Роздратування згоди на місцезнаходження


21

Я використовую віджет Power Control, що постачається разом з Android, щоб швидко включати та вимикати GPS. Оскільки оновлення 4.4.1 або 4.4.2, в якому є розпізнавання локації на основі Wi-Fi, мене домагають цього згоди:

Знімок екрана
Знімок екрана (натисніть на зображення для збільшення варіанта)

Я натискаю "Не погоджуюсь" кожен раз, але він просто вискакує назад, коли наступного разу я активую GPS. Це надзвичайно дратує, і я хвилююся, що випадково потрапив "Згоден" один із цих разів.

Як я можу назавжди погодитися з цим?


3
Залишити GPS не є можливим, оскільки це величезний розряд акумулятора.
Суп

8
Якщо увімкнути GPS, не слід розряджати акумулятор на 4.4, якщо це так, тому що додаток багато вимагає вашого точного місцезнаходження. У розділі "Налаштування"> "Розташування" в пункті 4.4 є опція щодо того, наскільки точним є розташування, яке надається додаткам. У мене встановлено високу точність, і я не відчуваю розряджання акумулятора.
bmdixon

Якщо у вас є корінь та / або ви готові його отримати. Існує модуль Xposed для відключення цього спливаючого вікна.
бонанса

Ви перевірили, чи не вказано "мережеве розташування" в Налаштуваннях ? У мене немає Kitkat, тому я не можу перевірити - але з Kitkat є щонайменше два місця, на яких він з’являється. AFAIR друге місце знаходиться десь у налаштуваннях WiFi (сканування мереж, навіть якщо WiFi вимкнено). Оскільки цей "колекційний" матеріал спрямований на дані Wi-Fi та башта стільникових пристроїв (тобто "мережеве розташування"), він не повинен застосовуватися, коли вони вимкнено, і таким чином змушувати зникнути спливаюче вікно. Як я писав, у мене немає Кітката, тому я не можу це перевірити - це означає, що це суто теоретично.
Izzy

2
@Izzy я це зробив, він відключений, а GPS все ще розряджається. І це теж питання принципу. Іноді я не хочу додатків, які, як правило, довіряють мені знати, де я. Тож для мене (і, мабуть, принаймні, у деяких людей) відключення gps - це питання принципу та права на приватне життя, а не лише на владу.
Mołot

Відповіді:


3

Якщо ваш пристрій вкорінено, і ви використовуєте рамку XPosed, згода про заборону місцезнаходження може бути саме тим, що ви шукаєте:

Вимкнення дратівливого "Покращення точності місцеположення?" діалог і завжди не згоден.


1

Спробуйте це може спрацювати так, як це працювало в моїх налаштуваннях льодяника Goto **> wifi> розширений Wi-Fi та відключити Сканування завжди доступне, що не використовуватиме ваш wifi для використання служби локації Google **

скріншот
Знімок екрана (натисніть для збільшення варіанта)


Це для мене не вийшло.
Mr.Wizard

0

Цей процес потребує вдосконалення, оскільки це може вимагати відключення більше елементів, ніж потрібно:

 1. Примусово зупиняйте, вимикайте та очищайте кеш із наступного:

  • Хром
  • Менеджер облікових записів Google,
  • Служби Google Play,
  • Google Play Store,
  • Google Services Framework
 2. Змінити режим розташування: System Settings >Location > Mode > Set to High Accuracy

 3. Повторно увімкніть елементи, відключені на кроці 1

 4. Уникайте згоди на запити служби локації Google :)


1
Можливо, вам може знадобитися вимкнути службу Google Services Framework лише для того, щоб вибрати режим розташування з високою точністю, коли спливаюче згода Google не перешкоджає вам. Я сподіваюся, що це допоможе комусь іншому розпочатись у правильному напрямку, я знаю, що це обмежено за змістом та метою.
psuarez

Хм, мені б хотілося побачити версію цього рішення в командному рядку. Щось на кшталт stop blahblah.gsfтощо ...
not2qubit

2
"Я натискаю" Не погоджуюсь "кожен раз, але він просто вискакує назад в наступний раз, коли я активую GPS. Це вкрай дратує, і я переживаю, що випадково потрапляю" Погодитися "один із цих разів." Те, що ви пропонуєте, це назавжди погодитися з тим, що ОП конкретно хоче погодитись .
L0j1k
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.