Чи є спосіб повністю відключити дозвон, включаючи екстрені дзвінки, щоб зробити старий телефон «планшетом»?


23

У мене є Galaxy Nexus (працює 4.2.2, якщо це має значення, але я припускаю, що правила застосовуватимуться до більшості ОС Android в цілому, він наразі не вкорінений, але я можу викорінити його, якщо необхідно) з новішим телефоном.

Тепер я хотів би дати своєму 5-річному моєму Gnex як основний "пристрій для ігор / дітей", з яким він може возитися, оскільки раніше на ньому грали в кілька дитячих ігор. Я все ще хочу отримати доступ до WIFI, щоб режим літака вийшов.

Однак я хотів би мати можливість повністю видалити функціональність ТЕЛЕФОНУ з телефону. У телефоні немає сервісу, але все ще можна телефонувати в екстрених випадках, і я переживаю за його можливість, перш ніж я можу пояснити 911, що це був випадковий дзвінок.

Отже, чи є спосіб повністю відключити:

  • набір номера телефону
  • можливість здійснювати екстрені виклики
  • контакти / адресна книга

Підсумок: Якщо ви думаєте з точки зору Apple, я хотів би, щоб "iPhone" став "IPod Touch", але для мого Android.


1
Моє запитання пов'язане. android.stackexchange.com/questions/35301/…
Стівен Шраугер


2
@AndrewT - наші діти занадто маленькі, щоб їх залишати в спокої, якщо вони були досить дорослими, щоб знати, як правильно викликати номер 911 в надзвичайних ситуаціях, а коли цього не робити, це взагалі не буде проблемою. Я б просто сказав: "Не робіть екстрених дзвінків з цього приводу, якщо вам не потрібно 911 реально".
TheCleaner

2
Причина, коли ви можете набрати номер 911/112 без SIM-картки, полягає в тому, що SIM-картка ідентифікує вас як користувача певної мережі. У телефоні все ще можна побачити вежі з сим або без нього. У звичайному дзвінку дія дещо схожа на "Привіт, башта, я користувач AT&T 12345678-123456, чи можу я тут переадресувати свої дзвінки, будь ласка?", А вежа може відповідати або не відповідати нормально. При екстреному виклику акція "Привіт вежу, дай мені невідкладну допомогу зараз!" і вежа відповідає. У телефоні навіть не проходить номер 112 або 911, але за допомогою спеціальної команди екстреної допомоги ви можете набрати номер 911 в країні, де наземний номер екстреної допомоги 11
Ленна,

1
(продовження коментаря Ленна) 2 або навпаки. Ви можете набрати номер 911/112 з телефону, навіть якщо він заблокований. На андроїдах ви можете додати список ДВС, у випадку надзвичайних ситуацій, номери, наприклад, поруч із кіном тощо, які можна зателефонувати, не розблоковуючи телефон, корисно, якщо вас виявить недобросовісний або гірший. У цьому випадку для набору потрібна SIM-карта.
onik

Відповіді:


14

Якщо ви користуєтесь корінгом телефону, увійдіть Manage Appsі ви можете відключити дозвон, він видалить його з домашньої сторінки. Контакти також можна відключити. Існує також чимало способів перевести телефон у режим літака, щоб він був стійким після перезавантаження.

введіть тут опис зображення

Клацніть зображення для більшої версії

ПРИМІТКА : вимкнення дозвону не вимикає аварійний дозвон, але в режимі літака.


Мені також потрібен аварійний дозвон, відключений. І не можу насправді перевести його в режим літака ... хоча, якщо у мене є нульовий вибір, я думаю, що мені доведеться це зробити.
TheCleaner

10
У режимі літака ви можете знову ввімкнути Wi-Fi.
Райан

2
Існує додаток під назвою "Вимкнення стільникового радіо", яке я використовую на своїх старих телефонах, щоб відключити стільникове радіо, забезпечуючи, щоб WiFi та Bluetooth все ще доступні. Це, можливо, варто розглянути. Я знаю, що це не стосується видалення кнопки екстреного виклику, але це повинно допомогти забезпечити радіо не ввімкнутись після перезавантаження.
Адріан

4

На вкорінених пристроях ви можете відключити наступні пакети, щоб вимкнути всі функції телефонії:

  • Телефон
  • Набиральник
  • TelephonyProvider
  • Контакти
  • Зберігання контактів
  • КонтактиПровідник

Залежно від виробника пристрою та версії ОС, деякі з цих програм можуть не існувати або називатися по-іншому.


2
хто з них відключає екстрений набір?
MDMoore313

2

Чи є у нього знімна SIM-карта? Якщо так, вийміть SIM-карту, і вона не матиме жодного мережевого підключення, крім Wi-Fi. Ось що я зробив, щоб перетворити свої старі телефони на iPod для своїх дітей.


16
Екстрені дзвінки повинні працювати навіть без SIM-карти.
Бен Войгт

3
Це не спрацює. Наразі телефон не має послуги, але все ще може робити екстрені дзвінки ... так само, як і ваш старий iPhone.
TheCleaner

Я бачу, що це так, напевно, мені просто пощастило, що до нього не зверталися. Це точно не рішення, яке ви шукаєте.
Алан Гайд

3
@landroni: Все, що потрібно для спілкування, знаходиться в телефоні: передавати схему, приймати схему, антену. SIM-карта - це просто чіп пам'яті, що містить інформацію про автентифікацію. Вежа приймає екстрені дзвінки, незалежно від того, відбулась аутентифікація чи ні.
Бен Войгт

1
@landroni: найвірніший спосіб здійснити екстрений дзвінок з мобільного телефону - це використання телефону без вставленої SIM-карти - без SIM-картки телефон запитає доступ до найсильнішого доступного сигналу, тоді як телефон із SIM-карткою намагатиметься спочатку скористайтеся мережею оператора SIM-картки.
Пісквор

2

Ви не згадали про те, коріння ви чи ні? Якщо ви вкорінені, тоді використовуйте програму резервного копіювання титану, щоб заморозити три програми

Я сподіваюся, що у Samsung є smae з назвою apk як для мого s2. SecPhome.Apk TelephonyProvider.apk Контакти.apk

Після заморозки їх дзвінка та екстреного дзвінка будуть заблоковані, ви можете безперешкодно використовувати звідси передачу даних тут.

Якщо ви не вкорінені, то спочатку витягніть їх, використовуючи adb для резервного копіювання, а потім видаліть їх, щоб зробити його безпечним.


1
+1 Якщо коріння, ви також можете видалити дозвончик та контакти повністю. Хоча я сам не пробував цього, логіка говорить мені, що це не дозволить нікому відкривати додаток для набору номера, тому робить неможливим набрати номер 911. Крім того, оскільки ви будете вкорінені, ви завжди можете зробити резервну копію нандроїда просто на випадок, якщо все піде на південь ...
Dryden Long

0

Ви можете встановити програму батьківського контролю, наприклад, Kids Place, яка обмежує програми, які може запускати дитина. Якщо він встановлений як запуск за замовчуванням, дитина зможе отримати доступ лише до тих програм, які визначені в додатку, тоді як повний доступ захищений паролем.


0

Однозначно не існує "офіційного" способу відключення екстрених викликів - якщо я розумію правильно, це насправді було б незаконно.

Неофіційно, я думаю, що найближчим до вас може стати відключення дозвону. Я не перевіряв це, але навіть якщо вилучення дозвону не вимикає функціональність екстрених дзвінків, це може спричинити будь-яку спробу виклику збою ...

Якщо ви хочете пройти цей маршрут, ви повинні укорінитися. Ви відкриваєте свій улюблений файловий менеджер, переходите до /system/appта перейменовуєте dialer.apk(або подібне, оскільки ви перебуваєте на AOSP з ароматизованим Nexus, він повинен набирати щось подібне) dialer.apk.bak. Не видаляйте його - завжди гарна ідея створити резервну копію.

РЕДАКТУВАННЯ: Видалення контактів буде одним і тим же процесом contacts.apk

EDIT 2: Очевидно, що це може бути TelephonyProvider.apk. Досить впевнений, я теж бачив набиральник. Більшість дослідників файлів покажуть значок телефону, як показано нижче:

ES File Explorer з піктограмою

Клацніть зображення для більшої версії


0

Ви можете замінити мікропрограмне забезпечення радіо на одне з кардинального телефону. Наявність того, що по суті було б "зламаною" прошивкою для радіо, запобігло б будь-який стільниковий зв'язок у телефоні чи поза ним. Це посилання є прикладом зміни радіопрограмного забезпечення Nexus (базової смуги) на інший ДОБРИЙ мікропрограмний ПК, але той самий процес застосовуватиметься до використання базової смуги, яка не відповідає вашому телефону або мобільній мікросхемі вашого телефону.


@StephenSchrauger Це може бути не дуже повна, але це припущення про те , як вирішити цю проблему.
Dan Hulme

@StephenSchrauger Це, безумовно, дає відповідь на питання. Він безпосередньо відповідає як на заголовне запитання, так і на авторський "Дно".
pierce.jason
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.