термінал на реальному Android-пристрої від ПК


16

Я хочу запустити термінал на своєму пристрої, проте маленький екран дуже незручний. Цікаво, чи можна запустити термінал на реальному пристрої Android з ПК?


Так, ви можете встановити ssh-сервер у пристрій. Для цього є ще одна річ, яка називається adbd, але це річ для розробників.
43488

Скажіть, будь ласка, докладніше, як я можу це використати?
Яків

Відповіді:


14

Ви можете використовувати оболонку моста налагодження Android (ADB) для видачі базових команд Linux на своєму телефоні, як і в емуляторі терміналу. Щоб встановити, вам потрібно зробити наступне:

 1. По телефону перейдіть Settings -> About phoneта натисніть "Збірка номера" сім разів. Це ввімкнуло інструменти для розробників.
 2. Поверніться до головного екрана налаштувань і тепер ви повинні побачити Developer optionsв розділі "Система".
 3. Перейдіть Developer options, увімкніть опцію "Налагодження Android", а потім натисніть OKна рядок підтвердження.
 4. На свій ПК завантажте тут інструменти Android SDK . Ви можете завантажити весь SDK або просто необхідний матеріал для підключення до телефону, який знаходиться на тій же сторінці, у розділі «Завантажити для інших платформ -> Лише інструменти SDK».
 5. Встановіть завантажені інструменти.
 6. Завантажте та встановіть USB-драйвери для свого телефону (зазвичай надаються виробником.)
 7. Повторно підключіть телефон до ПК за допомогою кабелю USB.
 8. Відкрийте командний рядок (припускаючи Windows,) перейдіть до місця встановлення інструментів SDK (наприклад, "C: \ android-sdk \ platform-tools \") і введіть наступне: adb devices
 9. Якщо все вищезазначене було зроблено успішно, повинно з’явитися підказка з проханням дозволити з'єднання з цього комп’ютера. Прийміть запит на створення пари, а в запиті повинно бути вказано ідентифікатор вашого телефону. Якщо цього не відбувається - це означає, що драйвери встановлені неправильно.
 10. Поверніться до командного рядка, введіть adb shellі натисніть Enter, і вам слід підключитися до терміналу телефону.

Це має розпочати роботу. Команди ADB вказані на сайті Google тут . Оболонка забезпечує деякі основні команди Linux , як ls, cpі т.д. Майте в вигляді , що більшість команд управління пристроями файлів і зажадають корінь (тобто підвищених привілеїв,) , яка є окремою темою.


5

Альтернативно для варіанту ADB, описаного Chahk (для якого потрібен принаймні мінімальна установка ADB на вашому комп'ютері), ви можете встановити додаток сервера SSH на свій пристрій (приклади включають, але не обмежуються ними, SSH Server , DigiSSHD , Servers Ultimate ). Потім ви можете використовувати sshкоманду на Linux / Mac або такий інструмент, як PuTTY в Windows, щоб підключитися до свого пристрою та запустити команди оболонки, як якщо б ви використовували додаток терміналу на самому пристрої.


Привіт Izzy, я встановив PuTTy та SSH Server та визначив ім'я та порт сервера на сервері. Потім я підключив телефон до ПК за допомогою USB, однак з'єднання не вдається: "хост не існує". Що я можу зробити?
Яків

Налаштування хоста (DNS) правильно? Не знаючи команди, яку ви виконали, я можу лише здогадуватися. Спершу спробуйте IP-адресу пристрою (тобто введіть IP-адресу вашого Android в PuTTY), щоб побачити, чи працює він взагалі. Як змусити цю роботу з DNS на своєму комп’ютері (щоб ви могли використовувати легко запам'ятоване ім’я замість IP-адреси) - це питання, яке краще підходить як для помилок Super User, так і для сервера ( help/on-topicспочатку перевірте їх повторювані сторінки там, де це найкраще підходить) .
Іззі

Вибачте, я поставив вам неправильне запитання. Правильним є те, як я міг перевірити IP-адресу пристрою?
Яків

Це повинно відображатися у Налаштуваннях → Про пристрій (на моєму пристрої ICS, у підрозділі Статус як "IP-адреса"). Крім цього, ваш маршрутизатор повинен показувати його на консолі управління. Важкий шлях буде «пінг» вся ваша локальної мережі , щоб перевірити , що відповідає, або роблять порт сканування;) Є також купа пристроїв Ставки доступних інструментів (рекомендація: OS Monitor : він пропонує багато корисних помічників, крім показує всі IP-адреси вашого пристрою {WiFi, мобільний, локальний, ...}.
Іззі

3

Ви будете потребувати

Your Android phone ( Rooted and with Wi-Fi functionality )
SSHDroid (SSH server)
PuTTY.exe (SSH client)

Налаштування SSHDroid

  Install “SSHDroid” from android market to your phone this will turn your phone into a SSH server


  For the first time you need to set-up a password to log-in shell. Default password is admin which may you have to change on first time

Налаштування шпаклівки

  Download PuTTY.exe for SSH Client on your windows PC, it comes in single executable file so you don’t need to install that just double click on that and PuTTY will start.


  There is no need to setting up any thing in PuTTY.

Давайте розпочнемо

First step is to running Wi-Fi and connect your android phone to target PC, then run SSHDroid server into your mobile phone, but before that make sure under the SSHDroid’s application window click Options -> “Require WiFi” is checked as seen on above pic screen 2. And then click “start” option.
Once SSH server is successfully started it will show IP address of your mobile phone in light sky color like this root@192.168.43.129 as seen on screen 4.
Take the IP “192.168.43.129” and type it to your PuTTY program’s (PC) host field and hit connect. Make sure port number is 22 as seen in second pic.
It will ask for certification click ok and then command line log-in window will appear, type “root” hit enter and then type the password for root user, default is “admin” as i mentioned before. After successful log-in you will be able to use Linux commands like ls, reboot -f, mkdir, find, etc.

якщо ваш телефон підключений до Інтернету, ви також можете використовувати мережеві команди, такі як ping, wget, telnet тощо.

Джерело: - Як підключити телефон Android до ПК за допомогою SSH та шпаклівки

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.