Підтримка декількох користувачів на одному пристрої


45

Чи існує таке поняття, як "поточний користувач" на Android, і спосіб переключити його?

Мені цікаво отримати Motorola Xoom і хотів би поділитися ним зі своєю дружиною, коли вдома. Для свого ноутбука Windows ми використовуємо швидку комутацію користувачів, щоб ми могли зберігати власні вкладки та входи. Мене конкретно не цікавлять аспекти конфіденційності комутації користувачів, тому якщо ОС не підтримує окремих користувачів, чи існує концепція перемикання профілю?


Це можна зробити за допомогою резервного копіювання та відновлення повторно, але це, безумовно, не "швидке" перемикання користувачів; напевно, більше клопоту, ніж варто. Сподіваємось, Google незабаром підтримає це появою планшетів, які, ймовірно, поділяться і такими.
Матвій

Замість того, щоб створювати резервні копії ПЗУ користувача кожного разу, чи є спосіб встановити подвійне завантаження з двома окремими екземплярами Android? Це дозволить дещо швидше переключити користувачів шляхом перезавантаження (за умови, що у xoom є швидкий час завантаження). Може бути що - щось на зразок цього ?
Метт

Метт, це цікава ідея, але вдвічі збільшить обсяг пам’яті, який займає Android на пристрої. Було б більше сенсу реалізувати профілі користувачів, подібні до того, як різні середовища настільних ПК Linux, Mac OS та Windows підтримують кілька облікових записів користувачів. Немає причини, чому Android не може зробити те саме.
Дерек Махар

1
@DerekMahar: є велика причина, чому Android не може робити те саме, що робить Linux для багатокористувацької комутації; головна причина пов'язана з тим, як Android реалізує в'язницю безпеки додатків. В Android кожен додаток dalvik працює під власним обліковим записом користувача (забороняючи кілька винятків); це означає, що користувач постійно перемикає акаунти під час переходу між програмами. Це не означає, що ви не можете реалізувати багатокористувацьку в Android, але вона не буде реалізована так само, як на звичайному робочому столі Linux.
Лежи Райан

2
Дивіться це: androidpolice.com/2012/07/30/… Про це повідомили день тому в reddit
t0mm13b

Відповіді:


15

Це доступно для телефонів, що починаються з Android 5.0 (Lollipop):
http://www.android.com/versions/lollipop-5-0/

А для планшетів, що починаються з Android 4.2 (Jelly Bean):
http://developer.android.com/about/versions/jelly-bean.html#42-multiuser

Як згадувала Tatjana Heuser , вона також доступна як прихована функціональність в Android 4.1, але недоступна через звичайний інтерфейс користувача.


8

Щойно з'явився додаток SwitchMe із профілями для користувачів root. Безкоштовна версія здатна керувати 2 профілями. Для того, щоб керувати більшою кількістю профілів, вам потрібно придбати ключ приблизно за 3 $. SwitchMe потребує, не дивно, root .

SwitchMe - це унікальна програма для кореневих користувачів, яка дозволяє входити та виходити з кількох установок Android так само, як і на настільному комп’ютері.

Технологія SwitchMe зберігає всі ваші програми та дані, захищає їх і зберігає їх як файл у пам'яті. Потім ви можете вийти з облікового запису та увійти в нову установку Android або іншого облікового запису зі своїм унікальним вмістом.

Ви можете створити стільки профілів, скільки пам'ять здатна вмістити. Для деяких з них може знадобитися дуже мало вільної пам’яті, оскільки вони містять мало додатків, інші - більше, оскільки вони містять багато програм та багато кешу та даних.


Мене дуже вражає додаток: саме це я шукав, щоб поділитися своїм модифікованим Kindle Fire з іншими людьми.
Протікайте

8

Підтримка декількох користувачів обговорювалась раніше, і я думаю, що це теж потрібно. Якщо я купую планшет і налаштовую його на електронну пошту, календар тощо. Я не хочу, щоб цей пристрій був спільним пристроєм. Що означає, що в сімейному домогосподарстві знадобиться кілька таблеток.

Проблема з можливістю підтримувати декілька користувачів - це необхідний простір. Якби кожен користувач мав свої власні налаштування, то / data / data повинні були бути значно більшими, щоб підтримувати цих додаткових користувачів. Але не лише налаштування, він також повинен підтримувати всі програми, встановлені користувачем, тому дані повинні бути значно більшими. Ви не можете користуватися тими ж програмами між користувачами, оскільки платні додатки прив’язані до облікового запису, який їх придбав.

Я думаю, що це врешті-решт станеться, але для пристроїв знадобиться набагато більший обсяг пам’яті. Як це є, мій пристрій послідовно заповнює / data / кеш, і я повинен це очистити через кількість застосованих у мене додатків. Тепер лише уявіть, що 2 (або більше користувачів) використовують один і той же пристрій. А де ви встановлюєте обмеження кількості користувачів, які можуть використовувати один пристрій? У моєму домогосподарстві є 2 дорослих та 3 підлітки. Отже, це 5 людей, які потенційно можуть використовувати один пристрій.

Я фактично відчуваю проблеми з Google TV і з цієї самої теми. Наразі не встановлено gmail або подібні додатки, але я можу увійти до gmail через браузер Chrome, а потім, якщо хтось інший приходить і використовує телевізор / браузер, тепер я ввійшов у систему (я не Насправді це не роблю, але я помітив, що це проблема з такими послугами, як youtube і подібні)


оновлення

Google наполегливо працював, починаючи це впроваджувати . Фактично немає інформації про те, коли вона буде доступна, але початок фундаменту був закладений.

У LockPatternKeyguardView є наступний код:

public void onUserChanged(int userId) {
      mLockPatternUtils.setCurrentUser(userId);
      updateScreen(getInitialMode(), true);
}

Тож у певний момент приходить підтримка багатьох користувачів.

Оновлення 2 (29.10.2012)

З анонсом JellyBean 4.2, багатокористувацька підтримка доступна, але лише на планшетах.


"... але тільки на планшетах." - що має сенс, оскільки телефони зазвичай не діляться. Таблетки є.
Роберт Коритник

4

З оновленням до 4.1.2 можна налаштувати кілька профілів користувачів. Існує деяка документація на xda:

У JellyBean, згідно з XDA, використовуючи команди (потрібен корінь, так що до виклику)

pm create user <name>
pm remove-user <number>
pm list-users

облікові записи користувачів можна створювати, видаляти та перераховувати (у цьому порядку).2

Існує додаток під назвою Devide by Enterproid, яке може зробити трюк. Він призначений для розгортання в робочому середовищі, щоб користувач міг мати в телефоні робочий профіль та особистий профіль, кожен окремий та захищений, використовуючи різні налаштування та програми, характерні для робочого чи особистого середовища. Я не бачу, чому це не працюватиме з двома різними профілями людей замість роботи проти особистої установки. Я не знаю про сумісність з Xoom, або про вартість (це, мабуть, не дешево), і вони все ще є лише бета-запрошенням, але варто запросити запрошення і перевірити його.


З того, що я читав, розділ "Робота" розділу Divide є надзвичайно обмеженим, наприклад, ви можете завантажувати на нього лише ті програми, які були схвалені Enterproid. Якщо ви задоволені цими обмеженнями, це, мабуть, найпростіший спосіб розділити пристрій між двома користувачами.
GAThrawn

0

Ви можете увійти з іншим користувачем, додавши декілька користувачів у свій пристрій Android. Ми можемо ввімкнути кілька облікових записів користувачів на Android 4.2 і вище.

 1. Створіть інший обліковий запис користувача, відкривши сповіщення за допомогою подвійного спадного повідомлення, щоб отримати інші швидкі настройки.
 2. У цих інших швидких налаштуваннях у правому верхньому куті ви знайдете круглу піктограму. Це значок користувача адміністратора (якщо ви його використовуєте вперше).
 3. Клацніть на ньому та створіть нового користувача (він залишатиметься, поки ви його не видалите) або скористайтеся гостевим користувачем (він буде видалений після його використання, але ви також можете зберегти його).
 4. Після створення нового / гостя користувача. Просто перейдіть до Google Play Store, встановіть потрібну програму. Не хвилюйтеся, що він використовуватиме вже наявні файли додатків, але не дані користувачів, тому не завантажуватиме нові.
 5. Ви можете увійти в ці програми за допомогою іншого ідентифікатора. Як це ви можете використовувати Whatsapp, похід, facebook, щебетати, paytm та багато іншого ...
 6. Перед цим перейдіть до додаткових налаштувань Клацніть та відкрийте, які створили нові налаштування / гостя користувача та увімкніть Дозволити телефонні дзвінки та SMS. Таким чином, ви отримаєте підтвердження SMS або дзвінок. Якщо будь-яку допомогу ви можете прокоментувати, я продовжуватиму її оновлювати, якщо є якісь зміни або покращення.
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.