Як я можу натиснути один раз на головний екран і почати складати електронний лист до вказаного контакту?


9

Я шукаю віджет, ярлик тощо, який дозволить мені натиснути його один раз, і на наступному екрані я побачу, чи створений для когось екран електронної пошти.

Наприклад, якщо у мене є контакт із Джо, електронна пошта якого - joe@example.com, я можу натиснути одну кнопку (або зображення контакту, або мітку тощо) на головному екрані, і електронний лист на joe@example.com розпочнеться. .

Якщо я використовую контактний віджет, натискаю на Джо, а потім отримую меню для електронної пошти чи дзвінка тощо.

Чи є рішення одним натисканням кнопки розпочати складання електронного листа до контакту з головного екрану?


Мені було цікаво, чи моя відповідь змогла вам допомогти чи це не спрацювало? Якщо це не дало мені знати, і я побачу, що я можу зробити
Даніель,

@Daniel Я використовую Xoom, і відправник пошти безкоштовно працює для мене. Дякую!
Алекс Б

Ласкаво просимо - радий допомогти
Даніель

Відповіді:


12

Це може залежати від того, який у вас телефон, але для телефонів HTC ви можете додати "Ярлик" людини, а ярлик буде цілою карткою контакту або просто розпочати повідомлення електронною поштою (або будь-які інші дії, пов'язані з контрактом)

Довго натискайте на головному екрані, щоб відкрити меню "Додати до головного", виберіть "Ярлик", а потім виберіть "Особа". Тут ви можете обрати особу, з якою ви хочете мати можливість зв’язатися, і вона надасть вам список дій, які потрібно виконати за цим контактом. Виберіть "Надіслати пошту". Коли ви натискаєте на новий ярлик, це може запропонувати вам вибрати клієнта електронної пошти, але ви можете вибрати типовий або ні, і не зможете вибрати клієнта, який ви використовуєте кожен раз.

Редагувати - я просто спробував це на своєму герої за допомогою спеціального ПЗУ AOSP, і єдиний варіант, який я міг знайти в меню "Ярлик", - це додати контакт. Це забезпечить вам метод двома клацаннями - один раз вибрати контакт і другий клацання, щоб вибрати дію "Електронна пошта".

Edit2 - Щойно я знайшов Mail Widget Free на Android Market, який схожий саме на те, що ви хотіли. Ви можете додати віджети 2х1 або 3х1, на яких буде вказано фото та адресу електронної пошти контакту. Один клік, і програма електронної пошти за замовчуванням відкриється, готова надіслати повідомлення цьому контакту. Існує версія "Pro", яка дозволяє віджет 1x1.

Примітка. Я не розробник цього додатка.

Edit3 - Я також щойно встановив, що HTC має "Віджет для людей". За допомогою цього віджета ви можете вибрати певних людей або групи для відображення, і кожна може мати іншу функцію за замовчуванням при натисканні. Однією з таких функцій є надсилання та електронна пошта. Для цього просто додайте "Віджет для людей" (він повинен бути там за замовчуванням у вашому списку віджетів), а потім виберіть групу (або створіть її), яку ви хочете бути у віджеті, а потім, як тільки віджет стане вгору - натисніть на зв’яжіться з яким ви хочете надіслати електронний лист. Це призведе до вибору функцій, які потрібно застосувати до цього контакту, і ви зможете вибрати електронну пошту, і ви побачите значок конверта цього контакту у віджеті. Не можу повірити, що я пропустив це раніше :). Я сподіваюся, що ця, або попередня редакція зможуть відповісти на ваше запитання

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.