Як порівняно додаток gmail для Android із досвідом веб-пошти при використанні кількох облікових записів gmail?


10

Це питання "перед продажем", оскільки у мене зараз немає пристрою Android. Я його випробував, коли Android був версією 1.6, але був розчарований. Мені цікаво знати, чи краще 2.2 або 2.3.

Зокрема, я використовую Gmail як єдиний клієнт електронної пошти. У ньому працюють усі мої облікові записи електронної пошти (3 корпоративних та 2 особистих). Кожен електронний лист надсилається та отримується через сервер gmail, і тому він подається та шукається в gmail. Коли я створюю повідомлення та надсилаю електронні листи, я можу вибрати, з якого облікового запису надсилати його, і він надходить через сервер домену (тобто не з gmail).

Моє враження від Android полягає в тому, що можна налаштувати окремі поштові скриньки електронної пошти (pop, imap тощо) та керувати ними безпосередньо на кожному сервері домену як pop / imap - але я не хочу, щоб електронні листи не зберігалися на сервері gmail і тому подано, резервне копіювання та пошук у клієнта веб-пошти.

Як агрегація облікових записів електронної пошти насправді працює в Android - це справжня робота з веб-поштою Gmail чи це лише обробка декількох облікових записів безпосередньо з серверами доменної пошти, на яких відсутні сервери Gmails?

Дякую


Ще раз дякую за ці цінні відповіді. Я щойно поринув, втративши надійну Nokia E51 у парку. Amazon постачають HTC Desire S в найближчі кілька днів.
andrewfd

Відповіді:


10

Просто використовуйте додаток GMail, а не додаток Email. Ви можете вибрати, з якого електронного листа надсилати - він показує всі адреси, які ви встановили в GMail - і має дивовижну кількість функцій GMail для мобільного додатка. Він проходить через сервери GMail, і ви матимете свій архів. Я не думаю, що ви можете налаштувати та керувати обліковими записами POP з нього, але якщо ви повністю не відмовляєтесь від веб-інтерфейсу, це не має значення.


3

Існує три способи доступу до Gmail в Android:

  1. Налаштуйте обліковий запис POP / IMAP за допомогою програми електронної пошти. Це не рекомендується, оскільки ви втрачаєте багато унікальних можливостей Gmails.

  2. Використовуйте перегляд браузера та Gmail для мобільних пристроїв. Це не рекомендується, оскільки ви не отримуєте сповіщення поштою.

  3. Налаштуйте обліковий запис Gmail у додатку Gmail. Це кращий спосіб використання Gmail на Android, додаток Gmail добре працює з багатьма унікальними функціями Gmail, такими як пошук пошти, мітка, архіви, бесіди, зірки, "Надіслати як", вимкнення звуку, вхідні пріоритети тощо.

Кожен електронний лист надсилається та отримується через сервер gmail, і тому він подається та шукається в gmail

Додаток Gmail це робить.

Коли я створюю повідомлення та надсилаю електронні листи, я можу вибрати, з якого облікового запису надсилати його, і він надходить через сервер домену (тобто не з gmail).

Я не думаю, що ви можете налаштувати "Надіслати як" з програми Gmail, але ви можете надіслати електронний лист із будь-якою адресою "Надіслати як", налаштованою у веб-пошті.

Я не думаю, що немає жодних основних функцій веб-пошти Gmail, яких Android Gmail не пропустив.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.