Як відключити спливаюче вікно, коли я підключаю телефон до ПК через USB?


10

Як відключити спливаюче вікно (те, що запитує, чи хочу я встановити свою SD-карту), коли я підключаю телефон до ПК через USB?

Мені сказали, що це особливість CyanogenMod, але я все життя не можу це знайти. Я використовую CyanogenMod 7.0 RC, з Android 2.3.2.


Яка ваша операційна система?
Даніель А. Білий

@pideltajah, Ваш пристрій вкорінений? Також перевірте, чи можете ви отримати доступ до опції зберігання USB зі свого пристрою.
xavier_fakerat

1
Додавання екранного екрана допоможе. Оригінальне запитання стосується Android 2.3.2, а ви на 6.0. Ви можете включити знімок екрана в коментарі
beeshyams

Мій пристрій не вкорінюється. Ось скріншот: imgur.com/OK5W1MC
Stack

Щоб видалити діалогове вікно, видаліть PIN-код. Це справа безпеки.
Гуру пристрою

Відповіді:


6

Якщо ввімкнути налагодження через USB в параметрах розробника, у телефоні "USB підключено!" екран більше не з’являється :)


2
Це залежить від телефону ...
Liam W

3
Не допомагає. Ось що я робив давно.
Зденек

4

Не є користувачем CyanogenMod, але ви перевірили під Settings -> About Phone -> USB Settings, або Settings -> Wireless and network -> USB Settings?


Крім того, Settings -> Applications -> USB Settings. У деяких телефонів дійсно є підключення до Wireless? Дивно.
Матвій

Так, я думав, що це дивно, але деякі з них відповідають на цю відповідь (я думаю, це може бути пов'язано з прив'язкою через USB?): Android.stackexchange.com/questions/6238/…
Мартін

Я думаю, що в CyanogenMod, це в розділі Налаштування -> Програми -> Розробка. Але минуло давно, як у мене був пристрій, який підтримував CM ... Я б хотів, щоб я міг запустити CM.
Райан Конрад

1
Я вже пройшов усі налаштування, які можу знайти, не пощастивши. "Налаштування -> Про телефон -> Налаштування USB" не існує, "Налаштування -> Бездротові та мережі -> Налаштування USB" не існує, а "Налаштування -> Програми -> Налаштування USB" не існує. "Налаштування -> Програми -> Розробка" має лише такі параметри: налагодження через USB, залишатись у спокої, дозволити глузливі місця, зупинити додаток через довге натискання, ім'я хоста пристрою.
crdx

Це, мабуть, те, що вони потім видалять, оскільки я не пам’ятаю цього в попередніх версіях CM. Після того, як вони почали працювати з джерелами пряників з AOSP, вони ще не об'єдналися в усі попередні модифікації, як-от видалення цього спливаючого вікна.
Райан Конрад

2

Це, звичайно, виглядає так, що Google відключив опцію USB Mass storage для останніх версій Android, як ви, напевно, помітили, не дозволяють монтувати SD-карту / розділ пам’яті як USB Mass Storage (UMS) під час підключення її до комп'ютера.

Зважаючи на те, що ви вкорінені, ви можете спробувати наступні рішення:

 1. Використання терміналу для монтажу масового сховища

су

setprop persist.sys.usb.config mass_storage,adb
reboot

Якщо ви хочете повернутися до MTP, відкрийте емулятор терміналу і введіть:

su
setprop persist.sys.usb.config mtp,adb
reboot

su setprop sys.usb.config mtp, перезавантаження adb

 1. Активуйте автоматичне кріплення, коли включена налагодження через USB .

Як вже було сказано раніше, коли налагодження USB-налагодження увімкнено, SD-карта автоматично підключатиметься при підключенні до комп'ютера за умови правильної установки драйверів.

Таким чином, ви не отримаєте постійних сповіщень про збирання sd-карт

 1. Використання QtADB

QtADB - це повнофункціональний інструмент (призначений для вікон) і має безліч функцій для управління вашим дроїдом. Деякі з них включають:

 • Менеджер файлів (копіювання файлів і файлів між телефоном і комп'ютером, видалення, створення файлів)

 • Менеджер програм (установка, видалення, створення резервних копій тощо)

 • Оболонка та інше ..

Суть цього полягає в тому, що вона дозволяє встановлювати зовнішню sd-карту на комп'ютер, не надаючи дратівливих повідомлень . Ознайомтесь тут для отримання додаткової інформації: QtADB

 1. Використання USB-засобу для увімкнення зберігання (root)

Це одне з небагатьох додатків, що пропонують відновити втрачену опцію Universal Mass Storage (UMS).

 1. Завантаживши інструмент , підключіть свій пристрій за допомогою кабелю USB до комп'ютера.

 2. Відкрийте додаток "Підключення UMS" та натисніть "Увімкнути масове зберігання". Пам'ятайте, надайте додатку кореневий додаток, якщо він запитує.

У цей момент у програмі можуть з’являтися різні повідомлення, наприклад, там з'являється повідомлення з проханням встановити SELinux - Linux-модуль, який Android використовує, щоб зробити його більш захищеним - на дозвільний стан; це потрібно, щоб програма працювала належним чином

Кредити

 1. Будь-який спосіб отримати USB Mass Storage замість MTP?
 2. Як встановити Android-пристрій як USB-накопичувач (UMS)?
 3. QtADB для android

"Як і раніше, коли ввімкнено налагодження через USB, sd-карта автоматично встановиться при підключенні до комп'ютера за умови правильної установки драйверів." Можливо, для деяких пристроїв, але для мене це неправильно. У мене включена налагодження, і я можу легко монтуватись, але все одно отримую дратівливе сповіщення спливаючі вікна кожного разу, коли я підключаюся.
Стек Underflow

@pideltajah насправді? Я вважаю, що це стосується версії Android, тому що я ніколи не отримую жодного з цих повідомлень (android 4.3). Дозвольте мені заглянути
xavier_fakerat

Так. Я помітив, що хтось раніше згадував про це, але я думаю, це просто залежить від конкретного пристрою. Дякую! Також я додав коментар до питання про ОП із посиланням на знімок екрана. Я не впевнений, наскільки корисний би знімок екрана, але @beeshyams здавалося, що це може бути.
Stack Underflow

Я просто виконала тести. Я вставив USB і перейшов на параметр USB Storage, не було сповіщень, і коли я використовую режим ПК (HiSuite), він налаштовується з увімкненою налагодженням USB і знову немає сповіщень, а якщо відключити налагодження через USB, він автоматично переходить у режим зарядки без сповіщень ) I знову задумаюсь з іншим пристроєм Android 6 (samsung) Я повідомлю вам результати
xavier_fakerat

@pideltajah: оновлення Тестовано сьогодні на Samsung Note 4 (android 6), я, здається, не бачу описаного вами сповіщення, навіть із налагодженням налагодження через USB. Різниця лише від 4.3 полягає в тому, що лише параметри - MTP і камера , я починаю вважати, що це може бути безпека, заблокована у вашому конкретному ПЗУ, інакше я не маю переконливих фактів, окрім цих.
xavier_fakerat

1

Якщо ви хочете відключити всі сповіщення, що з’являються під час підключення USB-кабелю, перейдіть до «меню», потім «сповіщення», потім торкніться «USB-з'єднання», а потім змініть налаштування на «Тільки зарядка»


1
Це не змінює цю поведінку. Плюс я все ще хочу, щоб MTP працював. Я просто не хочу, щоб мене про це питали.
Зденек

0

Опції для розробника -> Конфігурація USB за замовчуванням -> Тільки заряджайте телефон (або все, що вам потрібно за замовчуванням), тоді він не з’явиться знову.


-2

Зазвичай це в Налаштуваннях -> Програми -> Розробка -> Налагодження USB


1
Я говорю про діалогове вікно, яке з’являється, запитуючи мене, чи хочу я встановити свою SD-карту, яка не пов’язана з налагодженням через USB.
crdx
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.