Мій Gmail увійшов через додаток на телефоні колишнього хлопця


65

Я ввійшов у електронну пошту через додаток Gmail на телефоні свого хлопця, який зараз знаходиться в іншій частині країни. Я кілька разів просив його відключити його, але нещодавно перевірив Google Play, і до мого облікового запису підключено купу нових додатків. (У мене немає смартфона.) Чи є спосіб відключити його віддалено, не маючи доступу до його телефону?

По-друге, мене нещодавно заполонила спам-лист, що незвично для мене. Чи може це бути через той зв’язок?


24
слід активувати двоетапну автентифікацію на вашому обліковому записі та гарантувати, що код підтвердження завжди надсилається на ваш телефон через SMS. Служба gmail повинна автоматично вийти з ладу на своєму телефоні.
t0mm13b

13
Якщо у вас коли-небудь з'являються заклики до переслідування (або ви просто хочете жахатись того, скільки смартфонів даних "просочується"), просто погляньте на власну історію місцеположень ...
Основний

1
@Basic Що стосується дебюту з вашою власною історією локацій, якщо ви не переслідуєте себе?
t0mm13b

11
@ t0mm13b Ну ... Якщо ваш обліковий запис google прив’язаний до чужого телефону (відповідно до питання ОП), він застосовується. Це сказало, я сподіваюся, що більшість людей зрозуміють, що я мою в щоку.
Основна

Оновлення. З моїм обліковим записом пов’язана одна нова програма. У моєму старому електронному листі, який я входив один раз або два рази на його телефон (через веб-браузер, а не через додаток), було зареєстровано в Ontario, Bc та Альберті. Я також кілька разів змінив пароль. весь його електронний рахунок був нещодавно видалений. Я здогадуюсь, це більше порушення безпеки на його телефоні. Крім того, щоб знищити його телефон і налаштувати двоетапну перевірку (у мене немає телефону на даний момент), я зробив усе, що пропонується. Здогадуюсь, я зачекаю і побачу, чи мій електронний лист має таку ж долю, як і його?
jordan

Відповіді:


101

Йти до:

https://accounts.google.com/b/0/EditPasswd

і змініть свій пароль, а потім перейдіть до:

https://security.google.com/settings/security/permissions

і скасувати доступ до всього.


9
Переглядаючи сайт дозволів, можливо, ви зможете просто скасувати дозволи з телефону, не змінюючи пароль. Я б радив робити обидва в будь-якому випадку, щоб бути впевненим.
bmdixon

1
@bmdixon Я припускаю, що пароль змінився, так що він не може просто ввійти знову. Інакше це зробить другу частину марною.
Doomsknight

8
Крім того, було б непогано додавати двоетапну перевірку до свого облікового запису. Після налаштування ви можете додавати та видаляти телефони до свого акаунта.
Денні

У коментарі до відповіді @ geffchang вона заявляє, що вже змінила пароль і це не спрацювало, тому їй обов'язково потрібно видалити пов'язані програми.
o0 '.

3
Другий крок - ключовий: програми використовують автентифікацію та маркери сеансу, а не пароль для аутентифікації. Сюди входять програми Google (gmail, відеокімнати та звичайно грати). Вам потрібно відкликати маркер, тому програма не може отримати доступ до ваших даних і більше не вести себе від вашого імені.
Лоренцо Дематте

35

Якщо увімкнено Диспетчер пристроїв Android, а ви ненавидите свого колишнього, ви можете заблокувати та / або стерти цей телефон. Детальнішу інформацію див. В офіційному посібнику .

  • Блокування. Заблокуйте свій пристрій новим паролем.
  • Стерти. Постійно видаліть усі свої дані.

Звичайно, як запропонували інші, змінити пароль достатньо.


7
Yikes! Це було б якоюсь сильною ненавистю. Я змінив свій пароль в той день, коли ми розділилися (просто змінив його знову будь-коли). Програми, пов’язані з цим, явно нові та абсолютно марні для мене, транзитні програми в Торонто, куди він переїхав, я залишився в до нашої ери. Напевно, чогось простого мені не вистачає? Я більше року від комп'ютерів / Інтернету. Багато що змінилося.
Йордан

8
Це не та поведінка, яку слід обстоювати в ІП. Це також, ймовірно, незаконно, залежно від законів, де ви проживаєте, і, можливо, закінчиться цивільним позовом, якщо не кримінальним звинуваченням. Не роби цього.
Боб

15
@Bob: Ми не вирішуємо. Це відповідь, і вона справедлива. Якщо хлопцю достатньо дір, щоб увійти в обліковий запис навіть після того, як кілька разів просили його не робити, я думаю, що це заслужений зустрічний крок. Але знову ж таки, нам не судити. Якщо хтось напише вилку-бомбу на Stackoverflow, люди не заборонить його, оскільки це може використовуватися для зловмисних речей.
Apache

4
@Shiki Я не проти відповіді (хоча це насправді не потрібно / правильно для цього питання) - моя проблема полягає в тону відповіді. Існує деяка різниця між "це вилка-бомба" і "якщо ти справді ненавидиш цю людину і хочеш помсти, то слід відкласти форк-бомбу на його комп'ютер!". Не вводьте емоцій туди, де вони не потрібні.
Боб

2
@dspyz Я думаю, що це може вважатися злому. Зрештою, це не її телефон.
geffchang

33

Увійдіть до Gmail у браузері. В кінці сторінки, у нижньому правому куті, ви маєте невелике гіперпосилання, щоб побачити сеанси, де використовується ваш обліковий запис під назвою "Деталі". Клацніть на цьому посиланні, а потім натисніть "Вийти" для всіх сеансів. Вуаля! Усі ваші сеанси, що увійшли в систему (крім поточного входу в браузер), вийдуть із системи.


2
Це найкращий спосіб вирішити питання в заголовку. В ОП незрозуміло, чи є у хлопця пароль і як він купує додатки з її обліковим записом.
JFA

у нього немає мого пароля, я випадково залишив свій електронний лист, увійшовши через програму gmails, коли ми розділили способи. Наскільки я бачив, сеанси електронної пошти, зареєстровані через програму, не відображаються під активністю вашого облікового запису. У мене немає доступу до телефону, щоб зараз це підтвердити.
jordan

8

Я також рекомендую перейти до активності безпеки облікового запису: https://security.google.com/settings/security/activity
Він покаже вам, коли та де використовується ваш обліковий запис.
Наприклад: якщо ваш хлопець увійшов в систему на якомусь іншому пристрої


Цікава порада! Може не допомогти запитувачеві, оскільки він показує вхід в події, в той час як проблема полягає в тому, чи людина залишається ввійти в систему. Але це, безумовно, варто переглянути.
користувач568458

Я ніколи не бачив активності щодо входу в програму Gmail, навіть коли регулярно користувався його телефоном.
jordan

2

Змінити пароль. Це вийде з усіх інших сайтів і не дозволить інсталювати програми у вашому обліковому записі.


2

Ви могли просто змінити свій пароль Google? Таким чином, коли його телефон регулярно перевірятиме, аутентифікація не вдасться, і телефон фактично буде відрізаний від вашого облікового запису.


1
Змінення пароля недостатньо. Багато програм не використовують ваш пароль після першого входу. Коли ви вперше пройшли автентифікацію, у вашому обліковому записі Google зберігається спеціальний маркер авторизації саме для цієї програми та використовується телефоном.
Зоредаче

2
Ми говоримо про пароль Google, хоча про основний обліковий запис пристрою, iirc він робить опитування серверів Google для регулярного підтвердження автентичності пароля ..
Le3ky

1
@ Le3ky Nope навіть не розпливчасто регулярно. Коли я змінив свій пароль google, старий мій телефон працював понад рік до того, як термін дії його аутентичного терміну закінчився, і він нарешті розібрався з проханням про пароль.
Марк Бут
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.