Чи є з технічних причин історія оновлення Android така погана?


16

Чи є технічна причина, чому телефони Android взагалі значно відстають від стабільно випущеної версії Android?

Це стосується обох нових телефонів, наприклад, недавня поїздка до телефонного магазину все було від 4,0 до 4.2.1, KitKat не було видно. А також на старих телефонах iPhone 4 моєї подруги був оновлений OTA до останньої ОС, це телефон липня 2010 року, а Android в липні 2010 року - це в основному вага.

Імовірно, сам Android не стосується власне обладнання, і тому розмовляє з ОС за допомогою абстракцій? Я думаю, що тоді виробник телефонів просто надає драйвери для певного обладнання, тому я не можу побачити проблему з натисканням оновлень OTA, якщо ABI залишається стабільним (у мого телефону немає нових апаратних функцій).


У будь-якому випадку у нас є forum.xda-developers.com/…
samnaction

Драйвери апаратного забезпечення є внутрішніми для ядра, а ABI не є внутрішньо стабільним. Не існує жодної суворої відповідності між версією Android і версією ядра; виробники можуть або не включати оновлення ядра з оновленнями користувачів. Якщо вони є, бінарної сумісності з вашими існуючими драйверами немає. Основна частина навантаження на виробника все одно матиме відношення до адаптації до нового простору користувачів, однак - я не бачу, як природа ABI тут особливо значна.
золотинки

Ваш останній абзац підказує мені, що ви маєте неправильне розуміння того, скільки Android робить поза кадром. Абстракції та інтерфейси повинні постійно змінюватися для підтримки нових апаратних функцій, а також кращого представлення програмного забезпечення. Можливо, ви можете задати наступне запитання щодо цього.
Дан Хулм

За винятком того, що оновлений iPhone зараз працює як собака і змушує вас все-таки оновити апаратне забезпечення, тоді як телефон Android працює так само добре, як це було, і просто не включає нових функцій.
JamesRyan

Відповіді:


18

Дивіться це зображення, випущене HTC. Він описує процес оновлення в дуже детальній формі:

Анатомія оновлення ОС Android

Зміна розміру зображення (натисніть, щоб побачити повний розмір)


Редагування t0mm13b порушило URL-адресу (версія користувача 11153 була правильною). Через мінімальну довжину редагування в 6 символів я не можу її виправити. Може хтось погляне? Правильна URL-адреса - i.stack.imgur.com/yMMX3.jpg (примітка: не yMMX3m.jpg, яка є ескізом)
jmiserez

2
@jmiserez - я зробив маленьку мініатюру посиланням на повнорозмірну версію, оскільки це зображення досить велике для відображення безпосередньо у відповіді IMO.
Compro01

17

Телефони Android мають принаймні 2 пальці в горщику, чого не мають iPhone: виробник обладнання та мережевий оператор. Виробники обладнання часто враховують комерційну таємницю своїх драйверів, а тому повинні вивчити код нових версій, а потім адаптувати свої драйвери. Виробники також часто надають спеціальні "шкури", які необхідно оновлювати для нової версії, а іноді повністю переробляти. Після цього будь-які зміни повинні бути затверджені перевізниками. Вони часто додають свої особливості, які необхідно оновлювати / переробляти та перевіряти. Потім вони повинні запустити тести мереж для кожного телефону, щоб переконатися, що він не стане збоєм у мережі. Хоча ці тести також повинні тривати і для iPhone, вони, ймовірно, зроблені до виходу нової версії, оскільки Apple може виробляти всі телефони, на яких працює нова версія одразу для тестування, до того, як код буде випущений навіть розробникам.


10

Це запитання на 2 частини. Частина 1 запитує, чому телефони Android не отримують найновіше оновлення одразу, і відповіді на нього відповіли адекватно. Частина 2 запитує, чому старі телефони часто ніколи не отримують найновішого оновлення, і на нього ще не отримали відповіді.

Як каже LeBeau, крім Google є інші корпоративні зацікавлені сторони. Google створює лише нові версії, і, окрім телефонів, які він безпосередньо створює, як і Nexus, він не дає багато відповідей на те, чи і коли інші вкладуть їх у телефони. Також, як каже LeBeau, всі ці інші зацікавлені сторони повинні вивчити нову версію, перш ніж вони зможуть її застосувати. Ось чому телефони отримують нові версії пізніше, і чому певні телефони, як Nexuses, отримують версії раніше, ніж хто-небудь інший, тому що Google вже вивчив нову версію.

Що стосується другої частини, виробники обладнання хочуть, щоб ми продовжували купувати нові телефони кожні пару місяців, правда? Інакше, як вони зможуть утримувати все це тісто, якщо ми продовжуватимемо користуватися нашими старими телефонами? Вони опиняться в такому ж становищі, в якому знаходяться комп'ютерні компанії: з достатньою пам’яттю та оперативною пам’яттю для будь-яких цілей, навіщо купувати нове обладнання? Відповідь - зупинити оновлення старих телефонів, тому, якщо ми хочемо новіших функцій, нам доведеться отримати новий. Google, ймовірно, робить це не так сильно, як він вже продає вам Android, так навіщо йому продавати телефони, але, мабуть, це робить небагато. Зі свого боку, мережеві оператори, ймовірно, допомагають зі своїми драконічними правилами, такими як запобігання вкоріненню (інакше ви втрачаєте гарантію). Ось чому, як ви кажете, " a July 2010 android is basically a paperweight".

Що стосується Вашого коментаря щодо вдосконалень, які є "головним чином користувачем", я не знаю, як все це працює, але я впевнений, що це не так просто. Оновлення може бути в програмному забезпеченні, але не все програмне забезпечення розмовляє з користувачем. Крім того, виробники обладнання надягають "шкури" на наші телефони, тому ми не бачимо внутрішніх функцій, і, ймовірно, коли вони нарешті оновляться до новітньої версії, вони покладуть щось нове в себе, так що телефон HTC One на Android 4.2 відрізняється від телефону Samsung Galaxy SIV на Android 4.2. Можливо, або HTC, або Samsung викидає якісь нові функції, щоб увімкнути 4.3, і ви навіть не помічаєте, що це зробили. Потім, коли скажімо, що HTC One не оновлюється до 4.3, але HTC Two робить (я це складаю), ви змушені отримати HTC Two, щоб отримати (деякі) нові функції 4.3, а також деякі функції 4.2, які ви не отримали з HTC One. Я не впевнений, що це трапляється, але це нормальна бізнес-процедура, тому я не здивуюсь.


4

Я думаю, що існує ряд причин, чому оновлення на повітрі для пристроїв Android так повільні:

 1. Час, який вимагає виробник, щоб застосувати свої налаштування до нової версії та переконатися, що все працює в порядку, може бути досить довгим. Це покращилося за останній рік або близько того, що Google надає їм PDK для Android або Комплект для розробки платформ, який повинен дозволити їм працювати над їх налаштуваннями за кілька місяців до того, як громадськість навіть чує про наступну версію Android.

 2. Час, який потрібно мережам для тестування оновлення та застосування їх налаштувань.

 3. Виробники не мають достатнього стимулу застосовувати оновлення (особливо на пристроях, які перебувають у віці 1+ років), оскільки вони намагаються продати свої новітні пристрої клієнтам.

 4. Більшість клієнтів не знають і не цікавлять, яка версія Android є на їх пристрої, тому чому виробник витратить час і гроші на оновлення пристрою до останньої версії.

Ви також можете переглянути цю статтю, яка детально описується, зокрема, чому Apple може випускати оновлення «набагато швидше» (по суті тому, що вони контролюють як апаратне, так і програмне забезпечення).


3

Окрім надзвичайно довгої інфографіки HTC у відповіді Mpeti , інші виробники вийшли та сказали, чому їх оновлення відстають від офіційних релізів Google та чому вони не випускають оновлення для старих моделей:

Sony Mobile : Сендвіч для морозива - від випуску вихідного коду до оновлення програмного забезпечення , вибраних уривків та заголовків нижче:

Однак перед тим, як ми зможемо розробити ці оновлення програмного забезпечення, потрібно здійснити багато заходів, перш за все, щоб сендвіч Ice Cream працював і став стабільним на всіх телефонах Sony Ericsson. Ми називаємо це фазою Bring up.
По-друге, і, мабуть, найважливіше, ми повинні сертифікувати та затвердити нову версію програмного забезпечення з усіма різними технологіями, мережами та обладнанням, з якими повинен працювати сучасний смартфон. Ми називаємо це етапом сертифікації та затвердження.

 • Етап виведення: Налагодження сендвіч-морозива працювати на наших телефонах
 • Інтеграція патчів Android
 • Стабільність програмного забезпечення та додавання локалізації
 • Фаза сертифікації та затвердження: переконання, що програмне забезпечення та апаратне забезпечення сумісні
 • Можливо, знадобляться додаткові схвалення
 • Багато операторів також хочуть налаштувати програмне забезпечення відповідно до своїх вимог

Коли все це буде зроблено, ми готові впровадити варіанти випуску програмного забезпечення як оновлення програмного забезпечення для операторів та споживачів у всьому світі.

Motorola використовувала хороший запис у цьому блозі, але, здається, видалила весь свій старий вміст блогу за останні кілька місяців. Однак машина Wayback має її заархівовану копію: Archive.org: Оновлення Motorola на сендвіч-морозиві , вибраний текст та заголовки нижче:

Після виходу вихідного коду з Google він не оновлюється автоматично на вашому пристрої.

Кожна нова версія Android запускається разом із одним партнером пристроїв, який називається «Пристрій Google Experience» або GED, вітриною нового випуску Android. Партнер GED для кожного запуску працює з Google під час розробки ОС, щоб пристрій і нова версія Android були готові до скоординованого одночасного запуску.

Після того, як цей GED-пристрій постачається, решта Android-спільноти отримує доступ до вихідного коду Android, оскільки його оприлюднили незабаром після цього - важлива віха для виробників пристроїв та постачальників компонентів, що дозволяє нам розпочати роботу над інтеграцією нової версії в існуючі продукти .

 • Об'єднайте та адаптуйте новий випуск для різних архітектурних апаратних засобів та налаштувань оператора
 • Стабілізуйте та «випікайте» результат, щоб вигнати помилок
 • Надішліть оновлення операторам для сертифікації
 • Виконайте попередній реліз клієнта
 • Відпустіть оновлення

Ми плануємо модернізувати якомога більше наших телефонів. Можливість запропонувати оновлення залежить від ряду факторів, включаючи можливості обладнання / пристрою, базову підтримку програмного забезпечення чіпсету, підтримку ICS, а потім можливість підтримати програмне забезпечення для додавання вартості Motorola.

Крім того, PC Mag Чому знадобиться стільки часу, щоб оновити телефони до "сендвіч-морозива"


2

Коли Google випускає нову версію Android, збірка потім обробляється виробником. На це потрібно кілька місяців, щоб переконатися, що оновлення може скористатися функціями телефону, і тому вони зможуть встановити будь-які додаткові функції, які хочуть.

Потім процес повторюється для носія, що знову займає кілька місяців.


Хм .. Це я думаю, що це реальність ситуації, але якщо поліпшення в основному є "користувачем", то вони зберігають апаратний ABI на основних версіях, якщо цей процес не повинен бути більш впорядкованим. За такою швидкістю, блоги та ін., Нам слід порівнювати iOS 7.1 з Android 6.2
Mâtt Frëëman
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.