Чи є спосіб перемістити карету в текстове поле, не використовуючи жорстку клавіатуру і без купу одиноких дотиків?


10

Часто під час редагування у текстовому полі я намагаюся вставити текст та певне місцеположення або видалити текст із певного місця. Зазвичай у мене потрібно декілька дотиків, щоб правильно це зробити, але іноді я просто кажу, закрутити його, видалити слово та ввести ще раз.

Оскільки я зазвичай вимикаюсь лише одним персонажем, чи є спосіб перемістити карету вліво чи вправо на 1 символа? Може, якийсь жест?

Я трохи не впевнений, чи підпадає це під функцію програмного забезпечення клавіатури ( якщо це станеться, я детальніше розгляну @ альтернативні питання клавіатури ).

У моєму пристрої є Droid, який має жорстку клавіатуру, але я хочу бути готовим до того дня, коли вирішу отримати телефон, у якого його немає.

Відповіді:


4

У Froyo і пізніше існує "ручка курсору", яку можна захопити і перетягнути в потрібне місце.

ручка курсору

Тепер ця фотографія не показує цього, але фактичний курсор все ще блимає. ця ручка також створить швидке меню дій для вибору тексту або вставки. і після вибору тексту ви можете також копіювати і вирізати.


Я повністю впевнений, що текстова ручка додана в Пряники, оскільки мій Froyo не має ручки
Lie Ryan

Це виглядає саме те, що я шукаю. У мене є Froyo, але у мене немає цієї ручки курсору. Як це ввімкнути? Або вона недоступна, коли на пристрої доступна жорстка клавіатура?
Jay Cummins

1
о, ну, можливо, його частина TouchWiz тоді, або "хак", доданий до мого Rom ... тому що я маю це в своєму TouchWiz froyo Rom ... Я просто припустив, що це вже частина Froyo ...
Райан Конрад

1
Я запускаю Froyo на своєму Galaxy S, і ручка курсору теж є.
Edelcom

Мотоблур має щось подібне. Якщо довге натискання і утримування у текстовому полі призведе до невеликого збільшеного перегляду курсору та тексту, що дозволить вам вільно переміщувати його по полю.
shambleh

6

Це залежить від телефону, який ви використовуєте, наприклад, на моїй Spica, я можу використовувати клавіатуру спрямованого, щоб регулювати положення курсору. На телефонах, які мають трекболи, трекбол виконує ту саму роботу.

В іншому випадку клавішу зворотної області можна використовувати як вирішення для клавіші зі стрілкою ліворуч (видаліть кілька символів, потім введіть слово, яке ви вставляєте, і повторно видаліть видалені символи.

Ще одна альтернатива, якщо ви вводите англійською або однією з підтримуваних мов, ви можете спробувати Swype. Swype - це введення тексту на основі слова (на відміну від символів), і ви, як правило, видаляєте або проведіть одним словом одночасно та режим виправлення (двічі торкніться слова, яке потрібно виправити, і виберіть або проведіть пальцем по новому слову). виправлення помилок вітер.


2
Я використовую оптичний трекбол у своєму HTC Desire для регулювання положення курсору.
Аластер

Аластер, це повинна бути відповідь! Дякую за пораду, я також користуюсь Бажанням і не знав про це.
jhwist

4

Надаючи це як відповідь для тих, хто не хоче встановлювати користувальницький ПЗУ і хоче щось наближене до запасної м'якої клавіатури.

Я встановив Anysoft Keyboard (знайшов це за цим питанням ). На ринку Android немає поточних скріншотів, але ось, де показані маленькі стрілки вліво / вправо вгорі клавіатури: введіть тут опис зображення


3

Клавіатура Samsung та клавіатура Swype мають клавіші зі стрілками, які ви можете використовувати для цього; див. це питання .


1
... як і клавіатура HTC Touch Input на моєму Desire HD.
Метт Х

1
Я спробував Swype деякий час, і мені подобається ідея, але я не зміг її підлаштувати.
Jay Cummins


Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.