Отримати VoIP-дзвінок через Google Voice => IPKall => Sip2Sip => Android?


9

Я намагаюся налаштувати VoIP-дзвінки на телефон з Android.

Зараз я працюю над частиною рівняння вхідного дзвінка. Щоб спробувати виділити різні частини, я почав з рівняння "IPKall => Sip2Sip" і підтвердив, що виклик номера телефону IPKall призводить до записаного вхідного дзвінка на Sip2Sip.

Потім я додав "Sip2Sip" як постачальник SIP на своєму телефоні Android і виявив, що набір номера IPKall призводить до дзвінка телефону на Android.

Однак і тут мені потрібна допомога , хоч і дзвонить, коли я йду відповідати на дзвінок, я не можу зателефонувати. Будь-які ідеї, як це виправити?

Версія Android - 2.3 Пряники.

Відповіді:


2

Ви можете використовувати sipdroid , випущений під GNU GPL v3 , також доступний у Google Play Store, і заощадите собі багато клопоту.

sipdroid - безкоштовний клієнт SIP / VoIP для Android.

Що стосується постачальника послуг SIP, наприклад , Sipgate дає хороші результати як для вихідних, так і для вхідних дзвінків.

Від версії 2.0

Для користувачів Google ™ Voice компанія Sipdroid тепер може створити новий, безкоштовний обліковий запис АТС, який автоматично пов’язаний з існуючим обліковим записом Google ™ Voice. Нова функція вимагає Android 2.0 або вище, а також додаток Google, підключений до вашого облікового запису Voice.

Завантажте поточну версію Sipdroid-2.7.apk, доступну з 21 травня 2012 року.

Контрольна сума SHA1: a261e14ba592c8a86e8d0f07374108c6d768e1d4

введіть тут опис зображення


Станом на час цього коментаря, sipgate, здається, повністю закриває свої двері 31 жовтня 2013
GhostToast

0

Ви також можете використовувати Grove IP або Talkatone.

Чому?

Оскільки він прозоро використовує ваш обліковий запис Google Voice. Вам не доведеться турбуватися з будь-яким постачальником SIP або налаштовувати будь-які інші налаштування. Просто вкажіть ім’я та пароль свого голосового користувача Google (рекомендується двофакторна автентифікація), і ви готові йти.

Grove IP поставляється з легкою та платною версією. Платна версія - $ 4999 атм.

Talkatone поставляється з безкоштовною моделлю на основі підписки.

Однак обидва світи бездоганно у безкоштовній версії з підтримкою реклами.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.