Чи є якісь недоліки чи ризики обмеження фонових процесів?


38

Я включив параметри розробника на своєму Samsung Galaxy Grand Duos, а потім змінив параметр "Обмежити фоновий процес" з " Стандартний ліміт" на " Не фоновий процес" .

Після цього мій телефон працює нормально, без проблем з повішенням або повільності, як раніше.

Але я сумніваюся, чи вплине ця зміна на будь-який процес, оновлення, програми чи що-небудь, що може спричинити помилку чи збій?

Відповіді:


45

Налаштування цієї опції змушує Android зупиняти кожен процес, як тільки він порожній (тобто коли не запущено жодних служб і на екрані не з’являється жодна діяльність ).

Щоб було зрозуміло: ця опція не зупинить програми, які зазвичай працюють у фоновому режимі. Ваш поштовий клієнт все ще періодично працюватиме, щоб перевіряти пошту, якщо він налаштований для цього. Програми, які використовують Google Cloud Messaging для отримання push-повідомлень від Інтернет-серверів (таких як Gmail та Facebook), все одно зможуть це робити. Цей варіант краще назвати " Обмеження кешованого фонового процесу", оскільки він обмежує додатки, які в іншому випадку відображатимуться з цією міткою в менеджері програм.

Наступного разу, коли кожну програму потрібно запустити, Android має завантажувати додаток із пам’яті з нуля. Це витрачає більше енергії та займає більше часу, ніж запускати його знову, коли процес був у пам'яті. Це не означає лише, коли ви свідомо починаєте діяльність з цього додатка; це також означає, що клієнт електронної пошти повинен бути завантажений знову кожного разу, коли він хоче перевірити електронну пошту. З часом це може призвести до величезного розряду акумулятора.

Оскільки це варіант розробки, він також може викликати рідкісні помилки в певних додатках, і розробники цих програм можуть не бажати їх виправляти. Одним із прикладів є те, що на пристроях Nexus під керуванням 4.2.2, коли ця опція ввімкнена, вбудований додаток Календар продовжуватиме перезапуск із цим набором параметрів, оскільки зупинка кешованого фонового процесу призводить до видалення постачальника вмісту календаря , що викликає перезапуск циклу служб один одного, щоб перевірити наявність оновлень календаря. Якщо це станеться, петля дуже швидко збиватиме ваш акумулятор.


Помилка перезапуску все ще присутня на Android 6.0 ....
Генрі Ху

@HenryHu "Це не працює, якщо я змінити поведінку ОС таким чином, що лише для тестування" насправді не є великою помилкою.
Dan Hulme

1
але проблема може виникнути в інших ситуаціях. У випадку, коли існує тиск у пам'яті, додаток Календар також вбивається і перезапускається. Це справді має бути послуга.
Генрі Ху

8

Нещодавно я виявив те саме налаштування (тобто кількість процесів, дозволених працювати у фоновому режимі), і я зменшив цю установку на моєму GT-S7562L з "Стандартного ліміту" до лише 1. Я одразу побачив значне поліпшення продуктивності, і поки що проблем не було. Я змінився з відчаю - мій телефон майже перетворився на цеглу. Він постійно працював повільно, і часто просто просто замикався. Я читав, що недолік Android-систем полягає в тому, що вони дозволяють додаткам зберігати пам'ять, поки її не піде. Можливо, я вирішив цю проблему для свого телефону. Напевно, я дізнаюся через кілька днів, але поки що я цілком задоволений.


1
Те саме з моїм NOKIA 5! ГАНЬБА!!! Це єдиний спосіб, коли я знайшов протягом місяця використання af *** BRICK, щоб зробити пристрій знову придатним для використання ...: \ Мій 7-річний андроїд був швидшим: \
marcolopes

2

Я отримав кращу ефективність, вибравши 4 фонових процесу. Стандартний ліміт - 20 фонових процесів. Від Alcatel A564C ONETOUCH POP ICON Straight Talk.


1
Як ти знаєш стандартний ліміт?
polynomial_donut

4 - це те, що я використовую з NOKIA 5
marcolopes

1

Встановлення ліміту фонового процесу телефону може дійсно покращити продуктивність вашого телефону. Тільки якщо ви відкриєте програму, для завантаження телефону знадобиться кілька секунд, оскільки він спочатку завантажить необхідні файли, які використовуються певними програмами.

Ще одна перевага - ви можете продовжити термін служби акумулятора, оскільки фоновий процес не працює.


1
Чи є посилання на резервну копію цієї відповіді, чи це ґрунтується на вашому досвіді?
Ендрю Т.

Можливо, відсутність фонового процесу компенсує надмірне завантаження програми?
марколопи

1

Якщо ви вирішите, no background processesваш телефон повернеться до мобільного телефону Nokia 1995. Це зупинить усі типи оновлення сповіщень та передачу даних, коли ваш телефон буде виконуватись лише для прийому дзвінків або повідомлень від постачальника послуг мобільного номера.

Тримайте телефон у стандартному фоновому режимі, поки йому не виповниться 2 роки та працювати дуже повільно.

Вам слід тримати принаймні 1 або 2 фонових процесів, щоб мати контакт з розумною та найновішою інформацією.

Є ще один варіант, який полягає в тому, щоб просто вибірково зупинити всі фонові дії, це врятує ваш час автономної роботи, а також зменшить (запобіжить?) Проблеми з нагріванням.


1
Будь ласка, не використовуйте SMS / чат на цьому веб-сайті. Також нам не вистачає почуття гумору, тому уникайте і цього. Постарайтеся якомога краще використовувати англійську мову та граматику. Дивіться нашу довідкову сторінку .
Tamoghna Chowdhury

Моїй Nokia 5 виповнилося 1 рік, і вона була КРІШКОЮ коробки !!! Це єдиний спосіб його використовувати ...
Марколопи

1

Мені подобається коментар попереднього плаката про Nokia від 1995 року. Хоча модератори не раз вміють сміятися раз у раз. Я вважав це абсолютно веселим.

Я тримаю в телефоні 4 максимум фонових процесів, і він має набагато більшу продуктивність, ніж у стандартних. Я отримую всі свої сповіщення (якими я особисто керував у налаштуваннях сповіщень) без будь-якої помітної різниці. Мені дуже приємно, що цей параметр існує в параметрах для розробників. Також забезпечує підвищену безпеку та менший витрата акумулятора.


0

Однією з проблем, з якою ви можете зіткнутися з самим собою, є те, що певні служби, які працюють у фоновому режимі (Tasker, Google Location Services тощо), можуть несподівано вийти з роботи. Крім цього, я думаю, що немає жодних інших проблем з обмеженням фонових програм.

Редагувати: те, що ви вибрали, унеможливлює припинення роботи програм, як я згадував вище. Наприклад, Gmail не зможе оновити вас на отриманих електронних листах.


2
Таких проблем немає.
suresh_chandran

2
Це дезінформація, ця настройка НЕ ​​впливає на системні сервіси, такі як gmail. Погляньте на ваші останні функції функції, це те, що налаштування посилається на "фоновий процес". Див. Головну відповідь від @ dan-hulme для отримання додаткової інформації.
CauselessEffect
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.