Як змонтувати диски Samsung Galaxy у системі Linux (підключений за допомогою кабелю USB)?


11

Я підключив Samsung Galaxy S i9000 до машини Linux через USB-кабель.

Як я можу отримати доступ до дисків галактики з машини Linux через цей кабель (а не через бездротовий зв'язок або відкривши кришку та вийнявши SD-карту).

Я не можу знайти нічого під / dev / disk / by-id / на машині Linux, яку можна було б встановити.

Редагувати: Під час підключення через USB на панелі сповіщень пристрою галактики з Android є значок USB. Коли я перетягую панель сповіщень вниз, ви бачите елемент "USB-з'єднання". Але я не можу нічого з цим змінити чи змінити.


Крок із прийнятої відповіді:

1) Перейдіть у Налаштування - Програми - Розробка та USB Debuggingвимкніть.

2) Перейдіть у Налаштування - Про телефон та переключіть USB-з'єднання на Ask on connection. Можливо, mass storageце теж може спрацювати, але в моєму випадку якийсь додаток samsung kiesвсе ще блокує зв’язок із цим налаштуванням, тому я вважаю за кращеask

3) Підключіть пристрій до linux box за допомогою кабелю USB. Android-пристрій відкриває меню, виберітьmass storage

4) На панелі сповіщень на пристрої Android має з’явитися значок USB. Перетягніть його вниз і виберітьmount...

Якщо на вікні linux нічого не встановлено автоматично, /media/вам доведеться встановлювати вручну.

Ви можете дивитися syslog у вікні linux за допомогою цієї команди, вводити його в консоль користувача, який має права sudo перед тим, як підключити USB-кабель:

sudo tail -f / var / log / syslog

Деякі повідомлення мають з’являтися після підключення кабелю, який допоможе проаналізувати ситуацію.

Це посилання також є хорошим ресурсом: http://androidforums.com/android-lounge/115574-solved-cannot-mount-android-device-via-usb-linux.html

Відповіді:


6

Перейдіть до Settings -> About phone -> USB Settingsта встановіть його на масове зберігання. Також вам може знадобитися ввімкнути або вимкнути Settings -> Applications -> Development -> USB debugging. Приєднання повинні бути видимими для ПК під час підключення пристрою, але ви також повинні натиснути сповіщення USB, яке ви згадуєте, і сказати йому, щоб він фактично змонтував накопичувач на ПК, щоб вони були доступними. Нарешті, спробуйте подивитися на це для отримання додаткової інформації: http://androidforums.com/android-lounge/115574-solved-cannot-mount-android-device-via-usb-linux.html


Я пішов Settings --> Applications, але підменю немає USB Settings. Я бачу підміню Unknown sources, Manage applications, Running services, Developmentі Samsung Appsтам. Я буду продовжувати пошуки USB Settings, сподіваючись, що це десь приховано.
міт

Ви також можете зареєструватися Development- спробуйте ввімкнути / вимкнути налагодження USB і побачити, чи має це вплив. Якщо його ввімкнено, вимкнення його може фактично відобразити меню налаштувань USB.
Метью читайте

Увімкнення налагодження через USB насправді трохи допомагає. Зараз у мене на панелі сповіщень є інший елемент з'єднання USB, який можна переключити на встановлення або відключення. Коли я встановив його mountв папку "Мої файли" на пристрої Android, це більше не доступно. Але як я можу щось встановити на машині Linux? / dev / disk / by-id все ще не має в ньому накопичувачів. Також / носія порожня.
міт

Хм, я просто трохи обшукав, і, здається, він USB Settingsможе бути Settings -> About phone, ви можете бачити, чи він є, і якщо так, встановіть його на масове зберігання?
Матвій

1
Я також міг би вирішити мої проблеми з монтажем зараз, мені довелося перейти до іншого вікна Linux, схоже, карта USB на першому боксі була зламана. Зараз це працює. Дякую ще раз, добре, що навколо вас такі люди, як ви.
міт
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.