Як я можу зробити так, щоб Карти Google кешували карту для мого цілого міста?


18

Додаток Google Maps для android кешує плитки з карт, які ви відвідуєте. Також мод GM Brut дозволяє кешувати карти плиток на SD-карту. У мене дуже обмежений план передачі даних, тому я хотів би, щоб все місто було кешоване в пам'яті телефону / SDcard. Поки що єдиний спосіб, який я можу придумати, - це вручну прокручувати місто по всьому місту, використовуючи різні рівні збільшення.

Моє запитання: чи є кращий спосіб зробити це? Знову ж таки, я хочу мати можливість використовувати GM в будь-якому місці міста, не маючи завантажувати карти під час мого плану даних. Чи є практичний спосіб досягти цього, тому мені не доведеться кілька разів прокручувати (один раз для кожного рівня збільшення) по всьому місту?

Відповіді:


5

Це конкретно не відповість на ваше запитання для Карт Google, але ви спробували скористатися офлайн-додатком для карт, таким як MapDroyd ? Чи відповідає це вашим потребам? Ви заздалегідь завантажуєте всю карту, тому не потрібно використовувати свої дані для перегляду карти.


7

Оскільки ви задали це питання, Google додав експериментальні функції "Карт Google" функцію "область перед кешуванням карти". Спочатку потрібно зайти в Налаштування> Лабораторії та увімкнути "Область попередньої кешування карти", потім відвідати сторінку місця (натиснувши на точку POI або довгий натискання десь на карті), подивитися список "Додаткові параметри" та натисніть "Область попереднього кешування карти". Він буде кешувати область в межах 10 миль від точки і зберігати її в кешованому режимі протягом 30 днів. Залежно від розміру вашого міста, вам, можливо, доведеться кешувати кілька різних точок, щоб отримати охоплене покриття.

Ось більше з блогу Google: http://googleblog.blogspot.com/2011/07/download-map-area-added-to-labs-in.html


1

Карти Google були розроблені для використання під час підключення до мережі, тому я не вірю, що існує можливість зробити кеш цілою областю.

Потім слід шукати альтернативну програму для відображення, яка підтримує офлайн-режим. Наприклад, програма OsmAnd може робити все, що ви шукаєте.


3
Недавня версія Карт Google робить кешування плиток для ваших маршрутів та місць, які ви відвідуєте. Я все ще намагаюся отримати більше деталей.
алле

5
З анонсу для Google Maps 5 : Оскільки Google більше не повинен завантажувати карти карти зі своїх серверів, а на основі векторних карт потрібно в 100 разів менше даних для всіх рівнів масштабування, можливо, кешувати дані. "Замість того, щоб статичний набір карт при встановленні, Карти автоматично почнуть кешувати області, які ви відвідуєте найбільше, коли ваш пристрій підключено до мережі Wi-Fi (наприклад, нічна зарядка)." Ви не можете керувати кешуванням вручну, але це важливий перший крок до офлайн-карт Google.
але

Отже, наразі немає можливості вручну керувати тим, що робить локальне кешування Google Maps. Як запропоновано в інших відповідях, вам потрібно буде шукати альтернативне рішення.
алле

Що працює для мене (більшість випадків) - переглядати область, яка цікавить вас, коли підключено до Інтернету, дозволити завантажувати всі цікаві плитки, а потім кеш повинен працювати, коли ви переходите в офлайн (якщо не очищено, тобто).
Мартін Тапанков
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.