Видаліть повідомлення "Немає SIM-карти в телефоні"


19

Нещодавно я змінився на новий телефон і зараз використовую свій старий андроїд телефон як своєрідний "iPod". Однак завжди відображається повідомлення про відсутність сим-карти. Я знаю, що це просто роздратування, але чи все-таки це можна відключити? У мене коріння працює користувальницький сенс 4 rom на ICS. Чи можна щось спалахнути, щоб видалити це повідомлення? Або повністю відключити стільникове радіо?

Знімок екрана
Знімок екрана (натисніть для збільшення варіанта)


Я прагнув зберігати старі картки Sim для цієї мети
Journeyman Geek

Існують модулі Xposed для видалення символу "немає SIM" з рядка стану, але я не можу знайти нічого, щоб видалити HTC з блокування екрана.
RossC

Відповіді:


6

Ви можете видалити сповіщення "Без SIM" з Galaxy S3 S4 та Note 3, додавши запис до свого build.prop. Для цього вам потрібен корінь.

Рекомендую скористатися редактором Build Prop JRummy . Після того, як ви його встановили, запустіть програму та натисніть піктограму праворуч ( +знак).

У першому полі ви можете ввести такий опис, як так (це необов'язково):

# Remove "No SIM" from notification bar

У другому полі введіть:

ro.config.donot_nosim= true

Потім збережіть і перезавантажте.

Якщо спливаюче вікно "Без SIM-карти" все ще відображається, або ви отримуєте значок сповіщення "Без SIM-карти", тоді знайдіть запис із таким записом:

ro.config.tima=1

і змініть це на:

ro.config.donot_nosim= true

Якщо це все ще не працює, спробуйте видалити ro.config.tima=1або встановити його на 0 замість 1.

Ви також можете додати, sys.hiddenmenu.enable=1щоб увімкнути приховане меню, якщо воно ще не є у вашому build.prop.


Ці Інструкції працювали для мене в примітці 4.
клоніст

Працював над моєю Приміткою 2.
abeboparebop

Це не спрацювало з моєю вкоріненою Приміткою 3. Спробував ro.config.tima = 0, помилково та видалено повністю у кожній конфігурації з ro.config.donot_nosim = true та 1. Bummer. Змотування за допомогою модуля Xposed.
psouza4

4

Якщо у вас є кореневий доступ:

  • завантажити безкоштовний додаток " Сповіщення вимкнено " з магазину Play;
  • Відкрий це;
  • прокручуйте всю дорогу донизу, поки не знайдете "системний інтерфейс" і зніміть прапорці з нього;
  • натисніть на піктограму маленької дискети вгорі, щоб зберегти її.

Це працює для моєї Sprint Note 3 на сторінці плюс.


Додаток звучить приємно, але чи не відключить усі системні попередження, включаючи потенційно важливі?
Тобіас Кіенцлер

@Tobias: так, це не повинно бути рішенням
psouza4

4

Увімкніть режим літака, увімкніть WiFi. Проблема пішла.


3
Увімкнення режиму "Літаки" (a) не видалило постійне сповіщення SIM-картки та (b) додало нове стійке сповіщення до моєї Примітки 3. На жаль, ця відповідь є бюст.
psouza4

1
Вам потрібно перезапустити телефон після переведення його в режим літака. Після перезавантаження повідомлення ніколи не з’явиться, можливо, тому, що він ніколи не намагається підключитися до мобільної мережі.
CodyF

У корені S5 підтверджено, що psouza4 є правильним. Тепер у вас на панелі стану з’являться ДВІ дратівливі піктограми, і, CodyF, перезапуск не впливає. Отже, це рішення гірше, ніж корисне.
ctb

2

Увімкніть режим літака. Він вимкне Wi-Fi, якщо вам не потрібен wifi, то я не знаю, що ще робити.


Прикольна примха більшості телефонів Android: Ви можете увімкнути режим літака, а потім увімкнути WiFi. Тож ваше мобільне радіо та GPS залишаються вимкненими, але ваш Wi-Fi буде працювати. Однак я не бачу, як це допоможе Аскеру.
але

1
@Al - це не просто химерність Android. iPad працює аналогічно - Режим літака все ще дозволяє самостійно ввімкнути Wi-Fi.
wbogacz

Це правильне рішення.
Тобія

1
Як було зазначено у повторній відповіді на це питання, принаймні деякі телефони (можливо, всі?) Це не допоможе. Аероплан не тільки не видаляє піктограму та повідомлення без SIM-картки, але й запускає власну піктограму режиму літака. Ця відповідь виявилася непосильною.
ctb
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.