Як не допустити, щоб хтось вимкнув пристрій Android?


21

У мене Nexus 5. Навіть якщо я ввімкнув пароль або зразок безпеки, хтось все одно може вимкнути мій мобільний телефон за допомогою кнопки живлення. Як я можу це запобігти?


7
Яка ваша реальна мета? Ви просто переживаєте, що "друг" відключить телефон, щоб вас дратувати, чи є щось інше?
Dan Hulme

4
Ви також можете зняти кнопку живлення та змінити її, щоб її натискання більше не натискало фактичну електронну кнопку всередині телефону. Якщо ви просвердлите невеликий отвір у кнопці живлення, де знаходиться електронна кнопка, то можете натиснути кнопку. Також є програми, які вимикають пристрій, якщо ви хочете вимкнути його без скріпки.
Адам Девіс

2
@DanHulme Перший випадок використання, який мені спадає на думку, - це зірвання злодія, який намагається вимкнути пристрій, щоб запобігти його віддаленому розташуванню.
бричін

2
@brchins Я можу придумати безліч причин, з яких можна зупинити відключення телефону, але це не має значення. Питання в тому, чому розчарований Кодер хоче зупинити, щоб хтось відключав його телефон.
Дан Хулм

2
Головним моїм клопотом були злодії! Вони викрадають ваш телефон і вимикають його, щоб його більше не було відстежено !. Втратив мій Nexus 4, не хочу втратити це!
Розчарований Кодер

Відповіді:


39

Ви не можете (якщо заборонити будь-яке апаратне налаштування.)

Якщо ви користуєтесь корінгом телефону та встановлюєте користувальницький ПЗУ, можливо, ви зможете видалити параметри «Вимкнути» та «Перезавантажити» з меню живлення. Однак Nexus 5 (як і більшість сучасних телефонів) має провідну функцію, де утримуючи кнопку живлення протягом 10 секунд, вимикається телефон. Це робиться для того, щоб ви могли перезапустити телефон, якщо він замерзне. Оскільки в Nexus 5 немає батареї, що знімається, цей жорсткий скидання було б єдиним способом вимкнути її, не дочекавшись, коли акумулятор розрядиться.

Якщо ви технічно схильні, ви завжди можете вносити в апарат апаратні зміни, які б перешкоджали нормальній роботі кнопки живлення. Однак такі моди не для новачків, і, безумовно, втратять гарантію.


Майже кожен пристрій сьогодні має таку особливість - натискати довго, щоб вимкнути живлення.
Ом Шанкар

Зауважте, що на деяких пристроях натискання кнопки живлення фактично призводить до перезавантаження пристрою.
JonasCz

4

Ви можете зробити / змінити корпус телефону, щоб кнопка живлення була прикрита. Це дозволить уникнути анулювання гарантії.


7
... тоді у вас виникає проблема зробити корпус незнімним.
Навін

Я б подумав, що ти наткнешся на "зараз, як увімкнути екран ?!" проблема спочатку ...
derobert

Хороша ідея, але я думаю, що ви можете відключити телефон за допомогою програмного забезпечення
enthdegree

1

Тому я б сказав, що найкращим способом було б:

1 - звичайний rom для зміни меню вимкнення

2 - не знімати опцію вимкнення живлення, а замінювати підробкою, яка буде робити вигляд, що телефон вимикається (грає німа анімація, як зазвичай), а просто переводить телефон у режим сну / заблокованого, насправді він уже повинен починатись із цього моменту щоб увімкнути gps, надіслати позицію через електронну пошту, записати голос і сфотографувати ... тільки злодій використовував би кнопку, яку користувач відхилив.

Окрім того, що пристрій не повинен мати заблокований екран, інакше злодій би його спалахнув прямо імхо, він повинен мати можливість користуватися ним як хоче, або нібито так, як він хоче ... ймовірно, підроблений нормальний режим без блокування, активованого підроблене відключення, описане в 2-


Ніхто не збирається так багато працювати.
Матвій

1

Ви можете спробувати це додаток, щоб досягти цього - Smart Lockscreen Protector

Ця програма блокує меню живлення, якщо ваш телефон заблокований. Таким чином, це не дозволяє людям відключати або перезавантажувати телефон, коли його заблоковано.

Примітка. Однак якщо людина намагається перезавантажити, утримуючи кнопку живлення більше 10 секунд (жорсткий скидання), програма не може це підтримувати. Як це важко зробити.

Він хоча б певною мірою захищає ваш телефон, не вкорінюючи телефон .


Пристрій можна зупинити, натиснувши кнопку живлення протягом декількох секунд. Чи запобігає це додаток?
Пожежник

1
Ні, тривале натискання - це апаратне спрацьовування. Тож ця програма не може запобігти цьому.
Банді Кішор

0

Ні в якому разі не можна запобігти вимкненню телефону (без вкорінення, що втратить гарантію, якщо пристрій перебуває в гарантії).

Якщо ваш телефон буде викрадений, він буде.

Тож єдине, що ви можете зробити, це зберегти ваші пристрої в безпеці.


Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.