Які методи можна використовувати для блокування вмісту для дорослих?


15

Я шукаю щось по лінії К-9 для свого телефону. Чи існує така річ?

Моя мета: заблокувати весь вміст для дорослих.

Я хотів би знати, чи можливо це, і якщо це так, як це зробити.


Рекомендації щодо покупок є офтопічними, але якщо ви конкретно окреслите свої потреби, ми можемо надати об'єктивні відповіді щодо додатків, які їх вирішують.
Матвій

@matt: краще?
Джон

Так, але "вміст для дорослих" є суб'єктивним ... ви можете отримати кращі відповіді, якщо вкажете, які типи або якщо ви вкажете, що додаток повинен дозволяти вам контролювати типи або дозволяти / блокувати певні сайти тощо.
Метью читайте

Відповіді:


6

Якщо у вас є вкорінений телефон, ви завжди можете редагувати файл хостів, щоб заблокувати відомі сайти для дорослих.

Постаратися заблокувати всі сайти - це марність, якщо ви не вирішите трохи змінити логіку і не використовуєте білий список, де дозволено підключати лише дозволені веб-сайти, а всі інші заблоковані. На сьогодні я не знаю жодної програми на Android, яка пропонує цю функціональність.

Існують і інші шляхи для вмісту для дорослих - Android Market є одним з них і блокує, що здається контрпродуктивним для смартфона.

Також подивіться @ DroidWall - додаток, який дозволяє лише певним програмам отримувати доступ до мережі.

* ОНОВЛЕННЯ: * Мобільна безпека платного додатка Trend Micro, схоже, має батьківський контроль, хоча я не можу поручитися за ефективність програми. Огляди користувачів не малюють дуже втішну картину, але доступна 30-денна пробна версія, щоб ви могли протестувати додаток самостійно.


Одне зауваження, Android Market тепер має налаштування рейтингу, щоб контролювати додаток, який ви бачите. Користувачеві потрібно було б просто встановити інший PIN-код або забути його. Але це блокує речі не для дорослих, тобто додаток Google+ вважається високою зрілістю.
Шанс

4

Він не блокує вміст, але X3Watch відстежує, які веб-сайти ви відвідуєте. Якщо ви використовуєте це спільно з DroidWall, як запропонував Sparx, або використовуєте програму Protector для блокування / обмеження інших додатків, це може допомогти.

Оновлення: Очі заповіту тепер на ринку доступний додаток. Як і у X3Watch, він не блокує сайти (хоча це може бути в майбутньому), але повідомляє, які веб-сайти ви відвідуєте. Офіційно це бета-версія, але, здається, працює добре. Сам додаток безкоштовний, але для використання потрібен обліковий запис Covenant Eyes - який також охоплює використання будь-яких програм на ПК чи Mac.


3

Можливо, варто звернутися до свого оператора. Я знаю, наприклад, водаfone UK пропонує якийсь батьківський контроль. Хоча це не моніторить доступ через Wi-Fi.


3

T mobile також має якийсь додатковий фільтр вмісту. Я знаю, що це працює лише тоді, коли ви переглядаєте 3g / 4g / edge, а не wifi. Я не знаю, наскільки добре це працює, хоча єдиним досвідом, який я мав з цим, було його ввімкнення помилки, і мені потрібно було зателефонувати, щоб його відключити.


AT&T також має це, але я не пам'ятаю, як це зробити.
Шанс

0

Веб-захист K9 для Android.
Схоже, це не працює для деяких пристроїв, однак він базується на Firefox.
Це завжди можна поєднувати з шафкою програм для блокування браузера Chrome за замовчуванням.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.