Що таке жорсткий скидання та що таке скидання на завод?


21

У розробниках XDA зазначається, що слід зробити скидання заводських налаштувань або жорсткий перезавантаження. Я трохи розгублений з приводу того, що важко скинути? Скидання заводських налаштувань Я думаю, що використовується параметр у налаштуваннях, щоб скинути телефон до заводського стану, тобто коли він не був встановлений у коробці.

Відповіді:


18

Твердий скидання традиційно відбувається, коли ви знищуєте всю потужність пристрою, а потім завантажуєте його з цього стану. Зазвичай ви виймаєте акумулятор, потім вставляєте його назад і завантажуєте. Ви маєте рацію щодо скидання заводських налаштувань - це стирає всі ваші налаштування та дані, залишаючи ОС. На жаль, деякі користуються "жорстким скиданням", коли вони насправді означають "скидання на завод".


Дуже дякую за коротку та милу відповідь. Отже, це означає, що він не перестає використовувати акумулятор, коли я вимикаю телефон? І які додаткові кроки завантаження потрібно зробити для жорсткого скидання, ніж просте перезавантаження?
ІсмаїлС

Більшість телефонів Android насправді повністю відключаються при відключенні живлення. Вимкнення та повторне резервне копіювання повинно бути достатнім. Я б підозрював, що перезавантаження також буде добре - "м'який" перезапуск, як правило, коли ви закриваєте програму та перезавантажуєте її, а не перезавантажуєте весь пристрій. Наприклад, ви можете "перезавантажити" старі версії Windows, перейшовши в DOS і потім знову запустити Windows.
Матвій

Я думаю, що "жорстке скидання" стало синонімом "скидання на завод", що стосується технічної підтримки телефону. "Тяжка перезавантаження" - це те, де ви зарядите акумулятор, а потім перезавантажте телефон, тоді як "м'яке перезавантаження" буде вибирати перезапуск у меню параметрів живлення.
Тестер101

"Ви маєте рацію щодо скидання заводських налаштувань - це стирає всі ваші налаштування та дані, залишаючи ОС." Чи означає це, що Factory Reset - це саме те саме, що і стирання даних / кеш? Я б подумав з назви, що він повертає ваш телефон назад до його "заводського" стану, переформатувавши всю внутрішню пам'ять і прошивши кожен розділ із зображення на реальному вбудованому ПЗУ у вашому телефоні, але це, мабуть, не так. Я здогадуюсь, якби така річ існувала, було б легко відновити «цегляний» телефон. Виробники повинні перебувати під великим тиском витрат. ;)
Лоуренс І. Сіден

@lsiden Це, на жаль, не форматує і не спалахує. Заблокований завантажувач може зробити це, якщо ви модифікуєте /system, але стандартний заводський скидання лише звертається /dataта, /cacheяк ви говорите.
Метью Прочитайте
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.