Розбиття SD-карт? чому? як?


23

Я збираюся встановити cm7, і мені здається, що "добре" розділити мою SD-карту.

Я прочитав читання, але не впевнений, чи стане роздрібний розділ доступним як масове зберігання, коли до комп'ютера підключений телефон Android.

Я все ще хочу перенести файли з / на свою SD карту через комп'ютер. Як я можу створити резервну копію файлів, якщо вони знаходяться на зовнішньому розділі?

Наскільки великий розділ ext, якщо моя sd-карта є 16 Гб?


HTC Desire на Android 2.1


1
Ext не буде видно без додаткових додатків у Windows. З Linux немає жодних проблем.
Матвій

Відповіді:


18

Я на вкоріненому Samsung Spica, що працює на версії Samsung 2.1 Eclair.

Оскільки моя внутрішня пам’ять була обмежена приблизно 160 Мб, я полював на досить просте рішення та бажано безкоштовно. У мене є 8 Гб карта та IMO, виділення 1 Гб було б більш ніж достатньо для всіх ігор / додатків, які я хотів би зберегти для нащадків, але не міг дозволити собі зайняти місце в обмеженій внутрішній пам'яті, яку я мав.

Введіть Link2SD - це безкоштовно і працює з Android 1.6 і вище.

Вам також знадобиться інструмент розділення - я використав чудовий безкоштовний безкоштовний Easeus Partition Manager (EPM), щоб переконатися, що під час переділення / зміни розміру дані не стиралися.

 1. Спочатку завантажте та встановіть EPM.
 2. Попустіть свою карту пам’яті у зчитувач карт.
 3. Запустіть EPM
 4. Ваша карта повинна бути видимою серед інших дисків / розділів вашого ПК.
 5. Виберіть розділ на своїй картці - він за замовчуванням повинен охоплювати всю довжину. Клацніть правою кнопкою миші та виберіть «РАЗМІНУВАННЯ / ПЕРЕМ'ЯТИ», а потім зменшіть розмір розділу (саме це відображається в Windows), поки розмір нерозподіленого простору не стане відповідного розміру. (Нерозподілений простір буде виділено як розділ, у якому будуть зберігатися ваші програми.) Натисніть кнопку ОК.

Убік - навіть незважаючи на те, що Link2SD підтримує використання другого розділу (в якому будуть знаходитися ваші програми), створеного у форматі FAT / FAT32, Windows розпізнає лише перший ПЕРВИЧНИЙ розділ, тому цей новостворений розділ не відображатиметься в Windows. це FAT / FAT32. У будь-якому випадку ми використовуємо або ext2 / ext3, або ext4 як файлову систему.

Вперед ...

 1. Клацніть правою кнопкою миші цей новий нерозподілений пробіл та виберіть CREATE. Клацніть ДА на попередженні, яке описує те, що я говорив вище.
 2. Тепер у розділі "Мітка розділів" введіть мітку на зразок "AndroidApps" або що завгодно.
 3. Це критично - СТВОРИТИ ЯК ПОВИННО
 4. Виберіть «Файлова система» як EXT3 і натисніть «ОК».
 5. Клацніть ЗАСТОСУВАТИ у верхньому куті головного вікна (великий синій значок галочки). EPM проведе операції. Вітаю! Ви просто перерозподілили свою карту і без втрати даних. (Сподіваюсь!)

Припустимо, що ви встановили Link2SD у своєму телефоні, і SD-карта була знову вставлена. 11. Перезавантажте телефон.

 1. Запустіть Link2SD, і він повинен виявити ваш розділ.

 2. Зараз відображається список програм. Клацніть додаток, яке потрібно перенести на карту, а потім натисніть СТВОРИТИ ПОСИЛУ.

Це воно.


відмінний крок за кроком, як це зробити. До цього часу я думав, що збираюся втратити всі свої дані на моїй SD-картці під час розподілу. Тож мені не доведеться :-)
Радек

1
не впевнений, чи мій комп вдома може читати карти SD. Чи можу я розділити SD-карту, коли карта знаходиться всередині телефону?
Радек

1
Дійсно, можна. Я зробив це. У мене була активна відладка USB, а також були встановлені потрібні драйвери Samsung. Зауважте, що іноді, якщо використовується лише режим масового зберігання USB, пристрій (і карта) не відображатимуться в EPM.
Спаркс

Зауважте, що під SD-карткою я маю на увазі вашу MicroSD-карту або будь-який інший носій інформації, який використовує ваш пристрій. Найчастіше ви можете придбати дешевий зовнішній зчитувач мульти-карт із забрудненим брудом.
Спаркс

У своєму ноутбуці є вбудований зчитувач карт, який не може читати карти MicroSD без адаптера. Мені було цікаво, чи можу я зробити розділ, не виймаючи карту MicroSD зі свого мобільного. ... ну я купив адаптер ;-)
Радек

6

Для користувача Windows "масове зберігання" означає FAT32 біт залишку SD-карти після розподілу. Розділ ext не буде видимим для Windows.

Розділ ext буде використовуватися деякими реалізаціями "зберігати мої програми на SD-картці". Деякі використовують FAT32, деякі використовують ext2 / ext3 / ext4. Для останнього це розширення вашого внутрішнього сховища (з деякими застереженнями)

Особисто я не використовую розділ: у мене є користувацький кисень (хороший і для CM7, я теж думаю) HBOOT від alphrev.nl . Звичайно, це може бути не кожна чашка чаю, так що ви можете розділити її за допомогою диспетчера ROM або одного зі спеціальних вилучень (AnomRa, ClockWorkMod тощо). Або скористайтеся linux live cd, щоб розділити його вручну, а не з телефону

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.