Як можна відключити сповіщення голосової пошти?


20

У мене є передплачена лінія T-Mobile, яку я використовую лише для цілей розвитку. Я не дуже використовую це для дзвінків. Однак якась компанія з 800 номерами постійно дзвонила мені (що я вже додав до "блокового" контакту, який спрямовує всі дзвінки до голосової пошти через опцію меню Контактна програма). Однак вони залишають голосову пошту, яка створює це повідомлення на моєму телефоні:

повідомлення голосової пошти

Клацніть на зображення для збільшення розміру

Але я не можу розгорнути це повідомлення. Це постійне і наполегливе повідомлення.

Чи є спосіб, який я можу:

  1. Ніколи не показувати сповіщення голосової пошти (без дзвінка в T-Mobile і відключення моєї голосової пошти)
  2. Проведіть пальцем, щоб видалити сповіщення або приховати сповіщення (через додаток чи подібне?)

Я коріння на запасі Nexus 5.

Я б тільки що використовував Google Voice як свою голосову скриньку, але, мабуть, передплачені лінії T-Mobile не можуть мати переадресацію дзвінків, тому я не можу використовувати цю опцію.


Я б сказав, що це помилка в Android. Або операційна система зловживає оператором. Повідомлення, яке ви не можете відхилити, - це зловмисне програмне забезпечення.
PJ Brunet

Відповіді:


3

Ви можете встановити та налаштувати власне додаток Visual Voicemail T-Mobile . Ви отримаєте сповіщення про свою голосову пошту через неї замість програми Phone / Dialer системи з можливістю відхилити це повідомлення. Як бонус, ви також можете слухати та видаляти голосові повідомлення, не вимагаючи набору та втрати передплачених хвилин.

Майте на увазі, що для цього додатка потрібно мати можливість надсилати та отримувати одне SMS-повідомлення, щоб активувати його функціональність. Якщо ви використовуєте функцію Voice + для користувацького ROM CyanogenMod, потрібно буде тимчасово відключити її.


Гм, я не думав про те, щоб спробувати візуальну голосову пошту T-Mobile. Однак .... коли я намагаюся встановити його (через Інтернет), він говорить, що "Немає придатних пристроїв для встановлення програми". Чи вимагає додаток, щоб він був пристроєм з маркою T-Mobile? Я використовую розблокований Nexus 5. Я також не можу його знайти в магазині Play на пристрої.
Брайан Денні

У мене були проблеми з пошуку в Play Store, і мені довелося перейти до "Моїх додатків", тому що я пам'ятав, що встановив його раніше. Я запускаю його на випуску Google Play Galaxy S4 Google Play, тому це не може бути причиною (він також показаний як встановлений на моєму Galaxy Nexus та Galaxy S2 AT&T.)
Chahk

Згідно з не дуже корисним повідомленням T-Mobile CSR, це може бути, оскільки він ще не сумісний з KitKat.
Чах

2
@BryanDenny: FWIW, я використовував додаток VVM T-Mobile на своєму N5 без жодних проблем. Мені просто довелося завантажувати його, оскільки, як ви сказали, ви не можете встановити його через Play Store. Я отримав apk з цієї теми XDA .
eldarerathis

@eldarerathis дякую за те, що поділився цим! Просто встановив його, і він працює чудово! Я думаю, що це буде вирішенням моєї проблеми, я спробую її випробувати на кілька днів. Дякую!!!
Брайан Денні

9

Єдине , що працював для мене , щоб зупинити на телефон додаток. Він знову перезавантажиться, тому вам не доведеться турбуватися про пропущені дзвінки чи що-небудь інше.

Кроки:

  1. Налаштування -> Програми -> ВСЕ -> Телефон.
  2. Клацніть Примусово зупинити

Джерело: Піктограма очищення голосової пошти


Я використав "чіткі дані" замість "примусової зупинки", і значок зник. Це було кілька хвилин тому, тому я досі не знаю, чи повернеться він, коли я перезавантажуюсь або за власним бажанням. Пристрій - це Galaxy S4.
Carcamano

Чіткі дані для мене не спрацювали. Moto E2. Ні сила не зупинилась, хоча ...
квітня

6

Я в тому ж човні, що і ти. Оскільки я не знайшов способу фактично відключити сповіщення голосової пошти на своєму Nexus 5, я замість цього налаштував найдовший можливий голосовий лист, який дозволить система T-Mobile, яка складається з повної тиші протягом 3 хвилин. З того часу я не отримав жодного повідомлення з голосової пошти.


1
Веселі речі :) Я б проголосив, якби це було comedy.stackexchange.com;)
Чах

0

Я думаю, окрім того, щоб зателефонувати своєму оператору, є лише стільки [кількох] речей, які ти можеш зробити.

Я читав, і, здається, ви можете змінити свій номер голосової пошти в налаштуваннях, щоб переадресація дзвінків була б варіантом.

http://forums.androidcentral.com/samsung-galaxy-s4/276901-there-way-turn-off-voicemail-notifications.html

І дуже корисне відео YouTube

http://www.youtube.com/watch?v=_eXN-8wxtk8

З відео: примусово зупиняючи програму Phone, видалятиме всі сповіщення з програми Phone, включаючи голосові повідомлення.


2
На жаль, я не можу використовувати переадресацію дзвінків як варіант, оскільки T-Mobile не дозволяє це з передплаченими обліковими записами. Інакше я б просто переслав його на свою поштову скриньку Google Voice і нехай там спаме голосова пошта.
Брайан Денні

Чи можете ви тоді зв’язатися зі своїм оператором? Ви можете їм сказати, щоб вимкнути функцію голосової пошти. Або ви можете зайти в додаток T-Mobile, і там вони можуть мати можливість. Невже відео YouTube не допомогло?
Майк Вентворт

Так, але хотів зв’язатися з T-Mobile в крайньому випадку, тому що я не хотів би витрачати час на телефон із підтримкою клієнтів. Примусово зупиняти телефонну програму працює (через відео), але мені дзвонять 5+ разів на день, коли голосова пошта залишається щоразу, тому це не дуже можливе рішення. У додатку T-Mobile немає жодної опції. Тільки щоб змінити пароль або ввімкнути / вимкнути пароль.
Брайан Денні

1
Також, будь ласка, спробуйте дати деяку інформацію, коли ви публікуєте відео. Ви могли легко написати, щоб змусити зупинити додаток Телефон, не потрібно дивитись хвилинне відео.
Брайан Денні

Правда, ти маєш рацію; але тоді я не думаю, що існує спосіб, вибач Брайан. Я сподіваюся, що я помиляюся заради вас, тому що я знаю, наскільки це може бути прикро. Але на даний момент, не думайте, що виходу є. Можливо, пошукайте в Google Pla блокувальник викликів, який НЕ МОЖЕ відправити дзвінок на голосову пошту? Я пам’ятаю деякий час назад у них було щось подібне, але я ніколи цього не використовував. Ваш запит "Блокування голосової пошти" або "Блокування дзвінків", але шукайте блокатор голосової пошти як основну функцію.
Майк Вентворт

0

У мене була подібна проблема, але це було із візуальними сповіщеннями голосової пошти.

Просте виправлення цього замість виклику T-Mobile - це:

  1. Увійдіть до свого T-mobile account > plans > services
  2. Зніміть вибір free visual voice mailслужби
  3. Увійдіть у свій телефон, увімкніть apps > running appsта відключіть усі послуги T-Mobile (додатки, позначені рожевим кольором)

З тих пір я не бачу сповіщень щодо візуальної голосової пошти.


0

Я вирішив цю проблему, просто видаливши сим-карту і повернувши її назад.

Очевидно, що для цього було достатньо відключення та повторного підключення до стільникового носія.

Я працюю на Android 5.1 на Moto E2.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.