Чому мій Nexus 5 продовжує забувати всі паролі Wi-Fi після перезавантаження?


29

Місяць тому я отримав Nexus 5. На ньому працює Android 4.4.2 (ядро: 3.4.0-gadb2201). Після деякого використання я помітив, що він постійно забуває всі збережені паролі Wi-Fi після перезавантаження . На початку я думав, що це може бути пов'язане з моїм маршрутизатором, але пристрій також забув пароль Wi-Fi мережі мого університету, так що це не може бути проблемою. Перш ніж придбати цей пристрій, у мене був Samsung Galaxy Nexus під управлінням Android 4.3, який ніколи не мав цієї проблеми. Ось чому я маю відчуття, що проблема характерна для Android 4.4.2.

Google була моєю першою зупинкою, щоб спробувати знайти рішення, але, схоже, я один із небагатьох людей, які стикаються з цією проблемою, і ніхто не має її Nexus 5. Це не головна проблема, тому що я можу пом'якшити її не перезапуск мого пристрою, але, скоріше, надокучливі крихітні незручності.

Хтось має уявлення, чому це відбувається? Чи є для цього рішення?


Перша думка полягає в тому, що ви створили резервну копію в Google, і резервна копія порожня на їхньому боці, тому, коли вона синхронізується під час завантаження, вона видаляє їх.
RossC

@RossC На даний момент у мене є все резервне копіювання в Google. Чи є спосіб змусити їх скинути резервну копію? Я просто відключив та ввімкнув резервне копіювання Google із налаштувань, але безрезультатно.
Maher4Яко

Окрім скидання фабрики, я не впевнений. Я б не пішов цією дорогою спочатку, якщо чесно. Це лише думка про те, що це може викликати. WiFi fixer в Play Store стверджує, що це виправлено, але я не перевіряв його, і я не можу поручитися за це. play.google.com/store/apps/details?id=org.wahtod.wififixer Ви вкоренили пристрій і встановили будь-яку власну прошивку? У мене цього не було на Nexus 5 або будь-яких спеціальних дисках KitKat.
RossC

Ця стаття вказує на те, що файл, який може бути винним, має потенційне виправлення, але я насторожено ставив його до пристрою: georgecm.hubpages.com/hub/… Він передбачає зміну даних у файлах bcm_supp.conf або wpa_suppliciant.conf , який може мати інший рулон при ударах.
RossC

2
@ Maher4Ever: FWIW, ви були правильні, що вимкнення та повторне включення резервної копії Google - це саме те, як ви скинете дані, які Google створює. З підтримки для розробників Android : "... користувачі можуть вимкнути функцію резервного копіювання даних за допомогою налаштувань конфіденційності системи Android. Коли користувач відключає резервне копіювання, служба Android Backup видаляє всі збережені дані резервного копіювання. Користувач може повторно включити резервне копіювання на пристрої, але Android Служба резервного копіювання не відновить жодних раніше видалених даних. "
Містер Бастер

Відповіді:


7

У мене є Примітка 3 з Android 4.4.2, і у мене була така ж проблема. Після відключення резервної копії Google зараз усе нормально. Однак я не зміг знайти свої старі резервні мережі Wi-Fi.


Це працює для мене і на моєму Nexus 4 ... але я не готовий працювати без резервного копіювання google назавжди.
Flimzy

1
Анонімний користувач відредагував у такому коментарі "1. Вимкніть резервну копію 2. Увійдіть у налаштування Wi-Fi, видаліть (видаліть) той, у кого виникли проблеми. 3. Повторне ввімкнення резервної копії 4. Введіть лише те, що з нуля" пароль і збережіть WiFi. "
Compro01

2

Я б замість цього зробив щось інше ...
Оскільки ваша проблема полягає в тому, що ваш пристрій не зберігає паролі WiFi (або це здається справжньою проблемою), я б запропонував вам зайти в / data / misc / wifi / і знайти * файл wpa_supplicant.conf. У цьому файлі пристрій зберігає всі записи Wi-Fi.
Відкрийте його і перевірте, чи є дублікати: коли ви вводите пароль більше, ніж один раз, цей файл створює більше одного голосу, внаслідок чого в одній мережі виникає кілька записів.
У такому випадку нормально, що пристрій знову запитає вас про пароль (оскільки у випадку конфлікту записів він не знає, який саме використовувати).
Моя порада - видалити всі дублікати або всі записи, якщо вам здається (НЕ видаляйте файл, я не впевнений, що пристрій відтворить його).
Сталося зі мною Nexus 4, і це все вирішило.
Повідомте мене, чи допомогло це вам :)

РЕДАКТУВАННЯ: щоб отримати доступ до цього файлу, слід укорінювати свій пристрій


На моєму N4 (Android 4.4.4) цього файлу не існує - насправді /data/miscнавіть не існує. Найближчі відповідники - /system/etc/wifi/wpa_supplicant.confі /system/etc/wifi/wpa_supplicant_overlay.confжодна з них не містить паролів Wi-Fi взагалі. Насправді, нічого іншого в цьому каталозі також не містить паролів.
Flimzy

Я просто перевірив ще раз. Цей файл знаходиться в тій точній папці і має всі записи Wi-Fi, які я коли-небудь зберігав. І я перевірив це на N4 і на трьох N5 .... Oo
Леон

1

Нещодавно я відповів: ПИТАННЯ, яке мало подібне питання.

Мені цікаво, чи буде це працювати і для Nexus-пристроїв.

СУПЕР КОРОТКА ВЕРСІЯ :

  1. Резервне копіювання EFS за допомогою відновлення TWRP / CWM

  2. Видаліть ss_dataу /efsпапці за допомогою програми root root Explorer.


0

Я не можу перевірити це виправлення, а також не можу пояснити, чому це може спрацювати, але дайте це зйомки

Перейменуйте свій пристрій

Якщо це працює! Дивовижно! Якщо це не так, ви просто витратили 5 хвилин свого життя після цієї відповіді.


У вас є підстави думати, що це спрацює?
Flimzy

Я пам'ятаю, як читав це на якомусь іншому форумі, коли у друга виникли проблеми. Я не можу його знову знайти, інакше я пов’язав це.
Ааді Дроїд

Ну, мабуть, не існує єдиного способу "перейменувати свій пристрій". Чи є у вас пропозиція, який спосіб має значення?
Flimzy

Просто назвіть що-небудь просте, просто для безпечного спробуйте без будь-яких спеціальних символів? Зважаючи на те, як це магічним чином вирішити проблему, їм шкода, це нечітко: / просто намагаюся допомогти
Ааді Дроїд

Моя думка, андроїд-пристрій не має "" "імені. Він має назви для різних цілей ... для Bluetooth, у диспетчері пристроїв google, коли він працює як AP Wifi ... і всі вони не мають нічого спільного між собою. Яке значення "імені" ви маєте на увазі?
Flimzy

0

У мене масштабування S4. Була ця проблема. Читаючи ваші відповіді, я перевіряв, лише переглянувши DHCP у кореневому браузері / data / misc / та перезавантажившись, а потім знову потрібно ввести паролі, але тепер починає запам'ятовувати. Таким чином, ви можете просто видалити цей DHCP в / data / misc /. У мене була ця проблема вже 4 рази, і це працює.

Оскільки я мав це вже декілька разів, можливо, проблема полягає в тому, що, можливо, в якийсь момент перезавантаження або заряд батареї файл зіпсувався, так що його не пишуть або деякі програми змінили дозволи на написання?!?

ps для адмін. моя відповідь була видалена, і тепер я знайшов це рішення і відредагував, і я не міг відновити, тому я зробив нову відповідь. Це не допоможе.


0

Ось рішення, яке працювало на моєму вкоріненому Nexus 5 (android 5.0.1)

  1. Скопіюйте файл wpa_suppliciant.conf з / data / misc / wifi / на свій ПК
  2. Відкрийте будь-який текстовий редактор (я використовував wordpad) і видаліть усі записи з вами проблемного імені wifi на ньому.
  3. Виберіть один із Wi-Fi у списку, який, як ви пам’ятаєте, працював раніше, і змініть SSID та пароль відповідно до вашого маршрутизатора. Натисніть Зберегти.
  4. Скопіюйте / замініть цей модифікований файл у / data / misc / wifi
  5. Видалити папку DHCP в / data / misc /
  6. Перезавантажте телефон.
  7. Тепер ваш телефон Voila підключається до вашого нового wifi :)

PS Будь ласка, створіть резервну копію файлу "wpa_suppliciant.conf" та папки "DHCP". Про всяк випадок

PPS Для деяких людей, які видаляють старий збережений wifi із "збереженого wifi", теж був зроблений трюк

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.