Еквівалент Garageband для Android? [зачинено]


12

Я думаю про придбання iPad 2 просто для того, щоб я міг записувати музику на Garageband, якщо я знайду спосіб ввести USB мікрофон. У будь-якому разі, я, безумовно, є фанатом Google та Android, і я б швидше пішов по цьому маршруту і записував музику за допомогою планшетного ПК Android, де, безумовно, було б набагато більше сумісності та, можливо, навіть хмарного сервісу синхронізації, де я міг би співпрацювати з іншим музикантом на відстані 1000 миль у якісній формі, без втрат. Чи є програма для Android або веб-додаток, яка б підтримувала такий досвід користування нарівні з користувацьким досвідом Garageband?

Я не проти дотримуватися iPad 2 протягом року, а потім повернутися до Android, коли вийде щось більш зріле для Android, але я просто подумав, що попрошу тут спочатку.


Зачекайте, ви можете використовувати USB-мікрофон із iPad 2?
tooshel

Нібито є адаптер (комплект для підключення камери ipad), використаний у цьому відео - youtube.com/watch?v=gbNu6nlywCo
Ілля Лінн

@ElijahLynn: Драйвери мікрофона не підтримуватимуться iPad, тому USB-пристрої для iPad не створені. Це суто для підключення камери, щоб ви могли переміщати фотографії з камери.

Відповіді:


4

Найкращими варіантами будуть:

Я ще не спробував нічого з цього на своєму планшеті (Advent Vega). Дайте мені знати, що ви знаходите


Я щойно замовив ASUS Transformer сьогодні і спробую декілька з них.
Ілля Лінн

Uloops насправді не є програмою для запису, ви можете зробити кілька повторних циклів за допомогою нього, але немає записів довше, ніж сам цикл
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.