Як я можу надіслати контакт з одного Android на інший?


15

Незважаючи на те, що я можу обрати Shareконтакт зі списку контактів мого Droid, Droid на іншому кінці, здається, не в змозі відкрити отримане вкладення або дійсно щось зробити, якщо я отримаю його через Gmail або звичайний поштовий клієнт. Я щось пропускаю? Як імпортувати те, що я поділився?

Відповіді:


5

Існує програма під назвою Hoccer, яка дозволяє передавати довільні дані (контакти, зображення, посилання, ...), роблячи жести за допомогою телефону. Він також працює з iPhone, але, звичайно, потрібні обидва пристрої, щоб встановити додаток.


5

Відома проблема, що Android (принаймні до 2.2) не підтримує імпорт файлів .vcf електронною поштою або sms, див. Http://code.google.com/p/android/isissue/detail?id=3537

Однак, здається, це працює у Froyo на моєму Nexus One при імпорті з електронної пошти. Наскільки я знаю, це все ще не обслуговується через SMS, а нитка вище передбачає, що він також не працює для завантаження у браузері.


Дивно, але все ж правда, я думаю, для Android 6.0. Випуск 3537 був позначений як дублікат 2412, який є "Застарілим", без виправлень, які я помітив у швидкій вивченні. Як справи? code.google.com/p/android/issues/detail?id=2412
nealmcb

5

Якщо обидва дроїди знаходяться в одній кімнаті, буде застосовано наступне. Ви можете встановити сканер штрих-коду, а потім на свій пристрій відкрити контакт, торкніться спільного доступу, а потім торкніться сканера штрих-коду. Це створить QR-код. На іншому телефоні відкрийте додаток для сканування штрих-коду та скануйте QR-код. Другий пристрій зможе додати контакт через відсканований QR-код за допомогою кнопки Додати як контакт після успішного завершення сканування.


1

Там також Bump .

Bump ™ дозволяє обмінюватися фотографіями, контактами та програмами з людьми так само просто, як і спільні телефони.

ЯК ВИКОРИСТОВАТИ BUMP ™: 1) Відкрийте Bump ™ на обох телефонах 2) Тримаючи телефони, обережно збивайте руки 3) Підтвердьте обмін

Сумісний і з iPhone!


0

У мене є Sony Ericsson Xperia X10 і під час перегляду контакту я просто натискаю кнопку меню, надіслати візитну картку і вибираю між Bluetooth, Gmail, SMS або Moxier Mail (думаю, клієнт Exchange).

Я надсилаю контакти між телефоном Android та телефоном Palm. У мене немає двох телефонів Android, але я не бачу, чому це не спрацювало б.

Раніше я використовував 1.6, який був повністю сумісний зі всіма моїми контактами на моєму старому телефоні Palm, але після оновлення до 2.1 це не працює так добре, як я сподівався.

Отже, жодне програмне забезпечення для встановлення не працює для мене прямо з коробки.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.