Що таке віджет?


10

Що відрізняє віджет від програми чи ярлика? Я можу зрозуміти поняття програми, як щось, що працює на Android, щоб забезпечити певне використання чи функцію. Я також можу зрозуміти поняття ярлика, щоб запропонувати спосіб доступу до програми.

Чи віджет - це спеціальний тип додатка чи спеціальний тип ярлика чи він характеризується тим, що відрізняється як від програми, так і від ярлика?

Відповіді:


10

Існує два різних види віджету в Android:

  • AppWidget: невеликий перегляд програми (наприклад, віджет погоди), яку можна вбудувати в інший додаток (наприклад, домашній екран)
  • GUI Widget: кнопки, текстове поле тощо; будь-який елемент візуального інтерфейсу.

Я вважаю, ви говорите про колишнє (AppWidget). AppWidget завжди належить додатку. Додаток, який виконує функції AppWidgetHost (наприклад, програми HomeScreen), може надавати частину свого інтерфейсу користувача для управління додатком, який надає AppWidget.

Коротше кажучи, це спосіб вбудовування програми всередину іншого додатка.

AppWidget зазвичай використовується як "розумний ярлик"; ярлик, який забезпечує додаткову логіку, окрім того, що можна просто натискати та запускати активність. Типовими прикладами AppWidget є останні електронні листи / SMS / Facebook / Twitter / віджети-що-небудь улюблені-повідомлення-додаток, список завдань Astrid, віджет календаря тощо.

AppWidget концептуально є віджетом графічного інтерфейсу, за винятком того, що AppWidget - це віджет графічного інтерфейсу, який не передбачений рамкою Android, а надається деяким іншим додатком, встановленим у системі.


1
Так, я кажу про AppWidgets. Тобто тип компонента, який однаково розташований поряд із додатками та ярликами, якщо мова йде про компоненти, які користувач може вибрати для додавання на головний екран.
Майк Грін
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.