Піктограми додатків зникають із головного екрану під час оновлення програми


18

З тих пір, як я отримав свій Nexus 5, я помітив, що програми іноді зникають із запуску без причини. Здається, це відповідає додатку, який оновлюється, хоча це не завжди трапляється з кожним додатком під час кожного оновлення. Мені здається, деякі питання з приводу зникнення піктограм через переміщення їх на SD-карту, але я не маю жодної з таких, тому це не все.

Програми все ще встановлюються і відображаються на Settings > Appsабо за алфавітом сторінок, які ви отримуєте натисканням :::піктограми. Деякі додатки, які трапляються, включають Facebook, Android IRC, TransitTimes +, QuickPic та Minecraft - але це не лише обмежується ними, але, схоже, не трапляється і з тими, хто має кожне оновлення.

Я не використовую ніяких спеціальних пускових установок або чогось іншого - лише той, який постачається разом з KitKat 4.4 на Nexus 5. (Оновлено до 4.4.2)

Що відбувається і як це можна виправити?


Мені цікаво, які програми зникають. Крім того, коли ікона зникла, вона все ще відображається в Settings > Apps?
dotVezz

@dotVezz Вони зникають із головного екрана та екранів піктограм, які я влаштував праворуч від цього, а іноді і від швидкого запуску сьогодні внизу, але вони все ще встановлені - вони знаходяться на Settings > Appsі в алфавітних сторінках, виведених рядками значок піктограми на панелі запуску.
mattdm

Можливо, помилка в запуску, який ви використовуєте; який це (так, може, хтось ще може підтвердити)?
Izzy

1
Назвіть пару конкретних програм, які зникли?
Karan Raj Baruah

1
Я бачив це на всіх своїх пристроях Nexus: 4, 5 та 10. Здається, що випадково потрапляє.
дероберт

Відповіді:


2

Це не помилка з Nexus 5. Схоже, що програма запуску досвіду Google (також Google Now Launcher), здається, обробляє ярлики додатків дещо інакше, ніж це роблять інші пускові установки. Причина цього пов'язана з тим, як розробник оновлює свою програму. Я бачив цю проблему спеціально з оновленням Franco Kernel на моєму Nexus 5 із GEL / GNL, майже при кожному оновлення, яке виходить, я повинен додати піктограму на свій головний екран запуску.

Думаю, я десь прочитав, що це коли файл маніфесту змінюється ... але не цитуйте мене ще на цьому.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.