Як вимкнути усні сповіщення?


10

Не можу зрозуміти, як змінити налаштування на моєму телефоні Samsung Galaxy S, щоб насправді звук дзвінка під час отримання дзвінка.

При отриманні дзвінка голос говорить "дзвінок з 123-456-7890" або "дзвінок від Фреда". Я знаю, як встановити мелодію, яку було встановлено. Але я не знаю, як зняти голос.

Тож як я вимкнути ці розмовні сповіщення та повернути мелодію, яку я встановив?


звучить, як у вас є стороннє додаток, яке "оголошує" дзвінки.
Райан Конрад

3
Також подивіться, чи є щось у Налаштуваннях доступності, що надає цю функціональність.
Спаркс

Відповіді:


8

У моєму Droid 2 це в розділі Налаштування> Налаштування виклику> Зчитування ідентифікатора абонента ... тоді ви можете встановити лише дзвінок, ідентифікатор абонента, потім дзвінок або повтор ідентифікатора абонента. Я усвідомлюю, що у вас інший телефон, але я сподіваюся, що це допоможе.


У мене на пристрої Droid (2.2.1) немає читання ID абонента. Хочеться, щоб ця опція була використана під час використання гарнітури.
TomG

Все, що я отримую, - це номер на моєму навушнику. Але моя дружина, яка також використовує Droid 2, отримує ідентифікатор Caller. Єдина відмінність, яку я можу знайти, це те, що вона отримала навушник LG, і я отримав Jawbone.
Лев

6

Для Galaxy S2 перейдіть Settings -> Language and Input -> Text-to-speech outputта вимкніть Driving Mode. Це повинно вимкнути як читання дзвінків, так і повідомлення.


1
Це там же на Galaxy S з
пряниками

Нарешті, це підказало мені, де це налаштування, схоже, є в різних місцях у різних телефонах!
Кіт К

5

В Epic 4G (уявіть те ж саме для інших телефонів Galaxy S):

Налаштування -> Текстова мова -> Промовляти вхідний CallerID


1

Для Galaxy S2 в Налаштуваннях, голосовому введенні та виведенні, настройках тексту в мовлення, вимкніть режим водіння, це повинно вимкнути як читання дзвінків, так і повідомлення.

Насправді вам потрібно зайти в налаштування режиму водіння та відключити опцію для зчитування вхідного дзвінка. Я відключив усі прочитані повідомлення для нової електронної пошти тощо. Я не хочу, щоб мій телефон ніколи не спілкувався зі мною! Вимкнення режиму руху не працювало на моїй новій Galaxy s2.


1

Це стосується AT&T SGS2 (SGHi777). Моя проблема почалася, коли я запустив додаток "Голосова команда". Я запустив режим водіння, але навіть після того, як вимкнув його, він все одно прочитав CID у вусі. Прочитавши всі відповіді тут і спробувавши все, у мене все-таки була проблема. Нарешті я спробував -Налаштування-> Голосовий ввід та вихід-> Налаштування тексту в мовлення-> Установіть прапорець "Завжди використовувати мої настройки". Нарешті у мене є мир. Дякую всім, хто допоміг направити мене в правильному напрямку.1

Гаразд, у мене була така ж проблема.

Увійдіть Settings, потім натисніть кнопку Voice input and outputДалі, натисніть Text-to-speech settings, звідти ви побачите щось, що називається Driving Mode. Якщо поруч із нею з’явився галочка, ви виявили свою проблему. Зніміть режим водіння і голос перестане читати номер.

Я випадково натиснув цю кнопку назад, і провів останній тиждень, намагаючись розібратися, як її повернути.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.