань. Можливо, відповідь полягає в тому, що це ЗАВЖДИ налаштовується на основі програми?
ChrisInEdmonton

2
Тільки для того, щоб створити резервну копію своїх висновків на Twitter, я завжди вважав, що це налаштування за програмою, і я діяв на цьому. Якщо перетворити телефон у режим вібрації / беззвучного режиму, це змінить налаштування окремих програм - наскільки я розумію.
dotVezz

@dotVezz саме так. Якщо ви хочете, щоб один рядок програм робив щось, вам потрібно змінити всі програми окремо. Вібраційний / безшумний режим змінить цей параметр, але це очевидно для ВСІХ додатків.
RossC

Відповіді:


3

Це питання, яке у мене теж є, воно пов'язане з програмами, налаштування яких переважають параметри дзвінка та вібрації за замовчуванням. Щоб повністю відключити вібрації, вам доведеться вимкнути їх у Налаштуваннях> Звук та окремо у кожному додатку.

У додатку Twitter вам доведеться перейти в Налаштування> і там є розділи Налаштування сповіщень, що дозволяє відключити вібрацію.

Як прагнучий розробник, моєю метою буде встановити стандартні налаштування системи, але дозволити налаштування, як і повинно бути ...


1
Дякуємо, і особливо дякую, що плануєте встановити додаток до існуючих системних налаштувань.
ChrisInEdmonton

-1

Перейдіть до налаштувань > Звуки > тоді повинна бути опція Вібрація , повинна бути інтенсивність вібратора і натисніть на неї, і ви зможете зняти вібрацію з телефону, навіть навіть у додатках, які все ще вібрували, хоча телефон не буде мовчати.


1
Його немає на Nexus 5, що працює на платформі AOSP, який є пристроєм, що використовується ОП. На якій моделі телефону, версії Android та користувальницькому ROM ви це тестуєте?
Андрій Т.

-2

Перейдіть Settings -> Notificaton Managerі змініть налаштування.


1
У мене немає опції, яка називається Notification Managerв налаштуваннях. Чи можете ви відредагувати свою відповідь та розширити її, щоб сказати, як це дозволить оригінальному запитувачу вимкнути всі звуки сповіщень?
Райан Конрад

1
Також, про всяк випадок, будь ласка, зазначте модель пристрою, версію Android, а також використовуєте ви користувальницький ROM чи ні. Ці 3 фактори, як правило, впливають на обстановку.
Ендрю Т.

-3

Settings -> Device -> Audio profiles -> General -> Options (next to General) -> Default notification sound -> Silent (це перший варіант зверху)


1
На моєму Nexus 5. немає таких налаштувань
ChrisInEdmonton

1
На всякий випадок, будь ласка, зазначте модель пристрою, версію Android, а також використовуєте ви користувальницький ROM чи ні. Ці 3 фактори, як правило, впливають на обстановку.
Андрій Т.

-4

Setting -> Audio Profile -> Create a new profile дозволить вам його налаштувати.


1
Таких налаштувань немає.
ChrisInEdmonton

1
На всякий випадок, будь ласка, зазначте модель пристрою, версію Android, а також використовуєте ви користувальницький ROM чи ні. Ці 3 фактори, як правило, впливають на обстановку.
Андрій Т.
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.