Про браузер Android про: налагодження, що роблять ці налаштування?


84

Я щойно знайшов цей прихований параметр:

  1. Відкрити веб-переглядач Stock ( Не Chrome на ICS. About: налагодження не працює в Chrome. Натомість використовуйте віддалену налагодження.)
  2. В адресному рядку введіть about:debug, нічого не повинно статися, не буде екрану підтвердження або миготіння зеленого поля, яке повідомляє, що ви щось зробили.
  3. Однак на сторінці "Налаштування" браузера має бути кілька нових параметрів.

введіть тут опис зображення
(Клацніть зображення, щоб збільшити)

В Menu > More > Settings:

введіть тут опис зображення
(Клацніть зображення, щоб збільшити)

В Menu > More, є також:

введіть тут опис зображення
(Клацніть зображення, щоб збільшити)

ймовірно, є й інші нові меню, які я не зазначив, і меню, ймовірно, є специфічними для версії.

Хоча я розумію деякі з цих налаштувань, є безліч цих налаштувань, які я не розумію, як, де я можу знайти консоль Javascript, що відстежується, який легкий сенсорний та навігаційний кеш-пам'ять, де файли дампа на який зберігаються, які дійсні прапорці JS (Javascript?) тощо.

Мені Google важко робити те, що ці налаштування роблять. Я хотів би допомогти іншим грати / експериментувати з Google about:debugі записувати, що ці налаштування роблять. Будь-які шматочки інформації, яку ви можете зібрати, є корисною.

Будь ласка, майте одну відповідь на налаштування, якщо ви не описуєте взаємопов'язані налаштування.


V8 є частиною відео WebM, чи не так?
але

4
@Al Everett: наскільки я знаю, V8 ​​- це двигун javascript, який використовується в Chrome і в браузері Android від Froyo (?) І вище.
Лежати Райан

Я щось таке згадую. Сьогодні багато трапляється.
але

3
@Al Everett: Ви, мабуть, посилаєтесь на кодек VP8, який є частиною WebM: en.wikipedia.org/wiki/VP8
Lie Ryan

"Замість цього використовувати віддалену налагодження." Здається, ніхто цього не отримує. Віддалена налагодження вимагає налагодження ПК . Це неприпустимо. Бувають ситуації, коли вам потрібно налагоджувати, і все, що у вас є, - це планшет з потужністю ПК, але без програмного забезпечення для фактичної налагодження
Майкл

Відповіді:


29

Консоль Javascript - це ось що:

введіть тут опис зображення введіть тут опис зображення

Чомусь панель «Показати консоль JavaScript» відображатиметься лише на веб-сайті android.com. Не впевнений, що помилка синтаксису запускає консоль чи є ще одна причина, чому вона відображається на android.com та жодному з інших сайтів, які я перевіряв.


4
Я можу підтвердити, що параметр консолі з’являється лише тоді, коли спрацьовує помилка JS. Ось простий jsbin, який запускає помилку (і завантажується набагато швидше): jsbin.com/owecey
Jörn Zaefferer

1
Я не можу побачити консоль на моєму HTC thunderbolt після того, як про це: налагодження та перехід на jsbin.com/owecey . Хтось має якісь пропозиції? Моя версія Android - 2.3.4, а версія HTC Sense (якщо вона матиме) - 2.1
bnieland

10

У about:debugменю HTC Desire HD є опція в меню> Додатково> Налаштування під назвою "Увімкнути масштабування GEP". Це вимикає функцію перезавантаження тексту HTC і використовує масштаб Google за замовчуванням.


9

UAString змінить рядок User Agent, який браузер надсилає під час запиту на сторінку. User Agent String - це короткий рядок (текст), який браузер надсилає для ідентифікації себе на сервер. Багато веб-сайтів намагаються виявити браузер, який підключається до веб-сайту, і обслуговуватимуть різні сторінки, оптимізовані для браузера. Один з найпоширеніших методів виявлення браузера - перевірка UAString. Налаштування UAString в основному підробляє UAString і змушує сервер вважати, що браузер Android - це справді інший браузер.

Існує три варіанти для UAString:

  • Android (за замовчуванням)
  • Настільний
  • iPhone

Android UAString - це UAString за замовчуванням, який надсилається Android, веб-сайти можуть обслуговувати мобільну версію свого сайту під час виявлення цієї UAString. Робочий стіл можна використовувати, щоб змусити сервер обслуговувати Десктопну версію сайту, а не обслуговувати мобільну версію. З іншого боку, iPhone UAString можна використовувати, якщо ви знаєте, що сервер має мобільну версію, оптимізовану для iPhone, але не виявляє Android як мобільний телефон, і тому помилково обслуговує настільну версію.

Наприклад, ось що http://www.useragentstring.com виявляє, коли мій Samsung Spica використовував різні налаштування:

  • при використанні Android: Mozilla/5.0 (Linux; U; Android 2.2.2; en-au; GT-I5700 Build/Froyo) AppleWebkit/533.1 (KHTML, like Gecko) Version/4.0 Mobile Safari/533.1
  • під час використання Desktop: Mozilla/5.0 (Macintosh; U; Intel Mac OS X 10_5_7; en-us) AppleWebkit/530.17 (KHTML, like Gecko) Version/4.0 Safari/530.17
  • при використанні iPhone: Mozilla/5.0 (iPhone; U; CPU iPhone OS 3_0 like Mac OS X; en-us) AppleWebkit/528.18 (KHTML, like Gecko) Version/4.0 Mobile/7A341 Safari/528.16

На Desire HD ви також можете вибрати "iPad" та "Manual". Уручну з'являється текстове поле, щоб ви могли претендувати на будь-який браузер, який вам подобається.
Метт Х

Ви можете отримати доступ до цього налаштування безпосередньо, ввівши about: useragent на панелі url. У мого Smsung Galaxy SI є вибір Android, Iphone, Desktop, Lismore, Custom
fearoffours

CyanogenMod 7 має досить багато варіантів для UAString, але він доступний у меню, і вам не потрібно: налагодження.
Брам

Існує більше, ніж лише ці три користувацькі агенти. У вікні, що відображає їх, у горизонтальному режимі відображається лише 3, а у вертикальному - ще багато. У вікні немає смуг прокрутки: / atleast на 2.2.3 веб-переглядачі на базі веб-веб-сайту.
cde

9

Відображення одного стовпця змушує браузер використовувати інший алгоритм компонування.

Я не зовсім впевнений, яка логіка алгоритму, але, схоже, це спроба змусити веб-сайт, який не був розроблений для мобільних пристроїв, відображатись в одному стовпчику для легшого перегляду на маленьких екранах. Не впевнений, що це так, оскільки ввімкнення перегляду в одному стовпчику порушує макет android.stackexchange.com і вимикає поповнення тексту, що робить читання набагато болючішим, ніж при використанні компонування за замовчуванням. Здається, ця функція використовується не з причини, я не можу знайти жодну веб-сторінку, яка виглядає краще, коли вона відображається в режимі візуалізації в один стовпчик; навіть сторінки, оптимізовані для перегляду для мобільних пристроїв, виглядають краще за замовчуванням, ніж в режимі Одноколонний.

Нижче наведено декілька скріншотів, де порівнюється показ за замовчуванням та одноколонний візуалізація; знімок екрана зліва знаходиться у не стовпчику, а скріншот праворуч - однакова сторінка з одноколонним:

android.stackexchange.com

введіть тут опис зображення введіть тут опис зображення

android.com

введіть тут опис зображення введіть тут опис зображення

Сьогоднішня головна сторінка Вікіпедії для мобільних пристроїв:

введіть тут опис зображення введіть тут опис зображення

Сьогоднішня головна сторінка Вікіпедії відключить Mobile View:

введіть тут опис зображення введіть тут опис зображення


Слово і малюнок перетинаються один з одним. Це налаштування цього веб-сайту або специфічні для браузера? Чи може обгортання слів покращити сторінку?
Лаки
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.