Які плюси та мінуси використання компілятора JIT (Just-in-Time) на старшому телефоні?


9

На старшому телефоні, спочатку призначеному для роботи з ОС Android 1.5 або 1.6, які плюси і мінуси використання новішої функції Android, наприклад компілятора JIT?


Як приклад, у мене є HTC Dream, який працює CyanogenMod 6, і в межах параметрів ви можете вибрати, використовувати JIT чи ні. В іншому місці я бачив суперечливу інформацію про те, чи допоможе компілятор JIT чи шкодить продуктивності старого телефону. Я намагався уберегти це питання від занадто специфічного для телефону, тому що я думаю, що відповідь на це може допомогти з’ясувати проблему на будь-якому старому модельному телефоні, а не лише на Мрії.
Мінго

3
Чудове запитання. Єдине, що я знаю про JIT - це мій досвід роботи з Java / C #. Переважно, що він чекає, щоб скомпілювати якийсь код до часу запуску, і JIT "спритно" кешує код, який він бачить, що повторюється. Wiki може допомогти пояснити краще: en.wikipedia.org/wiki/Just-in-time_compilation
Брайан Денні

Відповіді:


7

JIT, як правило, змушує програму використовувати більше оперативної пам’яті завдяки кешу JIT, хоча JIT Android був спеціально розроблений таким чином, щоб додаткове використання пам'яті було мінімальним (порівняно з типовим Java JIT). На телефонах, на яких уже починається голодна пам'ять, JIT може призвести до зниження продуктивності.


1
Це має сенс для мене - моя мрія настільки обмежена, коли мова йде про оперативну пам'ять, що перетворює JIT на дійсно вбиту роботу. Однак мені цікаво, що стосується інших старих телефонів, які не так вже й скорочують оперативну пам'ять.
Мінго
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.