Повідомлення про мало місця на диску, але без місця


18

Кілька днів тому я помістив два великих файли (близько 300 Мб) на сховище телефону. Я отримав сповіщення про мало місця.

Я підключив телефон через USB до машини Windows XP і видалив файли, але у мене все-таки з’явилося сповіщення.

Я спустив сміття. Я також підключився через linux і здійснив пошук -printf '% b% p', щоб знайти найбільші файли, і два, які я спочатку надягав, точно не було.

Я видалив ще більше кешованих файлів, і тепер Windows Explorer повідомляє про 720 МБ (близько 60%) безкоштовно.

Я все ще отримую сповіщення про мало місця навіть після перезавантаження телефону. Як я можу позбутися сповіщення?

HTC Desire під керуванням Android 2.2 із Sense. Дякуємо за надану допомогу !!

Відповіді:


14

Перевірте внутрішню пам’ять телефону за допомогою Меню> Налаштування> Зберігання SD та телефону та перегляньте розділ Внутрішня пам’ять телефону. Якщо це здається низьким, ви можете спробувати видалити деякі додатки, або, оскільки ви перебуваєте на 2.2, перемістити ті, що підтримують його, на вашу SD-карту (так як це, здається, має достатньо місця).


Відпрацювали частування, дякую! Я не знав різниці між телефоном та sd ram.
Синесо

Після переміщення всіх моїх програм (тих, які можна було перенести) на SD, будь-які інші рішення у мене було дуже обмежене місце?
Асаф

@Asaf - не дуже, крім видалення деяких програм, без яких ви не користуєтесь або не можете їх жити. Ви можете очистити дані та кеші для програми, але це насправді не є рішенням, оскільки програма, ймовірно, просто відтворить усе, що використовується.
Метт H

Хіба це не дивно? У мене близько 10 додатків, і я бачу користувачів iPhone з 50 додатками, і жодних проблем немає. Здається, доля ринку тут прямо ігнорується
Асаф

@Asaf - який у вас телефон? На жаль, деякі телефони мають досить неадекватну внутрішню пам’ять. У мене є Desire HD, який, здається, має для мене більше ніж достатньо місця.
Метт H

0

У телефонах HTC я виявив, що великим космічним крадіжком є ​​додаток "Facebook for HTC Sense". Він може легко зайняти 20+ mb даних. Варто перевірити це та очистити дані (не кеш)

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.