Проблема синхронізації календаря Google


18

У мене проблема з синхронізацією з календарем Google. Хоча синхронізація в більшості випадків працює, для деяких подій вона просто не синхронізується. Я створюю події в Календарі Google, але вони не відображаються в телефоні. Насправді я створюю їх через iCal, який також синхронізується з Календарем Google, але це не має значення. Я перевірив, і всі події в Інтернеті на серверах Google.

Чи маєте ви якесь уявлення, що може бути не так і як я можу змусити його синхронізуватися?

(HTC Desire)


Перевірте в облікових записах і синхронізуйте, чи у вас календар фактично синхронізований. якщо синхронізація сили працює, це змушує мене думати, що вона не синхронізується в інший час.
Райан Конрад

Але річ у тому, що вона синхронізується. Я створив подію, через хвилину це було в телефонному календарі. Але деяких подій просто немає…
Іван

1
вони в іншому "календарі", або встановлені на приватний чи щось таке? У мене є 5 різних календарів, які синхронізуються з моїм телефоном. я не помітив жодних подій, які не відображаються до тих пір, поки вони "мої події" в моїх календарях.
Райан Конрад

У мене немає рішення, але я бачу деякі подібні проблеми з календарями, якими я ділюся з дружиною. Якщо вона вводить події в GCal в Інтернеті, все добре, але якщо вона створює подію на своєму телефоні, ми можемо бачити її в Інтернеті, але вона не синхронізується належним чином з моїм телефоном.
але

@Ivan: Що станеться, якщо ви відредагуєте одну з цих подій у GCal (навіть просто відкрийте та збережіть)? Чи буде він синхронізуватися належним чином?
але

Відповіді:


8

У мене була подібна проблема. Мені довелося очистити кеш-пам'ять календаря - ніж для мене працювала повторна синхронізація. Метод очищення кешу дуже схожий, як у цій відповіді , але я очищаю офіційне сховище календаря:

Перейти до Settings -> Applications -> Manage applications. У верхній частині екрана виберіть All. Прокрутіть до Calendar Storage, потім відкрийте його, торкніться Clear cacheкнопки. Повторіть синхронізацію (Google) календаря. Ви закінчили.

Можливо, у вас немає Calendar Storageдодатка, ніж мені шкода, у мене є HTC Wildfire.


6

Спробуйте очистити кеш-пам'ять календаря ( Settings -> Applications -> Manage applicationsвиберіть програму, потім Clear Data), а потім повторно синхронізуйте (як це залежить від програми).


1

Якщо у вас є кілька календарів, варто перевірити, чи передбачені вами календарі у телефоні. У календарі Menu button -> More -> Calendars -> Menu button -> Add calendarsперевірте всі потрібні календарі.


Я не можу знайти Menu button -> More -> Calendars -> Menu button -> Add calendarsсвій 2.3.7 Android. Це варіант меню з нової версії Android?
719016

0

У мене була подібна проблема, коли один із моїх календарів перестав синхронізуватись. (Весь календар, а не лише деякі події.) Увімкнення налаштування показу / приховування не мало жодного ефекту, але усунення та повторне додавання календаря вирішило проблему.


-1

У мене була така ж проблема, деякі події з формату Colledge iCal просто не синхронізувалися, перший раз це сталося, я змусив її закрити вимкнений телефон і, здавалося, працює, зараз це сталося вдруге і зараз я спробував, що хтось запропонував тут, як і на інших сайтах, видалив дані з телефону, тому що у мене є все резервне копіювання в моєму календарі gmail і, здається, працює ... поки що ...

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.