Годинник, який потрібно використовувати при проведенні презентацій


23

Коли я веду презентації, я повинен стежити за годинником, щоб переконатися, що моя мова не займає більше, ніж відведеного часу, або, врешті-решт, щоб знати, чи можу я взяти більше запитань.

Дивлячись на годинник незручно, я б вважав за краще великий екран свого телефону Android:

 • Просто покажіть час (наприклад, 14:28).
 • Не переходьте в режим очікування.
 • Найбільший шрифт можливий, чорно-білий, пейзаж.

Звучить тривіально. Чи є такий додаток?
Пріоритет безкоштовних програм, найбільший пріоритет на програми з відкритим кодом.


3
Переконайтеся, що на спині аудиторії є підвісний годинник. Це сприяє "погляду" на аудиторію і надає всім "часові рамки". Я також попросив би когось відстежувати час, якщо вам потрібен дуже жорсткий термін.
Barfieldmv

Відповіді:


9

Цифровий годинник робить майже все, що ви просите. Ігноруйте малюнок сміття зі сторінки, це годинник на весь екран з білим текстом на чорному та це безкоштовно.

Щоб налаштувати його як потрібно, запустіть додаток, а потім відкрийте налаштування (торкніться екрана, щоб відкрити параметри, потім натисніть Налаштування ), а потім встановіть:

 • Годинник -> Час очікування екрана не встановлено.
 • Годинник -> Орієнтація на ландшафт .
 • Час і дата -> Показати дату для відмітки.

Ви також можете налаштувати формат часу та колір, якщо бажаєте. Час становить приблизно половину висоти екрана, але я можу легко читати його на своєму телефоні з відстані більше 20 футів, так що це не може бути проблемою.


Ідеально. Після описаних вами простих кроків налаштування він робить саме те, що я шукав :-)

Посилання мертва.
Даніель Бьомер

3

Я використовую таймер Evo : мінімалістичний додаток, щоб встановити таймер, перетягуючи дугу на екрані. Також ви можете встановити час голосом (для цього йому потрібне підключення до Інтернету). Він працює на Android 2.1 і вище. Єдине, що я знайшов - це те, що він підтримує лише рази не більше 1 години.

Намалюйте дугу, щоб встановити час Час працює - портрет Встановіть час голосом

Про те, що ви просите:

 • Просто покажіть час (наприклад, 14:28). Перевірка .
 • Не переходьте в режим очікування. Перевірте : Ви можете налаштувати це за допомогою Налаштування. Вподобання
 • Найбільший шрифт можливий, чорно-білий, пейзаж. Досить близько : він обертається так, як це робить ваш пристрій. Також анімація з червоною / білою дугою дає вам уявлення про час, що залишився.
  Час працює - пейзаж
 • Безкоштовна програма. Перевірка .
 • Додаток з відкритим кодом. Я думаю, що ні .

+1 Не зовсім те, про що я думав, але візуально показувати залишився час у колі - це чудова ідея!
Ніколя Рауль

1

Я використовую секундомір і таймер йде на весь екран, коли ви змінюєте орієнтацію на ландшафт, також я використовував час, коли нам довелося представити команду.


1

Я використовую для цього таймер потоку , він відображає час (зворотного відліку) в максимально можливій ширині чорно-білим кольором (за замовчуванням). Крім того, за замовчуванням він просто тьмяніє екран, але не вимикає його (у налаштуваннях є можливість зберегти його на "яскравому", тобто навіть не затемнити екран). Пейзажний режим (навіть планшетний).

Ви також можете додати кілька таймерів один за одним для різних частин презентації. Не потрібна взаємодія, вона робить невеликий звуковий сигнал (налаштовується) і продовжує / завершує роботу.

Повне розкриття: Я автор

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.