Обмежити оновлення ринку мережею WiFi


18

Щоб зберегти трохи обсягу на своєму плані даних, я хотів би обмежити оновлення з ринку до часу, коли я підключений до Wi-Fi. І як кожен добрий вихователь, я хочу, щоб це було автоматизовано, інакше кажучи, якщо я підключений до мережі WiFi, перевірте та встановіть оновлення з ринку (для тих додатків, які я дозволяю автоматично оновлювати). Чи є спосіб зробити це?

Я працюю на Android 2.2 в HTC Desire. Якщо це допомагає, у мене встановлений Tasker.

Оновлення: я не хочу змінювати налаштування автосинхронізації.

Оновлення II: Я не вкорінений і шукаю "запас" рішення.


Я припускаю, що ви хочете, щоб функція AutoSync залишалася ввімкненою, коли ви перебуваєте на EDGE / 3G? Інакше, це було б простою справою, щоб увімкнути WiFi та автоматичну синхронізацію.
Спаркс

2
Ви коріння? Чи має Tasker можливість вбивати служби? Якщо так, вбивство служби Market під час перегляду даних для мобільних пристроїв усуне нові доступні сповіщення про оновлення. Після того, як ви перейдете на Wi-Fi, запуск служби Market повинен увімкнути автоматичне оновлення програм. Не використовуйте Tasker, тому не переконайтесь, що він може виконуватись таким чином.
Спаркс

Відповіді:


3

Нова версія додатка Market дозволяє обмежувати оновлення лише до Wi-Fi, серед деяких інших нових функцій, як-от дефолт за допомогою автоматичного оновлення всіх програм (якщо додаток підтримує це).

Android Police має реєстр . (У них також є apk, який ви можете завантажити, якщо не хочете чекати.)


4

Це буде працювати лише в тому випадку, якщо ви вкоренилися, але DroidWall - це справді хороший передній край для iptables Android. Ви можете відфільтрувати доступ до даних на основі WiFi та 3G майже до всього, що є у вашому телефоні (включаючи Ринок), що може запросити його.


1
Зауважте, що для роботи Market вам потрібно дозволити не тільки додаток Market, але й якусь іншу підсистему для завантаження в DroidWall.
Денис Ніколаєнко
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.