Як видалити неправильне слово з автокоригування?


24

Для початку я марно намагався шукати всюди в Інтернеті, щоб виправити це, тому я зараз прошу тут.

У мене Nexus 4 працює на Android 4.4. Десь протягом минулого року DONTпочав з'являтися як слово в моїх параметрах автокорекції. IIRC, він почав з’являтися відразу після оновлення ОС (я думаю, що випуск 4.3).

Знімок екрана:

введіть тут опис зображення

У мене немає DONTжодного словника користувача на пристрої. Я вичерпно шукав усі налаштування мови / словника на рівні користувача, і не можу знайти його ніде. Це дійсно дратує, тому що він бере на себе виправлення за замовчуванням don't, тому я просто в кінцевому підсумку виглядаю дурним.

(Ось мій особистий список словника [один елемент відредагований]):

введіть тут опис зображення

Якби DONTтут, було б між CatanіDropbox

Чи є якесь інше / приховане місце, де зберігається текст словника / заміни? І / або хтось має ще одну пропозицію щодо того, як видалити це дурне слово з мого пристрою?


1
Яке цікаве питання! Можливо, вам доведеться повністю перезапустити особистий словник і почати з нуля. Крім того, ви можете перейти на іншу клавіатуру.
Златті

2
Якби я був ти, я б редагував і катана. Тепер увесь світ знає, які вигідні настільні ігри вам подобаються!
Дан Хулм

1
Давайте поглянемо на це @DanHulme, я розмістив на достатній кількості стекових сайтів, щоб відмовитись від будь-якого фасаду незграбності :)
eouw0o83hf

Відповіді:


10

Я полагодив це! Хитрість полягала в тому, щоб очистити кеш-пам'ять і дані для клавіатури Google.

Налаштування => Програми => ВСЕ * => Клавіатура Google => {Очистити дані, очистити кеш}

* Обов’язково перейдіть ALLзамість RUNNING. Екземпляр, що знаходиться RUNNINGвнизу, не дасть вам правильних параметрів очищення даних.


8
Гей, це не виправлення, оскільки не зберігає існуючі дані словника.
Android Quesito

2
Це дійсно смокче як виправлення, але воно виконує основну мету - «витягнути це дратівливе зайве слово». Особисто я вважаю за краще відновити свій маленький особистий словник, ніж мати справу з DONTвискакуванням кожного разу, коли мені захочеться don't.
eouw0o83hf

Краще використовувати SwiftKey & це AI & це синхронізація хмарного словника.
Android Quesito

Сахін Шехар: два бали. Google Клавіатура має синхронізовану хмарну синхронізацію (не пам'ятаю, коли, можливо, після того, як ви зробили коментар), друге ... спробуйте ввести адресу електронної пошти чи веб-адресу в текстове поле (наприклад, розмова в Hangouts) із Швидкий ключ. Я смію тебе. Я був на борту Swiftkey, поки він не перетворював такі речі, як "www.microsoft.com", на "Www. Microsoft. Com." без можливості перекрити ...
лихи ложки

ця відповідь не спрацювала для мене. спочатку я думав, що це так, але це не так. Я хочу видалити помилки, які є у словнику :( :(
Рудольф Олах

9

Довго натискайте на слово, коли ви вводите його та бачите його над клавіатурою. Вам буде надано можливість видалити його з вивчених слів. Android 4.3


Я це спробував; здається, що це насправді не вивчене слово, а, можливо, лише артефакт деяких поганих кешованих даних?
eouw0o83hf

Для мене працює: Samsung Galaxy S III mini, Android 4.1.2, клавіатура Samsung
Якуб Нарбскі

1
не працює на android 4.4
Рудольф Олах

3
На Android 4.3 та Samsung Galaxy Nexus це зовсім не працює. Коли я довго натискаю неправильно запропоноване слово, все, що я бачу, - це інші запропоновані слова. Немає ознак видалення чи редагування.
trejder

Працював над моєю Note 2 під керуванням 4.4.
jimchristie

3

Це дивне рішення, але, здавалося, працює (тестується на Android 4.4):

  1. перейдіть у Налаштування системи
  2. перейдіть до розділу Облікові записи
  3. натисніть Google
  4. у розділі Конфіденційність натисніть Пошук
  5. у розділі Картки пошуку та пошуку зараз натисніть Облікові записи та конфіденційність
  6. прокрутіть до кінця і натисніть Сховище пошукової системи
  7. натисніть Очистити зараз

Спробуйте ввести одне зі слів, яке ви не хотіли, у своєму словнику, і воно не повинно з’являтися.

Схоже, Google не задокументував, що їх клавіатура зараз використовує пропозиції з особистого словника / словника користувача, їх стандартних словників, а також із пропозицій пошуку Google і GMail.

Я думаю, що SwiftKey вивчає слова лише з вашої електронної пошти чи текстів лише тоді, коли ви прямо дозволите це. Інакше це дізнається з вашого тексту. Клавіатура Google, ймовірно, повинна це зробити або принаймні дати зрозуміти, звідки беруться пропозиції.


Фільтр безпечного пошуку також знаходиться в меню Пошук> Облікові записи та конфіденційність, можливо, вдалий час також увімкнути його!
Рудольф Олах

0

Я це просто виправив! У мене працює телефон Galaxy Nexus з Android 4.3, і у мене була схожа проблема. Окрім збереження слів на кшталт "thibk" та "tou" (йди додому, великі пальці, ти п’яний), воно якось утворилось із словом "THEYRE", схожим на "DONT" ОП.

Це зводило мене з розуму - як смієш Великий Гугл сказати мені не вживати апострофа? Це моє право як американського громадянина!

У будь-якому випадку я зайшов у Налаштування> Програми> Усі> Клавіатура Google, а потім видалив усі оновлення на Клавіатурі Google, повернувши мене до заводських заводських налаштувань. Це не видалило всіх моїх текстів, а також не возилося з моїм особистим словником ("Mutha *** kin '" все ще знаходиться там, де належить). Зараз я також запускаю Textra замість Swiftkey, і мені здається, що він набагато чистіший і простіший у використанні, але це ні тут, ні там.

У будь-якому випадку, удачі! Не дозволяйте їм збити вас, ОП!


+1 Великий Гуглі. У мене точно таке саме середовище, тобто Galaxy Nexus з Android 4.3. Я пішов, Settings > Apps > All > Google Keyboardі все, що я бачу, це: Force stopd(нічого не робить) Disable, Clear dataі Clear cache. Плюс довгий список дозволів. Як вам вдалося видалити всі оновлення (або деінсталювати що-небудь) до цієї системної служби?
trejder

0

Я просто розробив, як це зробити. Якщо ви відкриєте текст під час обміну повідомленнями, введіть слово, яке автоматично завершується, довго тримайте, як зауважив Гіл, а потім виберіть видалити, воно видалить усі екземпляри іншого програмного забезпечення. Це також означає, що вам не доведеться очищати всі ваші інші, правильні, автоматичні завершення.

Я використовую 4.4 на s4


0

На моєму Samsung Note3 я дізнався, що мені довелося скасувати вибір голосу під керуванням google (мій переклад - "Google Spraakgesturud ty .." Після цього я міг утримувати та видаляти слова з довідника.


-1

У мене був такий самий випуск і знайшли його пару місяців тому.

Вам слід перейти до: Налаштування >> Мова та введення >> Особистий словник.

Виберіть мову, на якій було збережено неправильне слово, і тоді буде список усіх особистих слів. Просто виберіть його та видаліть (або ви також можете редагувати, це залежить від вас).

Цей шлях був використаний для мого Nexus 4 4.4.2 Kit Kat (такий же, як у вас). Версія Android інших брендів може бути зовсім іншою.


5
Здавалося б, ОП вже змогла знайти їхній особистий словник і що в ньому не було знайдено образливого слова.
але

@AlE. правильно, я вже спробував це.
eouw0o83hf

ЦЕ ПРАЦЮЄ ДЛЯ МНЕ НА АКЦІЇ Android! Вилучено лише 1 слово з особистого словника (принаймні, на Android 5.0.1). Почуйте, що пристрої Samsung змінили функціональність, вибравши інтерфейс за допомогою клавіатури, але чому вони не залишили цілком працездатним інтерфейс особистого словника недоторканим, я не знаю
Купи
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.