Як отримати технічні характеристики пристрою Android?


32

Як я можу знайти інформацію про апаратне забезпечення свого пристрою Android, як архітектура процесора, оперативна пам’ять тощо?

Відповіді:


20

Інформація про систему Android - це безкоштовна програма з ринку, яка розповість вам більше деталей про ваш телефон, ніж ви коли-небудь хотіли знати. У ньому є всі необхідні деталі щодо вашого процесора та пам'яті та багато іншого.

Встановіть його, запустіть додаток і перевірте на Systemвкладці всю інформацію, яку шукаєте.


Чи можете ви зв’язати мене з пакетом APK? Чомусь програми, до яких я можу отримати доступ з ринку, є досить обмеженими - навіть не існує простого терміналу. Мені не вистачає багатьох програм, які я бачив в Інтернеті.
Oxwivi

Ви можете отримати це через AppBrain: appbrain.com/app/android-system-info/com.electricsheep.asi
Мартін

Ні, не маю APK. Я спробую Googling за це, дякую.
Oxwivi

@Oxwivi Дивіться це запитання, якщо ви хочете отримати допомогу у справах, які не з’являються на ринку: android.stackexchange.com/questions/896/…
Метью читайте

@Matthew, це цікавий додаток, хоча додаток, який я шукаю, безкоштовно, дякую! У будь-якому випадку, я вже знайшов файл APK програми з невеликим гугликом. Я сланцю спробувати це і прийму цю відповідь, якщо це вирішило мою проблему.
Oxwivi

13
 1. Запустіть "Меню → DevTools → Емулятор термінала".
 2. Введіть наступні команди:

  cat /proc/cpuinfo
  cat /proc/meminfo
  free
  cat /proc/version
  

2
Якщо інструментів для розробників немає, можна встановити термінальний емулятор
Формуйте

5

Settings -> About Phoneповинен сказати вам більшість того, що ви хочете знати. Якщо цього не відбудеться, воно принаймні скаже вам назву моделі, за допомогою якої ви можете шукати в Google для отримання додаткової інформації.

Мій розділ "Про телефон" перераховує модель, інформацію про процесор (тобто про процесор) та інформацію про пам'ять. Але я бігаю CM7 з пряниками.


У цьому розділі на моєму пристрої (китайський aPad) згадується лише розмір пам’яті, прошивки, версія ядра та номер складання. Номер моделі також згадується, але він говорить лише загальний.
Oxwivi

Я б не ставив цього питання, якби знайшов відповідну інформацію в програмі About.
Oxwivi

@oxwivi Ніхто не може знати, що ви вже знаєте чи чого не знаєте. Ви вже знаєте про Settings > About phoneце, тому думаєте, що це очевидне місце для пошуку. Користувач, який не знайомий з цією опцією, може знайти те, що там шукають. Ми можемо створити кращу спільноту, якщо вважати кращим інших користувачів!
Аманда

1
@Amanda, прошу вибачення, проте мені здалося, що це щось занадто очевидне для користувачів, які шукають термінали та інше.
Oxwivi

3

Мій улюблений - додаток AIDA64 .

Знімок екрана AIDA64

Я купував Android коробки (> 10 марок / моделей за останні 6 місяців) і тестував / перевіряв їх для друзів. Чули вираз "Баранина, одягнена як баранчик"? Він описує багато того, що перетнуло мою лаву. На скріншоті зроблено сканування AIDA64, виконане у вікні "M8S", який рекламується як із процесором Amlogic S812. Цей додаток був одним із лише 2-х описуючих процесор / SoC до такої міри деталізації ("AMLogic Meson8 8726-M8" - цитата є QED).


@AaronGillion, це не те, що відповіді, засновані на думці, не допускаються в SE, це те, що вони не заохочуються, оскільки вони погано підходять для формату запитань. Я редагую публікацію і відзначаю всі ваші коментарі як застарілі, тому не потрібно видаляти їх самі.
Tamoghna Chowdhury

Інший додаток, ймовірно, був процесором Z, чи не так? Опишіть функції програми, яку ви рекомендуєте об'єктивно, а також ціни та варіанти.
Tamoghna Chowdhury

2

Перевірте веб-сайт виробника або відкрийте базу даних таких гаджетів, як GDGT .


Квадрант також має системну інформацію, доступну в додатку. Відкрийте його, натисніть "Інформація про систему", відобразиться список CPU / GPU та інші технічні характеристики.
громовержець

Тут не використовуйте скорочувачі URL-адрес.
але

@ al-everett: Я буду пам'ятати про це в майбутньому. Я начебто захоплений bit.ly.
громовержець


2

Я отримав безкоштовну інформацію про апаратне забезпечення Droid . На вкладці "Система" вказується інформація про процесор, використання кожного ядра та багато іншого.


Цей фактично дав повну інформацію про процесор і чіпсет.
ivan_pozdeev0

Завантажте SIM - INFO - це допоможе вам отримати всю необхідну інформацію.


Здається, посилання є мертвою. Необхідне оновлення.
Firelord

0

Якщо вам потрібне швидке рішення без встановлення, просто відвідайте цей сайт

http://www.seedevice.com/

Це дасть вам усі технічні характеристики щодо вашого мобільного, впевнений додаток, згаданий у відповіді @Martin, дасть вам глибоку інформацію.

Відмова: Я є власником цього сайту.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.